Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 155 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast
Results 781 to 800 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #781 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum 3 saptamani amazon.fr mi-a anulat CE, iar la doua zile dupa l-am gasit intr-un magazin local si l-am platit integral. In dimineata asta am vorbit si mi s-a spus ca se livreaza, acum m-am trezit cu comanda anulata si banii blocati.

    Nu mi se arata nicicum

  2. #782 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post

    Poate e cineva interesat... las asta aici...
    s-a si dat..

  3. #783 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu mai văd eu bine sau diferența e destul de mică?
    Diferentele sunt mari, dar l-ai intrebat pe ala de a postat clipul ce configuratie avea PC-ul respectiv ?!
    Imi aduc aminte de un 'meci' intre mine si un amic pe chestiuni grafice, disputa GTA 5, consola mea - PC-ul lui.
    Dupa o bere, o tuica, si cine e mai tare in parcare il intreb: 'tati, dar ce ai in PC?' Si vine el... i7 5960x, Tri-SLI EVGA 980 Classified, RAM 32GB CL16 Corsair LPX 2600mhz.
    Pfff...i-am zis, ca-mi permit cu el... 'dute dracului cu comparatiile tale'.

    Ce vreau eu sa spun este ca aceste discutii cu comparatiile dintre platforme sau downgrade-ul grafic evidentiat de unul sau altul pintr-un un clip 'dă pă net' omoara cumva spiritul celui care vrea sa se bucure de joc mai presus de rezolutii si texturi. Sunt importante, ooo pt mine mult, dar cumva vreau sa ma opresc din a purta dispute despre grafica pt ca e inutila, nu se va inbuntati ca pun eu lupa pe peretii din jocuri.

  4. #784 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  5. #785 SP
    Member Ramon's Avatar
    Vreun improvement de framerate pe PS4 dupa patchul 1.02?

    Ca 1.01 are probleme de framerate. Nu stiu daca la 1.00 era mai grav, dar nu-mi place cum se misca pe 1.01.

  6. #786 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Diferentele sunt mari, dar l-ai intrebat pe ala de a postat clipul ce configuratie avea PC-ul respectiv ?!
    Imi aduc aminte de un 'meci' intre mine si un amic pe chestiuni grafice, disputa GTA 5, consola mea - PC-ul lui.
    Dupa o bere, o tuica, si cine e mai tare in parcare il intreb: 'tati, dar ce ai in PC?' Si vine el... i7 5960x, Tri-SLI EVGA 980 Classified, RAM 32GB CL16 Corsair LPX 2600mhz.
    Pfff...i-am zis, ca-mi permit cu el... 'dute dracului cu comparatiile tale'.

    Ce vreau eu sa spun este ca aceste discutii cu comparatiile dintre platforme sau downgrade-ul grafic evidentiat de unul sau altul pintr-un un clip 'dă pă net' omoara cumva spiritul celui care vrea sa se bucure de joc mai presus de rezolutii si texturi. Sunt importante, ooo pt mine mult, dar cumva vreau sa ma opresc din a purta dispute despre grafica pt ca e inutila, nu se va inbuntati ca pun eu lupa pe peretii din jocuri.
    Nu ai înțeles postarea mea. Nu sunt cretin sa fac comparații între o consola de 1500 de lei si un PC de 5000-6000. E ca si cum te-aș invita pe tine la o liniuță cu Dacia si eu vin cu Porsche.

    ON: am vb si eu cu persoane care se joacă pe PS4, nu au întâlnit probleme legate de frame rate. Zilele astea il testez și eu.

  7. #787 SP
    Member Ramon's Avatar
    Jocul agata din cand in cand. Aparent nu are probleme. Dar sunt destul de dese, trust me. Probabil ceilalti care au jocul sunt prea entuziasmati incat sunt subiectivi. Oricum, jocul e superb, dar sa se rezolve chestia asta.

  8. #788 SP
    Junior Member dione1200's Avatar
    Oare Emag cand livreaza precomenzile? Ma asteptam ca azi sa plece de la ei si sa imi ajunga maine, dar inca nimic...
    Abia astept

  9. #789 SP
    Member geo971986's Avatar
    Sa stii ca au fost cazuri cand acelasi joc la unii agata iar altora le mergea flawless. Or fi aceleasi console insa aparent sunt tot felul de situatii...

  10. #790 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Emag nu livreaza decat peste 3-4 zile. Produsul se afla in stoc furnizor.

  11. #791 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa le fie rusine si alora atunci. Daca nu-mi ajunge maine, miercuri ma duc si mi-l iau de pe raft de la altex.

  12. #792 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Pai din ce spun ei sigur nu iti ajunge maine...da un telefon

  13. #793 SP
    Junior Member dione1200's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sa le fie rusine si alora atunci. Daca nu-mi ajunge maine, miercuri ma duc si mi-l iau de pe raft de la altex.
    Asa ma gandesc sa fac si eu daca nu livreaza. Deocamdata comanda este "inregistrata" si la ora asta (19.52) nu cred ca o mai pun pe curier. De miercuri pana luni am concediu, asadar daca nu ajunge miercuri la mine ma duc sa il iau de pe raft, nu mai astept dupa ei.

  14. #794 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  15. #795 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Behold Launch Trailer

  16. #796 SP
    Member zNowkid's Avatar
    In legatura cu emagul, i-am sunat astazi si mi-au spus ca jocul il vor primi la 3 - 4 zile dupa lansare. Totusi mi-au modificat statusul comenzii pe site "In tranzit spre showroom".

  17. #797 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Collector's Edition in stoc la Emag: Joc Witcher 3: Wild Hunt - Collectors Edition pentru Playstation 4 - eMAG.ro - 939.99 Lei

  18. #798 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lol si când ma gândesc ca eu am avut ocazia sa o cumpăr la 600 de lei, dar am renunțat. Oricum se va bucura altcineva de ea mai ales acum când vede ce preț au ăștia

  19. #799 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Interesant. Inca nu am primit patch-ul 1.02 si imi zice ca e the latest version daca dau check for update. Are cineva varianta digitala sa confirme? Eu l-am luat de pe us store.

  20. #800 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    What.The.Frak? Nesimtire pe fata, zici ca e cumparata de la game uk si ii costa adusul in tara... Btw, are cineva la sigur precomanda pentru editia de One? Schimba cu PS4?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 155 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts