Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 101 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1481 SP
    Member Dragos2005's Avatar

  2. #1482 SP
    Member ingerulol's Avatar
    La 250 merita ! Chiar si pentru comenzile vocale . Nu prea mai gasesti jocuri noi de KINECT , decat unele functii in FIFA sau jocurile horror folosesc senzorul pentru detectia ta( liniste in camera , liniste si in joc , cade ceva prin camera se uita toata lumea dupa tine )
    Eu am jucat JUST DANCE , DANCE CENTRAL , SHAPE UP - sunt multe jocuri bune ce folosesc senzorul , dar ... la banii aia merita.

  3. #1483 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    o mică reducere la emag pentru Nintendo SWITCH Joy-Con Neon Red Neon Blue 1400 lei

  4. #1484 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Serios ? pai e 1399 pretul de referinta oriunde ai cauta-o , pe net , altex , in carrefour era 1299 ieri !? Promotii marca EMAG . ce sa zic

  5. #1485 SP
    Junior Member G-MaN's Avatar
    1470 e la altex. doar cea cu controller-ele gri e pe stoc. e-adevarat, nu e nu-știu-ce mare diferență... 1299-le ala cred ca e cel mai mic pret de pana acuma. eu aștept până la sfârșitul anului...

  6. #1486 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu e o mica reducere, e pretul ei normal. Si daca la Altex costa $1000, valoarea ei normala e tot 1400 de lei.

  7. #1487 SP
    Member biagyydog's Avatar
    https://www.emag.ro/casca-cu-ochelar.../pd/DC6QH2BBM/ >> 1530 ron (interesanta descrierea - Casca cu ochelari Sony Playstation VR pentru PlayStation 4)

  8. #1488 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    La 250 merita ! Chiar si pentru comenzile vocale . Nu prea mai gasesti jocuri noi de KINECT , decat unele functii in FIFA sau jocurile horror folosesc senzorul pentru detectia ta( liniste in camera , liniste si in joc , cade ceva prin camera se uita toata lumea dupa tine )
    Eu am jucat JUST DANCE , DANCE CENTRAL , SHAPE UP - sunt multe jocuri bune ce folosesc senzorul , dar ... la banii aia merita.
    L-am rezervat aseara si urmeaza sa merg sa il ridic din magazin.
    Pot juca si jocuri gen Forza sau NFS?

  9. #1489 SP
    Member Striker09's Avatar
    https://www.emag.ro/controller-wirel.../pd/DWB26KBBM/ 185 de ron

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  10. #1490 SP
    Member renatoman's Avatar
    Nu este original, atentie!

  11. #1491 SP
    Member Striker09's Avatar
    Da, merci ! Nu am fost atent. Mai bine s-ar sterge.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  12. #1492 SP
    Member renatoman's Avatar
    Pentru cei fara PS4, un pret bun cu 2 jocuri incluse si hdd de 1 tb(1350 ron)
    https://altex.ro/consola-sony-playst...s-2-watch-dogs

  13. #1493 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Urmaresc un PS4 Pro la reducere de ceva timp si nimic, aveti idee de ceva reduceri la Pro?

  14. #1494 SP
    Member mircoid's Avatar
    Primele reduceri la ps4pro vor fi cel mai probabil de black friday sau craciun. Ps4pro se vinde peste asteptari si nu exista motiv de promotie.

    Pana atunci urmareste daca vreun magazin il vinde la pachet cu un alt joc sau controller in acelasi pret ca acum.

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  15. #1495 SP
    Member renatoman's Avatar
    cel mai ieftin a fost la Altex chel 1700 ron parca

  16. #1496 SP
    Member Kratos666's Avatar
    La emag o fost saptamana trecuta resigilat la 1540 lei

  17. #1497 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu am prins ps4 pro cu promotie plus un controller la 1700.

  18. #1498 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Unde? Cand?

    Cred ca mai urmeaza la Altex/MediaGalaxy cat de curand.
    Acum e la Flanco 1750 dar iti mai baga 11 ron transport si inca ceva taxa de timbru, am vrut sa o iau dar cand am vazut taxele alea m-am enervat

  19. #1499 SP
    Member swenkyk9's Avatar

    Console si accesorii cu preturi bune

    De ce nu cauți pe Olx? Eu l-am luat pe al meu cu 1400 la cutie, impecabil, cu 4 jocuri care valorau și ele 250 lei + o pereche de casti Senheisser de vreo 250 lei ca valoare. Găsești tot felul de oferte avantajoase pe Olx.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1500 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    De ce nu cauți pe Olx? Găsești tot felul de oferte avantajoase pe Olx.
    Pentru ca pe "maretul" OLX poti sa iei si multe tepe daca nu casti ochii. Poti sa ai noroc sau sa cedeze consola dupa o saptamana. Si atunci ce faci? Mai scoti din buzunar niste bani pentru reparatii (daca nu ai si garantia la ea)! Faza cu "impecabil" se aplica DOAR cand o iei din magazin si o desigilezi tu, in rest ..... Mai bine astepti pana gasesti o oferta buna in magazin (parerea mea)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 101 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts