Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: ConsoleGames.ro new style

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    alalalt: not a really good ideea. Adica, orice site serios are headerul sau si cam asa ramane intiparit in mintea fanilor/vizitatorilor. Vom vedea ce alegem

    Q: nu, nu fara poza... e WIP totusi (Work in Progress, adica nu e gata).

  2. #22 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    stii de ce ma gindeam ? daca ar fi fara poza si doar asta ca header ?

  3. #23 SP
    Member alalalt's Avatar
    oo, sexy

  4. #24 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Hehehe imi place ideea lui Q

  5. #25 SP
    Manager paul's Avatar
    E fain dar nu s-ar incarca mai greu unele pagini, daca deschizi mai multe in taburi diferite ?

  6. #26 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    E fain dar nu s-ar incarca mai greu unele pagini, daca deschizi mai multe in taburi diferite ?
    noop, index.swf (adica flash-ul) are 51.3k practic nici nu-l simti problema este ca, se pare, nu trece in background la afisarea pozelor ori filme dar sint sigur ca Za Big MonkY o sa reuseasca sa rezolve problema in caz ca se aproba

  7. #27 SP
    Manager paul's Avatar
    Ok, atunci +1. Arata foarte bine. E ca la PSP numai ca merge mult mai repede.

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce nu v-a explicat maestrul Q e faptul ca orice poza deschisa va intra sub acel flash, asa cum se intampla acum pe threadurile unde avem si filme si poze (si pentru care am convenit cu ceilalti sa postam filmele in posturi separate de poze... desi asta nu rezolva problema).

    In plus, acel flash header este deja old. Avem acum sigla care se invarte si da mai bine decat cea statica.... acum are si Q PS3 si ar putea sa faca valurile acelea more PS3 style... Eeeh, we shall see. V-am zis ca facem concurs pe tema asta, nu ?

  9. #29 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Monky te rog incearca sa faci ceva mai luminos macar unele articole mai luminoase ca nu pot sta mult p site ca incep sa ma doara ochi si trebuie sa intr pe alta pag sa imi revin.

  10. #30 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ce nu v-a explicat maestrul Q e faptul ca orice poza deschisa va intra sub acel flash

    ia mai citeste tu odata ce am scris mai sus, vezi poate iese de data asta Maestru' MonkY in plus stii ca se poate dar trebuie gasita solutia, nu spun ca este usor insa sint sigur ca o scoti la capat

    consol3 whot ? daca nu e luminos te dor ochii ? are you base carbon living form ? tocmai ca biologiic, fiziologic, whatever you wanna put it ochii obosesc cind trebuie sa absoarba si sa trimita spre creier informatii unde lumina este intensa, ea uitate tu la soare vezi merge ?

  11. #31 SP
    Junior Member TigeR's Avatar
    ar fi mai frumos cel nou,mai deschis,mai alea ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Gangnam Style vine in Just Dance 4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 27-10-2012, 09:24
  2. Replies: 0 Last Post: 26-04-2012, 11:43
  3. Replies: 0 Last Post: 22-12-2011, 09:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts