Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 155 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1021 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    pai numa la herbalist poti gasi daca nu este back to farming then
    Attached Images Attached Images azepr0z_700b.jpg

  2. #1022 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai omoara drowneri. La mine mereu, din 5, cel putin 3 le lasa. Cauta mai bine dupa aia cu witcher senses.

  3. #1023 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Eu am gasit chiar multe drowner brains la aia, darce ma bate rau e jocul de carti care nu l-am inteles deloc . Am castigat prima data cand am jucat la plesneala, ca apoi am pierdut. Nu cunosc deloc regulile, sau cum se joaca

  4. #1024 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai eu nu stiu de ce va plangeti voi de textul mic... n-ar trebui sa va plangeti de diagonale prea mici? Pe 55" de la 2m e perfecta dimensiunea lor.

    P.S. Mie mi se pare foarte slab jocul de carti... puteau mult mai bine. Exista mii de jocuri free pe smartphone mai bune, puteau naibii sa cumpere unul

  5. #1025 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @yarbaverde vezi asta. Pe mine m-a ajutat foarte mult si am inteles destul de bine.



    Intr-adevar, nu este cine stie ce, dar te prinde si e misto. Putea sa-l faca asemanator cu Hearthstone si ar fi fost genial, dar asta este.

    @MonkY, din moment ce atata lume se plange inseamna ca exista o problema. E bine ca cei de la CDPR sunt constienti si incearca sa o rezolve.
    Dupa cum am zis, la 42", de la 2m nu inteleg mare lucru, cand e textul mic. Si nu e nici prea ok sa stau la 1m de TV, sincer...

  6. #1026 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De unde se poate cumpara ? Ca nu am gasit nici la merchant-ul de langa White Orchid nici la Tomira.
    pe la inceputul hartii parca, eliberezi o zona( are semnul intrebarii pe harta) si acolo or sa vina oamenii , iar unul din ei se ocupa cu plantele.

  7. #1027 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ziceati careva ca se face level greu, ca ati terminat prima zona si aveti doar level 3. Am doar 4 questuri complete si am deja 3. Si inca 4 active. Si o grămadă de "?" pe harta. Deci mai explorați

    Mie scrisul mi se pare ok. Am 46" si stau cam la 1,80m, ca la toate jocurile.

    Am obs ca si "places of power" dau cate un ability point.

  8. #1028 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vreti o sabie buna de silver ? in Velen la nord de Lindenvale se afla un "?" in apa in stanga podului si este si o barca langa. se numeste moonblade arata foarte bine DMG 130-160 si are 3 sloturi pentru runes.

  9. #1029 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  10. #1030 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #1031 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  12. #1032 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    vreti o sabie buna de silver ? in Velen la nord de Lindenvale se afla un "?" in apa in stanga podului si este si o barca langa. se numeste moonblade arata foarte bine DMG 130-160 si are 3 sloturi pentru runes.
    Tks for the tip. Foarte ok sabia. Mare atentie, in schimb, ca imediat dupa lac, mai sus, e un alt "?". Nu va aventurati ca sunt niste banditi de level mare. M-au omorat din 2 sageti, nici n-am apucat sa ma apropii. In schimb, am vazut ca tin pe cineva prizonier in casa din spatele lor, dar nu am nicio sansa momentan (sunt app level 7).

    Care mai aveti tips and tricks sau locatii ale armelor/armurilor bune, plz do share

  13. #1033 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ahahaha, asta-mi aduce aminte de Lineage 2, un exploit cu aghations, m-am imbogatit in noaptea aia )
    You're welcome.

  14. #1034 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    E un witcher contract tot in Lindelvale unde trebuie sa omori o vrajitoare si de la care iei un silver sword - Addan Deith (145-177 dmg). Contract: the merry widow cred ca ii spune.

  15. #1035 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    inca un tip foarte util !

    If you hold the Parry button (L2 on PS4), you can press the left or right d-pad buttons to quickly change your Witcher sign without opening up the wheel.
    astazi am ajuns si eu la concluzia ca signul quen e prea OP jocul devine destul de usor de la level 8-9 si joc pe dificultaea Blood And Broken Bones, la inceput imi era greu si pe normal, acum e super ok totul folositi potiuni

  16. #1036 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu tot am o problema. Sunt in White Orchid si nu gasesc la niciun merchant acel set de armura pe care se presupune ca l-am primit.
    Any hints?

  17. #1037 SP
    Banned Templier's Avatar

  18. #1038 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai pot regenera viata si prin alt mod inafara de mancarea care da super putina viata si dureaza ceva pana o consuma...?

  19. #1039 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Mai pot regenera viata si prin alt mod inafara de mancarea care da super putina viata si dureaza ceva pana o consuma...?
    da cu Swallow potion.

  20. #1040 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si cu meditate daca joci pe normal

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 155 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts