Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 101 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 ... LastLast
Results 1,841 to 1,860 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1841 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce ipocrizie prietene? Vrei sa discuti despre piraterie si Donely? Discuta cu MonkY.

    Eu iti spun doar ca in regulament scrie clar ca nu se accepta discutii despre piraterie.

    Consolele cu fw de pana in 5.05 se pot moda pentru a rula software nesemnat. Adica jocuri piratate.

    Daca exista vreo frustrare cu privire la modare si discutiile referitoare la ea si pozitia lui Donely pe acest forum, iti sugerez o discutie cu MonkY. Eu nu sunt in masura sa abordez acest subiect.

  2. #1842 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce ipocrizie prietene? Vrei sa discuti despre piraterie si Donely? Discuta cu MonkY.

    Eu iti spun doar ca in regulament scrie clar ca nu se accepta discutii despre piraterie.

    Consolele cu fw de pana in 5.05 se pot moda pentru a rula software nesemnat. Adica jocuri piratate.

    Daca exista vreo frustrare cu privire la modare si discutiile referitoare la ea si pozitia lui Donely pe acest forum, iti sugerez o discutie cu MonkY. Eu nu sunt in masura sa abordez acest subiect.

    Bun. Atunci daca vrei sa te iei aiurea de utilizatori de forum, pentru ca au intrebat de un firmware, vorbeste cu Monky, nu scrie aici.

    Omul n-a mentionat nimic de piraterie, tu da. Poate vrea sa-i puna o distributie Linux pe el, lucru care este absolut legal si permis pe forum.

  3. #1843 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu inteleg de ce te-ai bagat tu in discutia asta, ca sa fiu sincer.
    Motivul intrebarii sale este 100% clar, hai sa nu ne mai ascundem dupa deget.

    Eu am incheiat discutia. Daca ceva iti este neclar, continua cu MonkY.

    Si te rog eu, nu mai da quote la o postare intreaga, care se afla direct deasupra postarii tale, pentru ca tot ce face e sa umple pagina inutil.

  4. #1844 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pirateria e ilegala, dar modarea nu e. Sa presupui ca modarea e ilegala doar pentru ca poate duce la piraterie e ca si cum ai zice ca e ilegal sa iti cumperi cutite de bucatarie pentru ca poti omori oameni cu ele. Asta e si motivul pentru care Donely are thread pe forum si, implicit, pentru care discutiile despre modare sunt permise.


    Nu am idee unde gasesti consola cu firmware-ul ala, totusi.

  5. #1845 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Cred ca poti sa gasesti prin magazine, in special la cele expuse ... daca ai vreo cunostiinta care lucreaza prin show-rooms sau ceva de genul, este foarte simplu sa ii rogi sa verifice.
    Si din cate stiu, exista si un disscount pt consolele expuse ( dar si un grad mai ridicat de uzura )

  6. #1846 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    1400, 300 lei reducere deja

    https://altex.ro/consola-sony-playst...SPS4SLIM1TBDP/

    150 lei

    https://altex.ro/consola-playstation...PLYSTATIONCLS/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1847 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cam care ar fi cea mai ieftina si cat de cat buna solutie de volan compatibil cu XboxOne sau PS4 ?

    Ma intereseaza strict pentru Formula1, deci fara schimbator separat, fara multe grade in rotatie si cu doar doua pedale.

    As prefera sa fie pentru Xbox fiindca acolo deja am jocul insa daca stiti vreo varianta ok ca pret pt PS4, imi pot lua jocul si pt PS. Am gasit cateva variante ultra ieftine de la Myria insa trebuia sa fac anumite artificii sa tin un gamepad conectat la el, fara asa ceva .

  8. #1848 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    @Teo
    Nu ti-as recomanda sa mergi pe volane ieftine in genul celor de la Myria. Alea sunt cel mult niste jucarii care nu ofera cine stie ce senzatii. Mie imi par bani aruncati aiurea.

    Daca ai fi dispus sa iti maresti bugetul, te-as indruma sa cauti un volan sh in intervalul 650 -1000 lei. De exemplu un Thrustmaster T300 sau un Logitech G27/G29 sunt in cu totul alta clasa fata de jucariile alea cu preturi sub 650 lei de prin magazine. E o investitie mai mare, intr-adevar, dar in opinia mea merita toti banii daca obisnuiesti sa joci jocuri racing. Chiar daca nu esti adeptul lor, s-ar putea sa prinzi gustul dupa ce pui mana si te joci cateva ore un joc bun pe asa ceva.

    Chiar acum am verificat pe Altex preturile si am gasit un Thrustamster T300 Alcantara la un pret foarte, foarte bun!
    Eu am volanul asta de anul trecut si am fost multumit de el.
    LE: Se pare ca a si disparut de pe stock

  9. #1849 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    La 2000 de lei iti iei o dacie functionala...

  10. #1850 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Well, nimic nu bate realitatea deocamdata, nici macare setup-urile de mii de euro.
    Asa ca da, e si aia o varianta

  11. #1851 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Multumesc pentru mesaj insa doresc ceva ieftin strict pentru F1, un volan ieftin care sa aiba doar 270grade rotatia. Am masina in viata de zi cu zi si m-am jucat in trecut destul de mult cu un G27, probabil nu era jocul potrivit insa nu s-a prins de mine acest tip de joc .
    Formula1 imi place foarte tare insa de pe gamepad nu are farmec. De curiozitate, are cineva acel Myria si il foloseste pentru XboxONE (https://altex.ro/volan-gaming-myria-...cpd/GAMMG7400/) ?


    Destuld e dubios acest lucru: Pentru utilizarea pe sistemele PS3, PS4/Slim/Pro, Xbox One/S, este necesara conectarea volanului la un controller original aferent consolei dvs.
    Atat timp cat nu imi adauga InputLag, nu am probleme.

  12. #1852 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    nu urmaresc pretul in general, dar XBox X la 1.700 pare OK, in general o vedeam pe la 2000



    https://www.emag.ro/consola-microsof...scenario_ID=43

  13. #1853 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Controller wireless MICROSOFT Xbox One - Armed Forces ll Special Edition - 179,94LEI

    https://altex.ro/controller-wireless...d/GAMWL300096/

  14. #1854 SP
    Member PumaS's Avatar


    Mi se pare un pret f bun

    499


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  15. #1855 SP
    Member westy9009's Avatar
    au fost acum vreo luna 399 la Carrefour

  16. #1856 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Soundbar gaming Razer Leviathan 5.1 redus la aproape jumatate la eMag, 599 ron de la 1140 ron.

    Se aude foarte bine si se conecteaza foarte rapid cu cablu optic la TV insa sa aveti in vedere ca nu are telecomanda, la schimbarea volumului trebuie sa va deplasati la el. Exceptand acest lucru, se aude exelent pentru acesti bani.

    PS: decodeaza doar Dolby, nu are si suport DTS!

  17. #1857 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Nu știu în alta parte dar cel puțin la Tg Mureș în Auchan daca e cineva interesat de Nintendo Switch la 1000 de lei

  18. #1858 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    E si editia speciala cu Nintendo Pokemon. Super pret!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1859 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Probabil scapa de alea vechi, ca acum au aparut alea noi care au bateria dubla.

  20. #1860 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 101 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts