Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 185 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3481 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Gl79lui, nici o fapta buna nu ramane nepedepsita.

    Se pare ca retinerea ta initiala nu a fost altceva decat instinctul.

    Sa speram ca ti-l va inapoia, dar daca nu, sa fie o usturatoare mustrare pe viitor, sa ai grija sa nu se mai repete.

  2. #3482 SP
    Member gl79lui's Avatar
    A fi corect , serios si om de cuvant in mediul online e una din cheile succesului, in afaceri cat si in dezvoltarea proprie. Observ ca pricinuitul are diverse anunturi pe acest forum cat si pe alte site.uri comerciale intentionand si incercand sa isi dezvolte abilitatile de comerciant. Vreau doar sa.l atentionez sa aibe grija ce vinde sau ce cumpara ptr ca "ulciorul nu merge de multe ori la apa".

    Cei ce v.ati luat tzeapa pe OLX , faceti o sesizare catre centrul de asistenta a site.ului si cu cat se aduna mai multe plangeri cu atat sansele ca impostorii sa fie depistati mai repede, cresc.

  3. #3483 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Să îi închidă contul de pe forum.

  4. #3484 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Să îi închidă contul de pe forum.
    Subscriu.

  5. #3485 SP
    Member bdevil's Avatar
    Simpatizez cu decizia de a i se sterge contul trepadusului tepar, daca se numara voturile. Aici am gasit useri foarte ok.

  6. #3486 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Lasa gl79lui, iti pica acum un Messi verde in pack ca sa iti mai treaca supararea

    Nu stiu totusi de ce unii dobitoci recurg la asa ceva... Adica, for **** sake, este o gramada de pixeli in joc. Poate a ramas fara bani de mancare si vrea sa vanda acum cartonasele ca sa isi ia o paine si-un pateu. Oricum ar fi, copilul ala merita lasat fara internet, poate poate isi face si el cativa prieteni.

    P.S.: World's luckiest man or world's unluckiest man - 9GAG

    No' ca esti celebru Mr.Galati

  7. #3487 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Pentru mine nu e mare supararea, vba aia "are balta peste". Doar ca sunt dezamagit de ce s.a intamplat. Am vrut sa fac un bine cuiva si el a considerat sa isi faca si mai "bine". Putea sa mi.l ceara drept recompensa la un meci spre ex, ma convingea si il castiga cu capul sus. Gainariile de genul asta la care a recurs ma face sa cred ca e slab de tot, este sub 0 ca nivel.

    Cat despre celebritate domnu` Marinake , as fi preferat sa ma remarc pe acest forum prin castigarea div1 la UT si Season sau campionate online , si nu prin noroc chior la cartonase cu jucatori . Mai studiem, mai invatam, mai capatam experienta.

    ---------- Post added 28-07-2014 at 17:06 ----------

    [email protected] <[email protected]>

    16:48 (Acum 12 minute)

    către mine
    Hello,

    We would like you to know that we received your petition and are currently investigating it. Due to our Privacy Policy, we cannot contact you concerning the outcome of the investigation, but please rest assured that we will take appropriate action.

    You can read the Terms of Service for Electronic Arts Online by going to the following web address:

    Terms of Service

    Sincerely,
    Customer Support
    Electronic Arts, Inc.


    EA.com Customer Relations


    Petition history: On 07-28-2014 you asked EADM support: sliimyyy
    Report abuse of sliimyyy for Cheating Player Card Name


    Alexutzule? Ai sanse mari sa ramai fara contul de pe PC!! Tine aproape , ca eu le dau toate detaliile cand ma vor investiga.

  8. #3488 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Nu il pierde doar pe cel de PC. Daca sunt asociate pe acelasi cont de Origin o sa le piarda pe toate. Asta a patit si un prieten de pe Live. S-a jucat cu un auto-buyer pe PC si a fost banat pe contul de Origin de care era atasat si UT de Xbox 360.

    In fine, pentru tine o sa fie aproape imposibil sa castigi prima divizie pe PC datorita tuturor copiilor care folosesc boti, freeze-hax si alte tampenii. Se duce naibii experienta de joc. Pe Xbox am reusit sa luam doar eu si JamiroQuai din cate stiu. Oricum, mai astept sa creasca preturile daca tot am luat ceva jucatori scumpi si ma orientez catre o echipa puternica -cough- BPL Trebuie sa te adaptezi daca vrei sa ai rezultate.

  9. #3489 SP
    Member bdevil's Avatar
    La World Cup mode in FIFA14 voi ati tras grosul de jucatori din pack-uri sau din free player-ul de dupa meci primit cadou? Ca mie nu prea mi-a picat mare lucru, in afara de faptul ca trec de grupe cu echipa mea cu chimie 70, in rest nu prea am jucatori in afara de Buffon in poarta, Hulk, Felipe Luis si Eto'o.

  10. #3490 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar
    Din cel free,clar, Hazard,James,Klose,Ramos,Curtois,Snejder.
    Din cele cumparate: Pique,Thiago Silva,Di Maria,Oscar,J.Martinez,Iniesta,Pogba,Dani Alves.
    Dar vad ca au scos modul WC din UT,stie cineva daca va reveni?

  11. #3491 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Eu pe PC il am, tocmai ce am jucat 2 meciuri. Messi bestial introdus in a doua repriza, mi.a marcat in fiecare meci si am 6 meciuri jucate cu el. Il folosesc CF pe 4411 cu echipa de europa

  12. #3492 SP
    Member Striker09's Avatar
    Foarte putini au venit la free pack... nici la pack-ul de 5k nu prea mai vin jucatori noi cand ai 1100 de item-uri in club

  13. #3493 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Eu nu tin atatea itemuri le dau quick sell ,

  14. #3494 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu vand doar mingi, tricouri, steme si alte nebunii, plus jucatorii slabi. In rest pastrez cam tot, uneori imi plac Cupele de la F U T Online, si-mi fac echipa dupa cerinte, doar rusi, americani, etc.

  15. #3495 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Au crescut preturile observ la jucatori, in special la verzi, benzema verde e peste 1000k, neymar verde 7000k si scazuse mult la vreo 3500k. Ma bate gandul sa vand arsenalul de verzi sa iau un Ibra. M.a zapacit in cateva meciuri Ibrahimovic asta. Marinake cat e Neuer verde acum pe consola?

  16. #3496 SP
    Member Striker09's Avatar
    Si eu dau quick sell dar in UT normal, de cand a aparut WC pastrez toti jucatorii sa vad ce pica nou

  17. #3497 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    gl79lui....poate dam un meci cand ai timp...si eu tot pe pc joc

  18. #3498 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Neuer verde este 600k acum. Eu l-am dat cu 500k. In fine, am vandut azi echipele pe care le aveam. 150k profit iar cel mai bine s-a vazut la IF.

    James TIF luat cu 130k vandut cu 190k
    Pedro TIF luat cu 210k vandut cu 290k
    Iniesta luat cu 20k la biduri vandut cu 45k
    Mata luat cu 10.5k vandut cu 22k

    Pe langa asta am castigat un wager si i-am primit pe James de la Real si Mayuka de la Southampton, iar un amic l-a prins pe Markovic in pack si are bid 275k pe el chiar acum

  19. #3499 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Neuer verde este 600k acum. Eu l-am dat cu 500k. In fine, am vandut azi echipele pe care le aveam. 150k profit iar cel mai bine s-a vazut la IF.

    James TIF luat cu 130k vandut cu 190k
    Pedro TIF luat cu 210k vandut cu 290k
    Iniesta luat cu 20k la biduri vandut cu 45k
    Mata luat cu 10.5k vandut cu 22k

    Pe langa asta am castigat un wager si i-am primit pe James de la Real si Mayuka de la Southampton, iar un amic l-a prins pe Markovic in pack si are bid 275k pe el chiar acum
    Bișnițarule

  20. #3500 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by cofetaru View Post
    gl79lui....poate dam un meci cand ai timp...si eu tot pe pc joc
    sa.mi spui id-ul sa te adaug

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 185 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts