Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 101 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... LastLast
Results 521 to 540 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #521 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca are careva drum la un Altex/Media Galaxy din bucuresti, verificati plz daca au vreun PS4 pe stoc, ca as vrea sa iau unu dar nu se poate decat cu livrare si eu vreau sa-l iau diseara din magazin, daca gasesc.

  2. #522 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    se poate ca la raft sa nu aiba reducerea

  3. #523 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu zic să faci rezervare în magazin, la preţul asta este păcat să îl pierzi.

  4. #524 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am incercat, dar cand dau pe rezerva in magazin, nu se populeaza lista si ma duce cu gandul la "poate nu-l au deloc in magazine". D-aia ziceam, poate are cineva drum si poate verifica.

  5. #525 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Am fost eu azi dimineata in MediaGalaxy, Mures, si nu aveau pe stoc la acel pret. S-au mirat angajatii ca ar fi la pretul ala. Deci cred ca e numai online. Or fi avand un stoc de care vor sa scape. Cine stie.

  6. #526 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Buuun. Pentru cine e interesat de PS4, 1500 ron e doar pentru comenzile online, unde se poate achita si in rate cu dobanda zero. Nu exista niciunu in magazine.

    Eu l-am luat acum. Astept sa ajunga maine

  7. #527 SP
    Member Quasivasi's Avatar

  8. #528 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Dar ce se intampla oare cu Altex-ul?

  9. #529 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stii ca ei au oferte bune la jocuri si console doar atunci cand nu e nicio perioada de promo-uri, noaptea devoratorilor de preturi sau mai stiu eu ce black friday? De-aia si stam si vanam preturi bune si le punem pe CG...

  10. #530 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Vor sa reinnoiasca stocul de ps4.

  11. #531 SP
    Member momi's Avatar
    PlayStation TV | ALTEX

    CRED CA E UN PRET BUN ....am editat

  12. #532 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e mai ieftina la Altex

  13. #533 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De ce nu sunteti atenti? A fost deja postat cu o pagina in urma...

  14. #534 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Vor sa reinnoiasca stocul de ps4.
    Nu erau out of stock până acum câteva zile? Cel puțin varianta simplă, fără joc.

  15. #535 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aaa... ****, vroiam sa iau si eu in 12 rate cu cardul o Vita, dar nu pot decat in 6 cu Mastercard de la BT. 100 de lei pe luna e prea mult pt mine

  16. #536 SP
    Member popteodor's Avatar

  17. #537 SP
    Senior Member mark's Avatar
    S-a terminat si pretul bun la PS4...

  18. #538 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai, voi cat credeati ca tine? O zi... si gata! De-asta urmaresc threadul asta ca pe vremurile vechi, cand stateam cu ochii pe butelie, sa n-o ia vecinu'

  19. #539 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Xbox One + Kinect la Auchan Pallady, 1600 lei. Este una dintre editiile de lansare, cea cu kinect integrat si Fifa, insa codul de la Fifa sigur a expirat, am cumparat aceeasi editie (aproape de lansare) si codul era valabil trei luni. Am vazut doua bucati, sigilate.

    Playstation 4 1600 lei in acelasi loc, am vazut o singura bucata (sigilata).

  20. #540 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Editiile de lansare sunt cele cu gamepad-ul Day One Edition (care e o caruta de bani - desi eu il stressez din acelasi day 1). Daca este intr-adevar acea editie, merita cu siguranta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 101 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts