Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 102 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #61 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru doritori, au venit thumb grip-urile ORB pentru PS4: Controller Thumb Grips 4-Pack ORB PS4 - 29.90 RON.

  2. #62 SP
    Member Buyk's Avatar

  3. #63 SP
    Member eastbason's Avatar

  4. #64 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar

  5. #65 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mersi de ponturi .
    Portable Charger-ul e un chilipir la banii aia. Costa cam 46 RON cu tot cu transport si poate fi folosit si pentru alte dispozitive care se incarca prin USB.

  6. #66 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    adica merge si la un telefon? cate incarcari are? una?

  7. #67 SP
    Member Buyk's Avatar
    Acestea sunt specificatiile acumulatorului din interior. Deci ai putea incarca un telefon de doua ori daca ai o baterie de ~ 2000 mAh

  8. #68 SP
    Member eastbason's Avatar
    E foarte practic. Sa vedem acum daca onoreaza comanda. E prima data cand comand de la ei. Pretul e cu mult sub pretul practicat de alte magazine online ( vb de o diferenta de aproape 130 ron )

  9. #69 SP
    Member Striker09's Avatar
    eu am comandat de la ei controller xbox36 si unul de ps4 si o camera de ps 4... toate au venit fara probleme. dar cu siguranta nu au f multe pe stoc, 2-3 cam asa

  10. #70 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e doar acumulator fara conector la priza si cablu din el in vita?

  11. #71 SP
    Member eastbason's Avatar
    Din ce am vazut pe youtube, in pachet vine doar acumulatorul. Dar nu inteleg cu ce il incarc...

  12. #72 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Dar nu inteleg cu ce il incarc...
    Cu cablul de alimentare de la PS Vita.

  13. #73 SP
    Member eastbason's Avatar
    Multumesc. Am vazut un unboxing mai complex si am inteles

    ---------- Post added 12-05-2014 at 08:23 ----------

    Super. Deja m-au sunat su mi-au spus ca produsele nu se mai afla pe stoc.

  14. #74 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    La fel si pentru mine. Persoana cu care am vorbit mi-a spus sa revin pe sfarsitul saptamanii viitoare. Am o rugaminte pentru prietenii consolisti ce au facut comanda si au primit incarcatorul sa ne spuna daca sunt multumiti de acesta

  15. #75 SP
    Member cr0c0's Avatar
    La fel si la mine. M-au sunat sa-mi spuna ca nu e pe stoc. Eu tot cred ca era pretul gresit pe site ...

  16. #76 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Eu cred ca nu e un site demn de luat in seama , voi va plangeti ca v-au sunat sa va spuna ca nu au produsele in stoc si pe site apar in continuare in stoc . Nu inteleg , daca urmaresti sa faci valva in jurul site-ului tau , ce sens are daca tu n-ai produse in stoc ... doar te discreditezi . Inteleg ca nu ai un sistem in timp real dar dupa o zi de dat telefoane in care zici ca nu ai produsele in stoc inca sa mai lasi "in stoc" pe site n-are nici o legatura cu o firma care se vrea cat de cat serioasa .

  17. #77 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Eu cred ca nu e un site demn de luat in seama , voi va plangeti ca v-au sunat sa va spuna ca nu au produsele in stoc si pe site apar in continuare in stoc . Nu inteleg , daca urmaresti sa faci valva in jurul site-ului tau , ce sens are daca tu n-ai produse in stoc ... doar te discreditezi . Inteleg ca nu ai un sistem in timp real dar dupa o zi de dat telefoane in care zici ca nu ai produsele in stoc inca sa mai lasi "in stoc" pe site n-are nici o legatura cu o firma care se vrea cat de cat serioasa .
    Sunt site-uri care procedeaza asa ca sa primeasca clickuri, ei crezand ca este un fel de publicitate pozitiva.
    Eu nu cred ca voi mai cumpara ceva de la www.kauf.ro vreodata. Poate daca vor avea candva o oferta reala la fel de avantajoasa ca aceasta, dar ma indoiesc .

  18. #78 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Sunt site-uri care procedeaza asa ca sa primeasca clickuri, ei crezand ca este un fel de publicitate pozitiva.
    Eu nu cred ca voi mai cumpara ceva de la kauf.ro vreodata. Poate daca vor avea candva o oferta reala la fel de avantajoasa ca aceasta, dar ma indoiesc .
    Pai cine stie cand e ceva real si ce nu e la ei ? Ca iti iei cate o bucata si faci o "megaoferta" numai ca sa faci capital de click e una dar ca sa lasi in stoc dupa ce ai confirmat tuturor telefonic ca nu ai nimic deja e magarie si lipsa totala de profesionalism . Si cand nu exista profesionalism te poti astepta la orice , nu mai vorbesc de capacitatea de a sustine o garantie oferita , corect ?

  19. #79 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Nu sunt in advertising dar dupa mintea mea cred ca faci mai multi bani vanzand ceva decat din click-uri. Pe de alta parte e foarte mic pretul. Pe inca o parte (e 3D deja ) iti pierzi clientela daca esti neserios.

  20. #80 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Va rog sa mutati discutia pe: http://www.consolegames.ro/forum/f60...lui-consolist/ sau deschideti thread nou referitor strict la problema aparuta. Pastrati acest thread curat, doar cu oferte bune.
    Se pare ca nu ma exprim eu prea bine...

    Postati DOAR oferte, daca aveti chef de discutat avem thread-ul de mai sus sau http://www.consolegames.ro/forum/f60...-srl-recenzie/ sau alte zeci de topic-uri....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 102 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts