Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 155 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #961 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pot sa ma intorc cand vreau eu in WhiteOrchid? Ca tocmai ce am plecat spre Velen (sau ma rog, plec imediat ce termin meciul de swag).

  2. #962 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sunt 9 Mutageni? eu am gasit 2 verzi si unu sau 2 rosii

    Da poti, te duci la un sign post si dai fast travel in White Orchard

  3. #963 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am jucat si eu in jur de 2 ore. Aveti dreptate, scrisul e prea mic si controlul personajului e cam imprecis. Dar, WOW, ce joc ! Lumea e imensa, plina de detalii, nici nu stiu ce sa fac mai intai. Grafica e superba, si iluminarea (mai ales la apus/rasarit) it's a thing of beauty (dar cateodata am impresia ca scade FPS-ul). Personajele par credibile si dialogurile sunt bine scrise.

    Nu-s mare jucator de RPG-uri (seria Mass Effect, Fallout 3 si Deus Ex HR cred ca sunt singurele pe care le-am terminat), asa ca mai am pana ma obisnuiesc cu mecanicile, dar pana acum, e genial.

    Ar fi fost dragut sa poti juca Gwent (or Swag or whateva' ) online, sau macar sa faca o chestie pe Android/iOS, ca tot au Battle Arena.

  4. #964 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Sunt 9 Mutageni?[...]
    Cica e o haita de 9 "dusmani" - lupi, nekkers, nu mai imi aduc aminte si fiecare lasa un mutagen.

    Bonus:
    Swallow is one of the most handy potions, and should be crafted as early as possible. Plus theres a quest in White Orchard that gives 250 xp just for crafting it (this quest fails after leaving the area for the story).

  5. #965 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un articol interesant din care aflam ca un nou patch e pe drum
    http://www.eurogamer.net/articles/20...-issue-head-on
    Before I get into the nitty-gritty, know that a big patch with 600 changes - including improvements to graphics and graphical settings - was sent to certification today (Wednesday 20th May), and will take between five and seven days to clear. There will be patch notes covering it all.

    In addition, CD Projekt Red will patch the game to allow editing of .ini files on PC, to push graphical settings even higher. You will be able to tweak grass and vegetation density, post-processing effects such as sharpening, and draw distances. The .ini patch will arrive soon after the other patch. "And we think about some other tricks but we need time," Adam Badowski says.

    If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is," answers Marcin Iwinski, definitively. "We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world.

  6. #966 SP
    Member Energizer's Avatar
    Măcar niște vești bune! Azi am reușit să mor de câteva ori pentru că picam de la niște inaltimi relativ mici. Destul de greu jocul după părerea mea, trebuie sa ai grijă mereu. P.S.: Doar mie mi se pare ca primul merchant (cel atacat de Royal Griffin) seamănă putin cu Howard Wolowitz din Big Bang Theory?

  7. #967 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Legat de patch 1.02 pt US
    uploadfromtaptalk1432162239325.jpg

  8. #968 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Sunt 9 Mutageni? eu am gasit 2 verzi si unu sau 2 rosii
    Sunt numa 3, asa ar fi si logic. Una rosie pentru sabii, crossbow chestii de genu, Verde pentru alchemy, albastru pentru spelluri si pentru general nu este. Si astea trei mutageni au 3 nivele din cate am observat de exemplu la spelluri 5%, 7% si 10%.

  9. #969 SP
    Junior Member Cristi_X's Avatar
    Câte DLC-uri puteți downloada? Mie îmi apar doar 2 pe store. Vouă?

  10. #970 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    guys...cei care ati primit insigna aia amarata...cand ati dat precomanda la joc?...ca mi-au zis cei de la altex ca numai primii 350 au primito. Eu am precomanda din 16 martie..sunt curios daca ma aburesc sau spun adevarul. Merci
    Eu am facut precomanda in 18 aprilie, dar pe site-ul Media Galaxy, nu Altex, chiar daca e totuna. Probabil, expedierea insignelor catre cei cu precomenzi, a depins si din ce locatie au expediat jocul. Poate ca in unele locatii, unde il aveau pentru distribuire - comercializare, nu aveau si insigne.

  11. #971 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am dat si de un bug mai naspa. Am explorat prima zona si am terminat un quest inainte sa il activez ca apoi dupa ce l-am activat mi-a ramas blocat in lista ca si nefinalizat fara sa mai pot face ceva cu el. Am inteles ca foarte multa lume a patit la fel indiferent de platforma. Este vorba de questul "dirty funds".

  12. #972 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristi_X View Post
    Câte DLC-uri puteți downloada? Mie îmi apar doar 2 pe store. Vouă?
    Tot 2. Unul este "Beard and Hairstyle Set" si al doilea este "Temerian Armor Set". Ah, si Season Pass-ul...

  13. #973 SP
    Junior Member Cristi_X's Avatar
    Și celelalte 14? A reușit cineva să le dea download?

  14. #974 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    N-ai cum sa dai download la toate 16 acum, din moment ce au anuntat ca vor lansa cate 2 pe saptamana, in urmatoarele saptamani. Si cum primele 2 s-au lansat odata cu jocul, do the math.

  15. #975 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ha, primul bug intalnit pana acum:
    Cum ai reusit sa treci peste acest bug? Am intampinat si eu acest efect in jurul bazei nilfgaardiene in White Orchard intr-o parte mlastinoasa. Consola este intr-un loc destul de bine aerisit.

  16. #976 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar

  17. #977 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    apropo de turatul consolei PS4 , mie mi se pare ca este destul de silentioasa.. asta daca compar cu AC UNITY unde facea ca un elicopter, pai in W3 zgomotul este la nivel de Meniu din dashboard..fain din acest punct de vedere.

    am ajuns si eu la level 3 si am cam facut tot ce tinea de zone cu semnul intrebarii si misiuni secundare ce tin de prima harta (7 ore :20 min),unele din ele erau recomandate pt level 6 si s-au facut destul de lejer , parerea mea este sa va upgradati Queen-ul , eu il am la level 3 deja , foarte folositor.

    am craftat si o armura destul de suficienta pt levelul actual.

    acum ..sa ma ocup de main quest

    si parca ma minunez din ce in ce mai mult de grafica, atmosfera pe timp de sera , eventual si ploaie..foarte fain

    p.s. pana acum nici un bug intalnit..doar ca mi-am cam stricat ochii , citesc toate cartile si scrisorile pe care le gasesc..

  18. #978 SP
    Member geo971986's Avatar
    mai am putin si ajung la nivelul 5. Pana acum mancarea mi se pare cel mai valoros lucru. Vanez caprioare si iepuri insa mi se pare prea time-consuming sa fac mereu rost de mancare (mocca) Exista potiuni pt vitality? ca nu stiu unde se gasesc...Joc pe ultima dificultate insa odata ce prinzi tehnica sa te feresti, parry, etc nu pare chiar atat de dificil.

  19. #979 SP
    Member Energizer's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    mai am putin si ajung la nivelul 5. Pana acum mancarea mi se pare cel mai valoros lucru. Vanez caprioare si iepuri insa mi se pare prea time-consuming sa fac mereu rost de mancare (mocca) Exista potiuni pt vitality? ca nu stiu unde se gasesc...Joc pe ultima dificultate insa odata ce prinzi tehnica sa te feresti, parry, etc nu pare chiar atat de dificil.
    Pentru vitality încearcă niște Swallow potion. Eu doar asta folosesc când am probleme și se reface singura dacă meditezi.

  20. #980 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Superb joc baieti, am ajuns si eu lvl 4. Atmosfera superba, te pierzi pe drum ca sa zic asa, tot timpul vrei sa explorezi more and more
    Combatul este excelent, odata ce te obisnuiesti cu el totul devine easy (de fapt ca sa-mi fac mai grea viata, rar folosesc potiuni and sh!t. Better to die, and start again ).
    Recomand ''Blood And Broken Bones'' ca nivel de dificultate, altfel totul este mult prea usor, treci mult prea repede prin joc.
    Joc pe xbox one, niciun bug intalnit pana acum, framerate problem, etc, nimic. Consola este silent, nu urla, nu se tureaza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 155 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts