Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 101 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1881 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Au aparut Nintendo Switch lite pe OLX, ca ciupercile dupa ploaie.
    Se gasesc la ~500 de lei

    (in caz ca nu-i voie cu OLX, delete the post)

  2. #1882 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Ce Dumnezeu a avut accident tirul cu console nitendo pe Dealul Negru de a aparut valul ăsta?

  3. #1883 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    De ce nu am mai asteptat si eu putin inainte sa platesc dublu pe ea?

  4. #1884 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păi tu ai garanție

    @parazitu86 o fi fost vreun preț greșit pe undeva și au apucat sa comande sau au venit străinii acasă cu lucruri "împrumutate"

  5. #1885 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #1886 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #1887 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Am comandat . Sa vedem daca si livreaza. Va tin la curent.

  8. #1888 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Livrează fără probleme, sunt oameni serioși

  9. #1889 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Si eu garantez pentru JRC. Am trecut si pe la magazin si am dat si de "owneri". Sunt oameni pasionati ca si noi si sunt seriosi.

  10. #1890 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    am comandat si eu, fingers crossed

  11. #1891 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce am inteles, stocurile erau limitate si deja nu ar mai fi stocuri. Sa nu platiti in avans.

  12. #1892 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Dupa cum am promis ca va voi tine la curent revin cu urmatoarele informatii : comanda facuta pe 28.02, primit email cu nr. comanda si data livrare. Ieri si azi am tot incercat sa iau lagatura telefonica cu ei deoarece nu aveam vesti de awb, nu am reusit nici in ruptul capului . Am apelat ore in sir doua zile. Mi-au raspuns pe email cum ca data de livrare nu va fii respectata, drept urmare se va prelungii fara a putea spune cite zile sau o data fixa, motivand cum ca datorita ofertei EXCEPTIONALE si NUMARUL MARE DE COMENZI determina acest lucru si ca livrara se va face din cehia. Urmeaza sa astept citeva zile dupa data de 04.02 ( aceasta data a fost oferita de dansii ) si mai exact 2 ( sunt mai multe de 1 dar mai putin de 30 ) dupa care voi incerca sa reiau legatura cu dansii - tot pe email ca telefonic sigur nu voi reusii - si mai vedem dupa .
    P.s. Daca cine care a comandat si are ceva informatii in legatura cu xbox one x de la jrc.ro poate ne informeaza si pe noi/mine sa nu avem sperante desarte.

  13. #1893 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Am comandat eu si l am luat din magazin. Pachetul cu star wars.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1894 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Quote Originally Posted by mamurom View Post
    Dupa cum am promis ca va voi tine la curent revin cu urmatoarele informatii : comanda facuta pe 28.02, primit email cu nr. comanda si data livrare. Ieri si azi am tot incercat sa iau lagatura telefonica cu ei deoarece nu aveam vesti de awb, nu am reusit nici in ruptul capului . Am apelat ore in sir doua zile. Mi-au raspuns pe email cum ca data de livrare nu va fii respectata, drept urmare se va prelungii fara a putea spune cite zile sau o data fixa, motivand cum ca datorita ofertei EXCEPTIONALE si NUMARUL MARE DE COMENZI determina acest lucru si ca livrara se va face din cehia. Urmeaza sa astept citeva zile dupa data de 04.02 ( aceasta data a fost oferita de dansii ) si mai exact 2 ( sunt mai multe de 1 dar mai putin de 30 ) dupa care voi incerca sa reiau legatura cu dansii - tot pe email ca telefonic sigur nu voi reusii - si mai vedem dupa .
    P.s. Daca cine care a comandat si are ceva informatii in legatura cu xbox one x de la jrc.ro poate ne informeaza si pe noi/mine sa nu avem sperante desarte.
    Revin cu vesti. Azi a ajuns coletul din cehia. Cutia consolei a fost introdusa in alta cutie de carton mult mai mare ( sunt si la ei DOREI deoarece spatiul gol a fost umplut doar in partea de sus si nu de ajuns cu niste hartie, consola avand loc destul sa se plimbe lejer avand ceva incretiri la colturi dar care nu au afectat deloc consola . Jocul e cod . Am crezut ca e pe cd de aceea sunt putin dezamagit. Am mai venit cu 3 coduri - de EA , unul ceva de 100 jocuri si unul de 30 zile online . Toate - cutia , carticele si placutele cu coduri nu sunt nici macar limba engleza, franceza. Sunt in araba, poloneza ungureste cred adica in limbi pe care nu le cunosc . Consola e mai mica si mult mai silentioasa decit ps4 pro. Inca nu am jocuri de xbox sa pot face comparatie si la imagine , loading , cursivitate in joc - doar cele gratuite la ambele platforme - fortnite, warthander. Pina acum numai de bine de xbox one x.

  15. #1895 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ala de ceva 100 de jocuri e pentru Game Pass. Baga codu si instaleaza orice joc din lista aia. Ai ce juca.

  16. #1896 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Xbox One X - 1400 ron (emag)
    https://emag.page.link/5nPvepy3L3F5rUDq9

  17. #1897 SP
    Member Quasivasi's Avatar

  18. #1898 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu stiu ce sa zic cu livrarea la pretul asta, dar ramane de vazut ) 1308 lei.

    https://www.gamers.ro/xboxone/xbox-o...imited-edition

  19. #1899 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    De 2 zile incerc sa o cumpar si cand o bagi in cos zice produs indisponibil. Chiar si cand era pe stoc. Am incercat mail, FB , telefon. Nu raspu de nimeni.

    De la ei am luat controlerul si nu am avut probleme

  20. #1900 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Controller-ul vad ca nu mai este, ala il cautam si eu. Unde naibi mai au stoc la pret bun?
    Aseara puteai sa adaugi in cos cate buc doreai

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 101 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts