Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 102 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... LastLast
Results 421 to 440 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #421 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by GODZYLLA View Post
    Meh, eu am fost in dubii ca sunt sigur ca nu o sa il folosesc, dar cat am stat sa ma gandesc s-a epuizat oricum stocul.
    Exact in aceiasi situatie ca tine m-am aflat

  2. #422 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Vis-a-vis de oferta emag de ps4 la 999 lei, sunt curios nu numai daca a prins cineva ci daca cumva s-a lovit de aceeasi chestiune si anume, eu am intrat pe site-ul emag la ora 7:00 si fix la ps4 m-am oprit sa constat ca la 7:01 era stocul epuizat...deci daca s-a mai lovit cineva de intamplarea asta pentru ca nu e prima data cand se intampla, anul trecut am patit la fel dar la o tableta.

  3. #423 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    A prins un prieten oferta de la eMag la 999, ar trebui să-i sosească în weekend

  4. #424 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi pe thread-ul de black friday. Cineva a prins de aici. Chiar mai multi, daca nu ma insel.

    + de asta, la 6-6 fara ceva s-a dat drumu. Cand te-ai uitat tu, la 7, deja se dadusera sute de mii de produse.

  5. #425 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    La 6:53 au dat drumul la emag. Normal ca in 30 de secunde, maxim 1 minut era stoc epuizat. Si la PS4 si la i5s de 15 mil. Eu aveam deja intr-un tab separat un produs si cand au dat drumu la site si am intrat pe acel tab, mi-a dat ca e stoc epuizat.

  6. #426 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    s-a dat drumu la site pe la 6:49 si la 6:51 era out of stock..

  7. #427 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Dintre cei care au apucat sa ia PS Vita azi noapte de la Diverta, a mai primit cineva email ca nu va fi onorata comanda din lipsa de stoc? Chiar neseriosi si astia...

  8. #428 SP
    Member cyrax's Avatar
    Da eu am comandat si varianta wi fi si cea 3g pe la 1 noaptea. Azi am primit email...bataie de joc

  9. #429 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a vazut cineva, pe undeva, card de Vita la pret bun?

  10. #430 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Salut care poate sa imi zica ce preturi sunt la ps4 la altex acum si daca merita sa iau de la flanco drive club bundle la 1850 lei ?

  11. #431 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    E 1700 PS4 cu Driveclub si 1750 cu GTA5 la Altex. La Flanco si a luat un prieten PS4 cu GTA5 la 1750 acum 3-4 zile.

  12. #432 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Nu mai au la flanco decat asta si infamos 20 mil amsunat acum , deci mai bn iau din altex.Ms.

  13. #433 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Pret bunut la : Casti audio gaming SONY PULSE Wireless Stereo Headset - 299.90 la Altex

    Casti audio gaming SONY PULSE Wireless Stereo Headset, PS3 | ALTEX

  14. #434 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In acest moment este activa o promotie la FIFA 15 PS3 si Xbox 360 in mai multi retaileri.

  15. #435 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    La flanco Xbox One + Asassins creed unity 2.299 Lei, l-am vazut in magazin azi ( nu stiu daca e chiar un pret bun, dar il mai aveau pe stoc)

  16. #436 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pomana

  17. #437 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Wii Classic Controller Pro (auriu) aprox. 28€ transport inclus @ TGC

    Il am si eu acasa, arate bine, nu e glossy:


  18. #438 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS4 1299 lei, plata ramburs, de ce nu?
    http://www.likeit.ro/console/sony/co...ps4500gbbk.pr/

  19. #439 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS4 1299 lei, plata ramburs, de ce nu?
    http://www.likeit.ro/console/sony/co...ps4500gbbk.pr/
    Sunt de incredere ? Sa dau comanda ?
    Editare ulterioara: am dat comanda ... singura faza e ca nu stiu cat e garantia.

  20. #440 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by boggySODMG View Post
    Sunt de incredere ? Sa dau comanda ?
    Editare ulterioara: am dat comanda ... singura faza e ca nu stiu cat e garantia.


    Eu nu m-as risca sa iau de la no-name care maine isi schimba denumirea firmei si ramai cu buza umflata privind garantia. Cred ca n-a prea cumparat nimeni si de aia e pretul asta, sa scape cat mai repede de stoc, dar e riscant deoarece e o firma de apartament.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 102 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts