Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 155 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #981 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Potiunea pentru a-ti regenera viata se numeste Swallow si trebuie gasit ingredientele pentru completare formulei alchimice.

  2. #982 SP
    Member geo971986's Avatar
    ok. o sa caut. Thx

  3. #983 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Azi pun și eu mâna pe joc, oricum încă nu ma apuc de el, nu am terminat nici prima parte. Voiam sa va întreb daca e adevărat ce spune omul ăsta

  4. #984 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    poate pe xbox dupa cum apare si in clip (sau poate e un PC slabut cu controller de xbox)

  5. #985 SP
    Member geo971986's Avatar
    depinde de zona in care te afli, si la mine ajunge cateodata la aproape 1 minut. Mi s-a parut si mie cam mult (PS4)

  6. #986 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu de cate ori am mai folosit fast travel (cei drept pe prima harta) , timpul a fost undeva la 5-10 secunde.

    apropo , pt a intra direct in MAP , poti da slide sus sau jos pe touch pad (in cazul PS4) si intra direct, nu mai e nevoie sa navigezi prin meniu..destul de util zic.

  7. #987 SP
    Member geo971986's Avatar
    vorbim de loading times...cand mori de ex. La mine fast travel e aproape instant pe prima harta. Tot pe prima harta si loadingul normal e undeva la 10 - 15 secunde insa dupa ce avansezi pe hartile mari timpul creste considerabil.

  8. #988 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a , nu stiu cum e cu muritul , n-am murit inca.. probabil ca trebuie sa mai cresc dificultatea..

  9. #989 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E foarte adevarat. Am reusit sa mor de vreo 10-15 ori la rand, la un boss de level mai mare si loading-u dureaza minim 1 min. E cam deranjant, mai ales cand mori in 30s dupa aia

    Solutia - DON'T DIE !!!

  10. #990 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    apropo , pt a intra direct in MAP , poti da slide sus sau jos pe touch pad (in cazul PS4) si intra direct, nu mai e nevoie sa navigezi prin meniu..destul de util zic.
    Whoa...Multam !

  11. #991 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Acelasi tip pe xone, tii apasat indelung pe butonul meniu, intra direct in MAP, trece de navigarea prin meniu

  12. #992 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sfat: aburii aia verzi/galbui sunt toxici si iau fac daca dati cu IGNI. Aveti grija sa nu va apropiati de zonele astea carand o torță. Pe mine m-a bubuit deja de doua ori pana m-am prins

  13. #993 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Eu cum am mintea bolnava si fug cu prosopu pe mine prin padure cu igni echipat am descoperit treaba asta si am murit
    PS. da am incercat sa ma bat naked, e loads of fun

  14. #994 SP
    Member Darku's Avatar
    cei care joaca pe ultimele 2 dificultati recomand dupa ce faceti lvl 4 sa mergeti la primul merchant din prologue si sa cumparati tot setul sau o parte din Temerian armor set, viata devine mai usoara cu ala echipat.

    Ce bolovan am fost, am furat de 2 ori in timp ce erau niste garzi langa mine si pe langa cu m-au batut mar, iti mai iau si FIX jumatate din bani, am patit asta de 2 ori si mi-a mai ramas bani de o bere, atat.
    Acum strang iarba de pe campii, o usuc si o vand la herbalisti (weed/marijuana shopers) ca sa imi cumpar restul setului.

  15. #995 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sfat: aburii aia verzi/galbui sunt toxici si iau fac daca dati cu IGNI. Aveti grija sa nu va apropiati de zonele astea carand o torță. Pe mine m-a bubuit deja de doua ori pana m-am prins
    hehe am dat de aburii aia in swamp dar cum asta e un joc RPG am citit tot ce am gasit/primit si am aflat inainte ce sunt si ce NU trebuie sa fac

    ---------- Post added 21-05-2015 at 12:47 ----------

    Quote Originally Posted by Darku View Post

    Ce bolovan am fost, am furat de 2 ori in timp ce erau niste garzi langa mine si pe langa cu m-au batut mar, iti mai iau si FIX jumatate din bani, am patit asta de 2 ori si mi-a mai ramas bani de o bere, atat.
    .
    eu fur numa daca casa e goala sau daca sunt singur in camera si nu ma vad
    P.S berea e scumpa deci stai totusi bine

  16. #996 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    LOL Darku !
    LOL Tudy !

    imi place cel mai mult la jocul asta ca nu m-am simtit pacalit in nici un fel de reclame si echipa producatoare , love pt asta !

  17. #997 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am dat de primu barbier pe care l-am salvat dintr-o cusca sunt foarte curios ce fel de barbi o sa imi pot face cand ajung acasa.

    ---------- Post added 21-05-2015 at 13:09 ----------

    Cine a ajuns deja in Velen va dau un pro tip sa va faceti un pic de boost la coins.

  18. #998 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai vreo 5 optiuni atat la barba cat si la freza... E interesant ca poti sa fii ras in cap, dar poti sa-i zici barbierului sa te tunda cu parul lung. Probabil ti-l lipeste, sau foloseste vreo magie ceva... nu stiu

    Mda, deci pe primul DLC poti sa faci ceva.... e bun pt. lvl4... e bine ca l-au dat acum cand sunt lvl10. Sunt curios, oare urmatoarele DLC-uri vor fi tot asa, pt. lvl5-6? Ca atunci e chiar e aiurea...

    Loading-ul e decent la jocul asta, dar eu n-am prea apucat sa-l vad. Am murit cam de 2 ori... joc pe medium si mi se pare chiar OK. De multe ori ies din lupte cu 5-10% viata... so i guess it's fair.

  19. #999 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    barbierul ala e in white orchard cumva?

  20. #1000 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt mai multi barbieri... cred ca sunt chiar mai multi pe fiecare harta. Eu de exp. am fost la cel din Oxenfurt (Velen).

    Apropos, ce spell folositi pt. AOE? Mie Igni, desi l-am dus la 5/5 mi se pare extrem de slab... e bun ca le scade armura, dar speram sa fie si ceva sa pot da dmg pe o mai mare arie... Sau poate va creste mai incolo, cand imi va creste si mie barba la loc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 155 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts