Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 102 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast
Results 281 to 300 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #281 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Chiar am parut "gica-contra" ? Nici prin cap nu mi-a trecut sa fac asta, nici nu am spus ca e o oferta de neluat in seama, am spus doar ca nu e cea mai buna oferta aparuta pe piata in ultimul timp. Atat. Cum va ia pe unii gura inainte ...

  2. #282 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ideea e ca nu trebuia sa zici nimic , asta nu intelegi tu . Tii sa ai tu ultimul cuvant desi nu trebuia sa-l zici nici pe primul . Omul a postat un produs la un pret redus , daca te intereseaza multumeste-i in caz contrar nu e nevoie sa zici ceva ca poate intereseaza pe altcineva .

  3. #283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt mine un DS4 la 200 de lei e foarte ok. Decât sa dau pe Fifa 200-250, mai bine cumpăr un controller in plus

    PS: garantie 24 de luni? Ciudat, parca accesoriile aveau 12 luni

  4. #284 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Ideea e ca nu trebuia sa zici nimic , asta nu intelegi tu . Tii sa ai tu ultimul cuvant desi nu trebuia sa-l zici nici pe primul . Omul a postat un produs la un pret redus , daca te intereseaza multumeste-i in caz contrar nu e nevoie sa zici ceva ca poate intereseaza pe altcineva .
    Nu e un thread in care postam oferte bune si in care discutam despre ele ? Iar legat de partea in care sa nu zic nimic, e mai greu sa se realizeze, suntem totusi pe un forum, nu intr-un spatiu cenzurat. Si cu asta am terminat, deja off-topic-ul creste prea mult.

  5. #285 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    S-a postat o oferta buna. Daca maine vedem la emag un bundle PS4 - Destiny la 1699 nu este oferta bună pt ca săptămâna trecută a fost la fel la Altex?

  6. #286 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Din acest moment n-o sa mai existe niciodata in lume o oferta mai buna decat cea de la Altex acum la GT6...20 de lei! asa ca orice incercare a unui retailer de a vinde GT6 la un pret mai mare de 21 ron este fix un partz

    Degeaba incercati sa explicati lucruri care unora ni se par normale iar altora nu, fiecare cu ideile lui impamantenite...si punct. Ne apucam sa schimbam mentalitati? i s-a exeplicat o data, de doua ...treaba e clara

  7. #287 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Bun pontul, mersi frumos! Mai aveam nevoie un controller si doream neaparat de alta culoare.
    Pretul e foarte bun. Cu nici un chip nu se poate gasi mai ieftin. Am vazut la un nene pe okazii la 190.

  8. #288 SP
    Member eastbason's Avatar

  9. #289 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4 - 299.90

    Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4 | ALTEX

    Tastatura wireless PS3 SONY - 29.94

    Tastatura wireless PS3 SONY | ALTEX

    Camera PS3 SONY - 33.43

    Camera PS3 SONY | ALTEX

  10. #290 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    stie cineva daca pentru consola ps4 glacier white pot gasi stand si/sau ps camera albe?

    tot caut pe net dar dau doar de site-uri din US. nimic pe RO sau macar europa?

  11. #291 SP
    Member cr0c0's Avatar
    aveti grija tastaturile wireless ps3 de la altex sunt azerty !!!

  12. #292 SP
    Junior Member Str3S's Avatar
    Ce parere aveti de Gamerland.ro?
    A cumparat cineva de la ei?
    Sunt seriosi?
    Vreau sa cumpar o consola de la ei,am vazut ca au preturi bune.

  13. #293 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by Str3S View Post
    Ce parere aveti de Gamerland.ro?
    A cumparat cineva de la ei?
    Sunt seriosi?
    Vreau sa cumpar o consola de la ei,am vazut ca au preturi bune.

    Gamerland.ro=gamestore.hu...sunt ok, dezavantajul este ca ofera 1 an garantie la console.

  14. #294 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by Str3S View Post
    Ce parere aveti de Gamerland.ro?
    A cumparat cineva de la ei?
    Sunt seriosi?
    Vreau sa cumpar o consola de la ei,am vazut ca au preturi bune.
    Am luat eu consola de la ei ...nu am av probleme

  15. #295 SP
    Member sollo's Avatar
    Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra - Flanco.ro 1799
    + al 2 lea controller - se merita? + sa mai dau inca 200 lei pt extra garantie?

  16. #296 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca avea si un joc inclus era perfect. Dar si-asa e destul de buna oferta.

  17. #297 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    ce ziceti de pretul acesta? Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra - Flanco.ro
    ma gandesc ca, daca vand controller-ul ramane consola cu un pret ok...
    Sfaturi...? A mai scazut fata de ieri cu 50 lei

  18. #298 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    ce ziceti de pretul acesta? Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra - Flanco.ro
    ma gandesc ca, daca vand controller-ul ramane consola cu un pret ok...
    Sfaturi...? A mai scazut fata de ieri cu 50 lei
    Ilie ai putea lua cardul asta http://www.consolegames.ro/forum/f45...anco-3500-lei/ de 1300 de lei cu 1100 de lei si scoti consola la aproape 1.400 de lei dupa ce vinzi al doilea controller.

  19. #299 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  20. #300 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Ilie ai putea lua cardul asta http://www.consolegames.ro/forum/f45...anco-3500-lei/ de 1300 de lei cu 1100 de lei si scoti consola la aproape 1.400 de lei dupa ce vinzi al doilea controller.
    As putea dar trebuie sa am cardul fizic, sa merg in magazin cu el si nu prea am cum sa intru in posesia lui repede. Ar fi fost ok daca se putea folosi online cardul dar am sunat si nu merge
    mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 102 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts