Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 54 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #681 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am observat, multumesc.

  2. #682 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Multumesc baietilor care mi-au trimis cadouri in mailbox!!! Super!!!
    Eu ti-am trimis neste verziciuni

  3. #683 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Da da stiu, abia astept sa le folosesc, momentan nu am levelul necesar.

  4. #684 SP
    Banned Templier's Avatar
    v-am mai dat si eu add, poate ne intalnim in joc

  5. #685 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by styng View Post
    da, eu o singura data ... m-a dus direct in meniul consolei
    M-a scos din joc cu error code and stuff.

  6. #686 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sunt si eu curios, cati din voi ati jucat si D2, pe langa D3?

    Si daca ati facut-o, ati jucat pe official servers?

  7. #687 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    eu nu am jucat nici diablo 1, nici 2...nu imi placeau rpg-urile pe vremea aia. Daca doriti, ma puteti adauga (PS4) ptr RoS - Spadacio. Momentan joc cu un Wizard, level 30...

  8. #688 SP
    Member Wagram's Avatar
    L-am jucat din 2000, când a apărut, până prin 2003-2004, cred. Nici vorbă de official servers, pe-atunci nu-mi ţâşnea netul din orice priză de prin casă.

  9. #689 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Intreb pt ca D2 este jocul care mi-a consumat cel mai mult timp si bani. A fost WOW-ul meu sa zic, l-am inceput in 2000 si pana in 2005 am jucat mii de ore. Bani, pt ca nu aveam net nici eu, deci jucam asa zice "long nighturi" in internet caffe, seara de seara, cate 7 ore, MF-ing si crescand charactere, mule-uri etc.
    Obsesiv jucam, asa incat nu am vrut sa ma apuc de WOW sau altele, stiind in ce ma transform. Cautam saptamani intregi small charmuri perfecte, cu doar 1% critical damage sau life mai mari decat ce aveam, doar pt ca erau perfecte. Asta doar pe serverele oficiale, preferam US East. Si pt ca m-am jucat atat, cand a aparut D3 nu am vrut sa il iau, nu am avut incredere in a juca doar "casual" acum. Am refuzat sa joc pana acum o sapt, cand un prieten cu PS4 s-a rugat de mine sa incepem un co-op local. Am jucat vreo ora, si parca simteam cum ma poate acapara din nou. Insa nu pot decat sa fu subiectiv si sa imi displaca multe acum. Cateva exemple:

    1. disparitia rune wordurilor sau a runelor. Nu pot accepta sa nu ma pot teleporta cu orice character.
    2.Nu inteleg cum se construieste un character acum, poti sa il specializezi doar din iteme, specializarile sunt aceleasi? Nu trebuie sa investesc doar intr-o ramura sau anumite skilluri, pot sa le am pe toate, si trebuie doar sa caut gear-ul specializat?
    3. Disparitia characterelor din D2. Aveam hammerdin, aveam trap assasin, aveam bone necro, aveam elemental druid, din pacate nu mai sunt.

    Inca nu stiu daca sa ma apuc de el sau nu, tare imi e ca imi va inghiti mii de ore din nou, plus ca inca nu e neaparat pe gustul meu.

    De aia intrebam daca sunt fosti jucatori de D2, sau sunt singur in dilema mea.

  10. #690 SP
    Member valentin2007's Avatar
    E-mail primit de la altex acum:
    Buna ziua,

    Produsului precomandat de dvs Diablo III : Ultimate Evil Edition PS4 + Infernal Pauldrons i s-a decalat data de lansare pana la 28.08.2014.

    In cazul altor modificari, va vom tine la curent.

  11. #691 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @kragod Sa nu te gandesti ca seamănă cu D2, o sa fii dezamăgit, in D2 daca nu stiai sa iti faci un erou nu aveai nici o șansă, asta e pt. oricine. Dar o sa pierzi multe ore si pe D3, iti garantez, mai ales dacă il joci cu prietenii

  12. #692 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu mai e același sentiment ca în d2, dar este destul de fun odata cu RoS. Înainte de expansion îmi părea cel mai slab, acum îmi place.

  13. #693 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    @kragod Sa nu te gandesti ca seamănă cu D2, o sa fii dezamăgit, in D2 daca nu stiai sa iti faci un erou nu aveai nici o șansă, asta e pt. oricine. Dar o sa pierzi multe ore si pe D3, iti garantez, mai ales dacă il joci cu prietenii
    Pai tocmai de aia imi placea D2, nu erai atent, dadeai gres cu un character, gata, trebuia altul. Fiecare character trebuia specializat, plus vanatoarea de runeworduri mi se parea foarte fun.
    Plus ca tare imi e ca daca ma apuc de el, nu ma mai las. Nu mai pot face asta, nu mai am timpul necesar, de asta l-am evitat pana acum.

  14. #694 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E ok jocul dar din păcate nu se compara cu D2, pt mine ala a fost un joc extraordinar, capodopera. Repet, eu am jucat D3 pe PS3, probabil o sa il joc din nou cu amicii dar încă oftez dupa D2, mi-ar plăcea o versiune pt console, remasterizata, eeeeh, visez si eu cu ochii deschiși

    PS daca te apuci de el ma anunți, poate jucam împreună

  15. #695 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu vreau D1 remaster/remake.

  16. #696 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Diablo trilogy @ ps4

  17. #697 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trilogia remastered pe un Blu-ray

  18. #698 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Exact

  19. #699 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    nici eu nu am jucat d2 sau d1 deoarece sunt consolist 99.9 % dar diablo 3 mi se pare foarte tare si fun si il joc cu cea mai mare placere (nu e nevoie de mii de ore poate cateva sute )

  20. #700 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ooo, ba e nevoie de mii, eu am abia doua mii la activ pe PC si nu-s nici pe departe de-ajuns

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 54 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts