Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 101 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 ... LastLast
Results 841 to 860 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #841 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vb de versiunea revizuită, am amestecat ciorbele Versiunea de 1TB nu este versiunea CUH 1200, la noi în țară, deocamdată versiunea nouă o găsești doar în acele bundle-uri PS4 500GB lansate recent sau care urmează să se lanseze. Deci, PS4 1TB nu are butoane mecanice e consola veche cu HDD mai mare

  2. #842 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Consolă Xbox One 1TB Forza Motorsport 6, limited edition 1770 lei
    Consolă Xbox One 1TB Forza Motorsport 6, limited edition | Extreme Digital magazin online
    Superb modelul asta! E singura varianta care m-ar face sa iau Xbox one.

  3. #843 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  4. #844 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Halo nu m-a atras niciodata, pe cale de consecinta nici acel bundle. Dar e ft good looking!

  5. #845 SP
    Member theusher's Avatar
    Daca e cineva din Iaşi:

    Vino la marea REdeschidere a magazinului ALTEX din Iulius Mall Iași (Bulevardul Tudor Vladimirescu, 113)! Te așteptăm cu multe surprize, premii și super reduceri la inaugurarea de vineri, 11 septembrie, ora 10:00!

    Consola PlayStation 4 Limited Edition + joc Batman: Arkham Knight PS4 - 1.399,90 ron (stoc 16 buc.)


  6. #846 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  7. #847 SP
    Member iUser's Avatar
    Doar in Media Galaxy Orhideea, 10-13 septembrie.
    Attached Images Attached Images image.jpg

  8. #848 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Asta e singura reducere reala din ultimul timp. Maine la prima ora sunt acolo, daca ceva lipseste fac scandal angajatilor, ca stiu ca au obiceiul de a ascunde produsele. That 3DS is mine!

  9. #849 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    De banii aia mai bine iti cumper un New 3DS de aici de pe forum.

  10. #850 SP
    goe
    Junior Member goe's Avatar
    Catalogul complet pentru Media Galaxy Orhideea, 10-13 septembrie este aici

  11. #851 SP
    Junior Member kypycus's Avatar

  12. #852 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Asta e singura reducere reala din ultimul timp. Maine la prima ora sunt acolo, daca ceva lipseste fac scandal angajatilor, ca stiu ca au obiceiul de a ascunde produsele. That 3DS is mine!
    Am trecut ieri pe acolo si toate acele produse erau intr-un box din acela metalic cu zabrele, inscriptionat cu Promo. Nu aveau pretul afisat pe ele, insa erau cate o singura bucata (1 PS Vita Adventure Mega Pack, 1 3DS Luigi Special Edition si 1 3DS Nintendogs). M-ar fi interesat sa intreb cat costa PS Vita, insa se vedea ca cutia a fost desfacuta si nu aveam nicio garantie ca codul pt jocuri mai este inca valid, asa ca am renuntat.

  13. #853 SP
    ZiG
    Junior Member ZiG's Avatar
    Oferta de pe extreme digital la bundle-ul cu Forza 6 mi se pare foarte tentanta. Am facut precomanda insa nu sunt deloc incantat de garantie care este in Ungaria, in Romania nu este valida. In caz de probleme consola trebuie trimisa in Budapesta iar timpul de asteptare poate fi destul de mare. In momentul in care consola este primita inapoi de la garantie se plateste 45.8 RON. Atunci cand este ridicata initial nu se plateste nimic.

    A avut cineva nevoie de garantie la ei pana acum?

  14. #854 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Daca e cineva din Iaşi:



    Consola PlayStation 4 Limited Edition + joc Batman: Arkham Knight PS4 - 1.399,90 ron (stoc 16 buc.)
    Eu maine ma duc la Altex... Stie cineva daca se merita sa vin cu ceva timp mai devreme de deschidere? Nu am mai participat la o deschidere de genul pana acum si chiar nu vreau sa pierd oferta la PS4.

  15. #855 SP
    Member iUser's Avatar
    Nu cred ca se inghesuie lumea la PS4, dar cel mai bine e sa fii mai devreme acolo.

  16. #856 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Daca e cineva din Iaşi:



    Consola PlayStation 4 Limited Edition + joc Batman: Arkham Knight PS4 - 1.399,90 ron (stoc 16 buc.)

    A fost careva, cum e până la urmă? A fost sau nu acel PS4?

  17. #857 SP
    Member eastbason's Avatar

  18. #858 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    A fost careva, cum e până la urmă? A fost sau nu acel PS4?
    Am fost eu si l-am luat. Dar ei au facut o greseala, e vorba despre PS4 Black + jocul respectiv, nu e consola cu Batman pe ea... Dar chiar si asa, 1400 lei pe PS4 + un joc e chiar foarte bine, zic eu.

  19. #859 SP
    Member Striker09's Avatar
    Foarte bun chiar la 150 lei

  20. #860 SP
    Junior Member Enkidu's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Multumesc eastbason!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 101 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts