Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 54 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #1041 SP
    Junior Member Lazarus's Avatar

    Diablo 3

    Salutare! Vreau sa iau un Diablo 3 second-hand. La ce tre' sa fiu atent cand il cumpar ca nu cumva sa iau teapa (cod, cod online etc) ? Multumesc

  2. #1042 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarus View Post
    Salutare! Vreau sa iau un Diablo 3 second-hand. La ce tre' sa fiu atent cand il cumpar ca nu cumva sa iau teapa (cod, cod online etc) ? Multumesc
    Salut, jocul nu are niciun cod (cel putin pe XONE), joaca linistit (Singurele coduri sunt pentru item-uri bonus in jos)

  3. #1043 SP
    Junior Member Skywalker01's Avatar
    Salutare, am jocul Diablo 3 pe PS4 si doresc sa stiu cum pot sa activez "Mercy Wings" ?
    Din informatiile care le-am gasit eu pe net(google) ma trimit sa ma conectez la Battle.net si apoi o sa pot sa activez optiune ptr wings, ceea ce nu s-a intamplat. Alte forumuri spun ca cei cu PS4 nu pot sa beneficeze de optiunea cu wings, care este pana la urma varianta corecta ?

    Multumesc anticipat.


  4. #1044 SP
    Junior Member fox1998's Avatar
    Salut,

    Am si eu o intrebare. Am cumparat ieri Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - EFIGS (Full Game) de pe Store, promotie la 107 Ron, si mi s-au instalat 2 versiuni de Diablo 3 - una in engleza de vreo 40+ Gb si o versiune in Poloneza cred, sau ceva de genul. Daca salvez si rulez jocul pe oricare din versiuni imi iau de unde raman.

    Aveti idee de ce? Si ce reprezinta versiunea cealalta?

    Multumesc anticipat.

    ---------- Post added 27-04-2016 at 13:58 ----------

    Quote Originally Posted by Skywalker01 View Post
    Salutare, am jocul Diablo 3 pe PS4 si doresc sa stiu cum pot sa activez "Mercy Wings" ?
    Din informatiile care le-am gasit eu pe net(google) ma trimit sa ma conectez la Battle.net si apoi o sa pot sa activez optiune ptr wings, ceea ce nu s-a intamplat. Alte forumuri spun ca cei cu PS4 nu pot sa beneficeze de optiunea cu wings, care este pana la urma varianta corecta ?

    Multumesc anticipat.

    Eu am conectat jocul la Battle.net si dupa conectare, am putut sa activez Mercy Wings. Te-ai uitat sa vezi de unde se activeaza?

  5. #1045 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #1046 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    ATAT!

  7. #1047 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi se pare trist

  8. #1048 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Superb!

  9. #1049 SP
    Member b615dub's Avatar
    Tare rau. Cum va fi valabil, DLC?

  10. #1050 SP
    Member Wagram's Avatar
    Q: What will we get as part of the Rise of the Necromancer pack?

    A: In addition to unlocking the Necromancer as a playable character, players will also receive an in-game pet, two additional character slots, two additional stash tabs (on PC), a portrait frame, pennant, banner, and banner sigil.
    Expansion în toată regula.

  11. #1051 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Credeam că o să fie un expansion adevărat 😦

  12. #1052 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am o intrebare pentru veteranii jocului

    Dupa ce l-am omorat pe Jondar in Questul cu Skeleton King Act I, apare un dialog in care templarul zice "if we find the secret tomes of my order, they are mine" ceva de genul. Exista aceasta misiune? Daca da unde o gasesc.

  13. #1053 SP
    Junior Member S3THANGEL's Avatar
    salutare

    Daca e cineva care vrea sa joace un co-op pe XBOX as fi fericit sa incepem unu impreuna.

    Va rog seriozitate

    stima

  14. #1054 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Salut. Va fi ceva la sfârșitul jocului. După ce termini campania si fac o lvl cu Templarul
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Am o intrebare pentru veteranii jocului

    Dupa ce l-am omorat pe Jondar in Questul cu Skeleton King Act I, apare un dialog in care templarul zice "if we find the secret tomes of my order, they are mine" ceva de genul. Exista aceasta misiune? Daca da unde o gasesc.
    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

  15. #1055 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Foarte mare diferenta intre Diablo 3 pe PS3 si pe PS4. Daca te uiti pe youtube zici ca sunt la fel. Dar e mult imbunatatita experienta pe ps4. Si nu ma refer neaparat vizual, care e si aia mare. Venind dupa zeci de ore jucate pe ps3 nu imi venea sa cred cat de repede se incarca, cat de repede se face tranzitia intre harti, cat de repede te intorci in oras... si ca nu mai este deloc screen tearing si frame drops .

  16. #1056 SP
    Junior Member Orlov's Avatar
    Singura șansă pe care comunitatea din Diablo 3 o va dezvolta este noua serie Netflix pe Diablo. Prefer cu siguranță Path of Exile

  17. #1057 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Cum mama dracului poti face trofeul pe ps4 in care trebuie sa distrugi 50 de obiecte. E extraordinar de greu. M-am uitat la tutoriale pe youtube, am cautat pe net diverse explicatii...nu reusesc nicicum. Blesteme !!!!!!!!!

  18. #1058 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Nu e așa de greu. Depinde cu ce caracter joci. Încearcă si cu alte caractere cu damage de la distanță și pe suprafețe mari.

    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

  19. #1059 SP
    Junior Member vaisiamar1's Avatar
    Quote Originally Posted by MRC View Post
    Cum mama dracului poti face trofeul pe ps4 in care trebuie sa distrugi 50 de obiecte. E extraordinar de greu. M-am uitat la tutoriale pe youtube, am cautat pe net diverse explicatii...nu reusesc nicicum. Blesteme !!!!!!!!!
    BEST TIP HERE: joaca in party cu cineva, se aduna obiectele distruse de amandoi. eu am reusit sa il iau cu un prieten in Cemetery dar am injurat mult incercand sa il iau de unul singur.

  20. #1060 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Nu e așa de greu. Depinde cu ce caracter joci. Încearcă si cu alte caractere cu damage de la distanță și pe suprafețe mari.

    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk
    Am reusit foarte usor cu veajitorul. Eu tot incercam cu un barbar level level 70, nicicum nu reuseam. Cu Wuzardul de level 10 cu un skill de face un cerc de damage in jurul lui am reusit extrem de usor. Recomand tuturor care au problema asta, aceasta solutie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 54 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts