Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 102 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 ... LastLast
Results 641 to 660 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #641 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da, sunt link-uri cu afiliere. Program de afiliere care la Altex nu prea functioneaza (ca multe altele dealtfel), insa tot sper ca va veni ziua in care vom si primi ceva... Am avut cazuri in care le-am demonstrat clar cu screenshot-uri, facturi, etc... produse cumparate de mine sau de prieteni via link de afiliere... si nici n-au mai binevoit sa raspunda de ce. Insa la produse ieftine vad ca mai primim cate un 0.36 RON - 2 RON, asa... din cand in cand. Visul meu ca voi ajunge sa lucrez 100% doar la site (si sa traiesc din asa ceva), in momentul de fata e irealizabil. Iar cu nebuniile de blockere, nicio sansa. A explicat mai bine ca mine Moartea online-ului - razvanbb. Multe site-uri au murit pt. ca nu au putut monetiza nimic... iar noi dupa cum se vede de-abia am reusit sa strangem 12% pe anul acesta din ce trebuie strict pt. hosting, desi ne apropiem de jumatate. De costuri de upgrade-uri (hardware sau software), programator, platit pt. articole, nici nu se pune problema... C'est la vie!

  2. #642 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Pai lasa url aici si o sa il folosesc si eu. Poate poate.
    nu e corect sa nu primesti banii daca au fost cumparari de pe urlul tau. Ai incercat sa escalezi problema?

  3. #643 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai cam toate link-urile sunt cu afiliere... Am incercat, dar din pacate cand vine vorba de Altex, e greu. Dar, enough crying... let's get back to "preturi bune". Indiferent daca vor plati sau nu la afiliere, voi posta in continuare orice gasesc la pret bun, asa cum o fac multi dintre voi. Enjoy!

  4. #644 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Serios MonkY, lasa link p-aici. Si eu am adblock si desi il mai dezactivez pe CG, tot se activeaza, cumva, singur, dupa o anumita perioada de timp.

    Si degeaba pui tu link asa, ca daca mai intru pe 2-3 site-uri si pe link-urile lor, tot ramane pentru ei si nu pentru noi aici.

    Asa ca mai bine pui undeva o mica reclama cu "Ajuta CG indirect sau gratis", ceva de genu si poate vei primi mai mult ajutor.

  5. #645 SP
    Junior Member johnxxx's Avatar

  6. #646 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Oferta la EMAG
    Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra - eMAG.ro

    PLAYSTATION 4 - 1500 LEI RESIGILAT

  7. #647 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Serios MonkY, lasa link p-aici. Si eu am adblock si desi il mai dezactivez pe CG, tot se activeaza, cumva, singur, dupa o anumita perioada de timp.

    Si degeaba pui tu link asa, ca daca mai intru pe 2-3 site-uri si pe link-urile lor, tot ramane pentru ei si nu pentru noi aici.

    Asa ca mai bine pui undeva o mica reclama cu "Ajuta CG indirect sau gratis", ceva de genu si poate vei primi mai mult ajutor.
    Avem in threadul asta linkuri cu afiliere pentru mai multe:
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...-consolegames/

    Este linkul si in semnatura mea

  8. #648 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Dacă este cineva prin Irlanda, un preț destul de bun pentru ediția specială PS4 Silver & Batman Arkham Knight Bundle:

    https://www.gamestop.ie/PlayStation%...edition-bundle

    PS4 Console Silver & Batman Arkham Knight Bundle - PS4 - hmv.ie

  9. #649 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si degeaba pui tu link asa, ca daca mai intru pe 2-3 site-uri si pe link-urile lor, tot ramane pentru ei si nu pentru noi aici.
    La Altex nu e asa sistemul de afiliere. Daca nu ai dat click si cumparat fix din acel link, nu primeste nimeni nimic. Nu conteaza ca intri pe alte 100 de link-uri, doar unul singur e legat de sistemul de afiliere. E diferit (si mult mai slab) fata de profitshare-ul de la eMag.

  10. #650 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Uite, o sa cumpar luna viitoare un monitor de la Altex, asa ca o sa-ti spun atunci ce model si sa-mi dai tu link de pe care sa intru sa-l iau

  11. #651 SP
    svg
    Member svg's Avatar

  12. #652 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #653 SP
    Member 3stripes's Avatar
    E foame de accesorii. Căștile wireless, DS4 albastru și incarcatorul pentru DS4 au dispărut de pe site, iar restul DS4urilor (negru, alb și roșu) sunt lipsă stoc. Tocmai acum când speram la niște reduceri și pe partea aia. :-)

  14. #654 SP
    Junior Member paul_blackstar's Avatar
    Consola PlayStation 4 Limited Edition + joc Batman: Arkham Knight PS4 | ALTEX

    Nu mi se pare un pret exagerat avand in vedere cat de bine arata consola(dupa parerea mea).

  15. #655 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie consola in sine nu-mi place cum arata (poate in realitate culoarea arata mai bine decat in poze, nu am idee)... insa gamepadul mi se pare genial. Stiti cumva daca se va vinde si separat?

  16. #656 SP
    Junior Member paul_blackstar's Avatar
    Sincer,nu cred ca se va vinde separat.Si eu am aceeasi parere ca si tine Monky,si s-ar potrivi foarte bine la consola mea alba .

  17. #657 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu cred ca se va vinde separat, insa eu fiind fan Batman...imi place si consola!

  18. #658 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PC Garage
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1431045127035.jpg

  19. #659 SP
    Member justamodel's Avatar
    Volan ce nu e compatibil cu PS4..

  20. #660 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am auzit azi un mic zvon, de la cineva care lucreaza la deschiderea unui magazin in noul Mega Mall din Bucuresti, cum ca Media Galaxy va avea acolo, la lansare (care parca este pe 14), PS4 la 1400 ron, dar nu prea multe bucati, asa ca cine este interesat, sa se prezinte acolo la deschiderea magazinului.

    Nu este nimic 100% oficial, asa ca sa nu aruncati cu pietre daca nu este asa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 102 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts