Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 155 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #3021 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pai verifica vezi daca nu ai patchuri de instalat. Am pățit la fel pe PS4 cu questul asta și după ce am instalat ultimul patch a mers.

  2. #3022 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Ok mulțumesc mult. O sa ma uit și revin cu detalii

    ---------- Post added 28-12-2019 at 18:00 ----------

    Am verificat am totul instalat și am întrat în joc și tot la fel ma duc unde îmi zice și nu se întâmplă nimic

  3. #3023 SP
    Member Mishy's Avatar
    Atunci nu știu ce să zic, țin minte că la mine s-a rezolvat cu un patch. Ai o salvare înainte de a ajunge in Kaer Mohren? Citisem undeva că ar funcționa asa, încearcă daca nu ai explorat mult din zona acea.

    Edit: Oricum nu pierzi mare lucru, setul acela nu e prea bun, doar că arată bine.

  4. #3024 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Ok mulțumesc

  5. #3025 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Recomand cea mai noua versiune de Enhanced Edition pentru cine nu l-a jucat si are un PC de gaming. Modul imbunatateste atat de multe lucruri incat pare cu totul alt joc. Pentru mine cele mai semnificative schimbari sunt la combat (care acum are stamina si manual targeting ca souls) si la character development: nu mai exista nivele; un ghoul e un ghoul indiferent de unde il intalnesti in joc, iar Geralt isi imbunateste abilitatile organic, folosindu-le, cam ca in Skyrim.


    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3522

  6. #3026 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Era de asteptat ca lumea se va apuca sau reapuca de joc in aceasta perioada. Sunt multi care sunt noi in acest univers si probabil vor vrea sa inteleaga mai mult. Sunt curios ce opinii au oamenii introdusi in lumea asta fix in ordinea inversa: serial>joc>carti.

  7. #3027 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pt. cine-l mai joaca pe PC: <3 excelent

  8. #3028 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #3029 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Salutare, am inceput si eu sa il joc pe one x, am si eu o scurta intrebare, as vrea sa il joc pe performance dar nu imi ramane salvat decat pe 4K mode, e pe am trecut tv dupa 4k pe 1080p dar la fel... ce este de facut? eu tot bifez din display/advanced performance mode dar nu imi ramane salvat...

  10. #3030 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  11. #3031 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  12. #3032 SP
    Senior Member Khufu's Avatar

  13. #3033 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca va avea lista de trofee separată o sa mai iau platina încă o dată. Orice pretext pentru a mai termina jocul asta e mereu bine venit.

  14. #3034 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  15. #3035 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #3036 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    E clar. Începe prospera perioadă de muls The Witcher 3, doar nu strică un ban în plus.

    Lenea de tip Bethesda se întinde precum o molimă. De ce să pui osul la treabă când poți lansa același joc în enșpe variante? Mai bine remasterizau The Witcher 2, joc care mi s-a părut superior din toate punctele de vedere.

  17. #3037 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Atâta timp cât e gratis, nu vad problema. Nu mai zic ca cine nu îl are deja îl poate cumpăra la un preț de nimic și apoi il joacă fără stres pe generația noua.

  18. #3038 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    În mare nu e un lucru rău.

    Doar cred c-ar fi fost mai bine ca toată energia asta să nu fie irosită pe o readucere a jocului pe noua generație de console.

    Poate era mai interesant dacă începeau lucrul la un sequel/prequel. (Știu ce-au declarat mai demult cu privire la continuarea seriei). Sau un nou IP RPG.

  19. #3039 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai energia lor se arde in cyberpunk acum. Cred ca toată echipa trage tare în perioada asta sa nu-l mai amâne încă o dată.

  20. #3040 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Citeam undeva că au aproape 1000 de angajați. Bănuiesc că puteau lejer să lucreze concomitent la două jocuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 155 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts