Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 145 of 155 FirstFirst ... 45 95 135 143 144 145 146 147 ... LastLast
Results 2,881 to 2,900 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2881 SP
    Junior Member GaoGlai's Avatar
    Mersi de raspuns

  2. #2882 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Witcher e prea usor si pe cea mai grea dificultate.

  3. #2883 SP
    Junior Member GaoGlai's Avatar
    Sunt mai degraba un jucator casual, in functie de cum imi permite timpul. Prefer easy si fara prea multa bataie de cap. Cat sa ma relaxeze.

  4. #2884 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Fa un playthrough pe easy, asa am facut si eu, altfel nu mai intram in joc. L-am luat la lansare, am inceput pe death march si ma blocasem la nu stiu ce boss. Partea cu alchimia, craftingul, uleiuri pe sabii m-a lasat rece asa ca l-am lasat pe tusa vreo 2 ani pana ce l-am reluat pe easy si o luna doar witcher 3 am jucat. Cu tot cu dlcuri. Ma bucur ca am jucat asa, altfel nu as fi aflat cat de bun poate sa fie acest joc, top 5 all time in topul meu.

  5. #2885 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar


    Mi-a dat o lacrima. Chiar mi-ar placea sa pot de-juca Witcher 3 si sa il joc din nou pentru prima oara.

  6. #2886 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  7. #2887 SP
    Member Otman's Avatar
    Deci pana la urma tot au facut patch pt PRO.


  8. #2888 SP
    Junior Member XRaze's Avatar
    Perfect, pot sa ma apuc de dlc-ul Blood and Wine acum

  9. #2889 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Si DLC, si patch pt pro. O sa zici ca joci un joc nou, la cat de bine arata.

  10. #2890 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salutare.Am jucat acum cateva luni The witcher 3 o perioada de vreo doua saptamani ajungand la level 5 dupa care am renuntat.Acum o luna l am reluat si a inceput sa mi placa foarte mult.Momentan sunt la level 33.Am terminat partea the witcher 3 wild hunt.Sunt la partea ''hearts of stone''.Intreb nu pt. ca m am plictisit de joc ci din curiozitate.Cam cate levele mai am pana la final?

  11. #2891 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Boyo, nu stiu sa iti raspund pentru ca nu se masoara in levele. Ideea e ca si dupa heart of stone mai ai inca un expansion, mai mare si mai frumos. So... Mai ai mult.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  12. #2892 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    level ...

  13. #2893 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am si eu o intrebare pentru cei care l-au jucat/terminat pe PS4. Este fluid? Deranjeaza cu ceva ca are 30fps? Am editia GOTY pe PC, merge cu totul pe ultra in 60fps, dar parca as prefera sa-l joc pe consola. Am asteptat sa termin cartile inainte sa ma apuc de joc, si daca ma apuc pe o platforma vreau sa-l joc pana la capat .

  14. #2894 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    ai jucat Bloodborne? daca da, Witcher 3 este mai fluid ca Bloodborne, daca nu te-a deranjat Bloodborne atunci Witcher 3 o sa fie OK, toate problemele de fps au fost rezolvate de la patch-ul 1.11

  15. #2895 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am jucat main game pe ps4 vanilla si pe pro, 50-50, si ambele dlc-uri pe pc. N-am avut nicio problema pe consola cu fps-urile, dar pe pc a fost o placere sa il joc in 4k/60fps. Pune controllerul la pc, cum am facut eu si joaca-l pe pc, doar daca vrei trofee, il joci iar pe ps4.

  16. #2896 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Citeam ca e o problema pe ps4 cu zgomotul ventilatoarelor, dupa ultimul patch. Ai patit asa ceva?

  17. #2897 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu nu joc pe mute dude, sau cu consola legata de cap.

  18. #2898 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si eu ti-as recomanda sa joci tot pe PC cu controller, nu vad de ce ai prefera consola, mai ales daca ai un PC bun. Poate doar pentru trofee, cum zice cineva mai sus. In alta ordine de idei, eu l-am terminat pe PS4 si n-am avut probleme cu fps, doar cu texture popping, dar era in preajma lansarii, cred ca au rezolvat problemele de genul.

  19. #2899 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Pc-ul este ocupat mai des, si parca reusesc sa joc mai mult pe consola Recunosc ca si trofeele ma atrag, ca sa simt ca am facut tot ce era de facut in joc. O sa-l iau si pe PS4 pana la urma, sa vad cum se "simte". Merita sa-l cumpar pe mai multe platforme oricum.

  20. #2900 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Am terminat ieri The Witcher 3 varianta completa.Sunt foarte incantat de acest joc.Minunat.O experienta placuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 145 of 155 FirstFirst ... 45 95 135 143 144 145 146 147 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts