Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 102 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1501 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Eu in viața mea nu am folosit garanția la nimic electronic, deci ori am eu norocc ori unii efectiv forjează electronicele la maxim. Pentru mine garanția e apa de ploaie. Eu am luat multe chestii de pe Olx, dar de la mine din oraș. Adică te vezi cu omul și testezi totul. Consola era exact cum am zis, impecabilă, ca una nouă, iar după ce am vândut jocurile și căștile practic am luat-o cu 900-1000 lei. Pentru un ps4 pro folosit nici o luna eu zic ca am ieșit super bine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1502 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Uau. Sa vezi cand ti se strica placa de baza de 4-5 milioane iar salariu e la ani lumina distanta si descoperi ca mai ai garantie la eMag si in a 3-a zi ai o placa de baza nou nouta. Sa vezi atunci ce "ploaie de apa" este. Doar pentru ca ai avut "noroc" pana acum, nu inseamna ca garantia = 0.

  3. #1503 SP
    Member sahara's Avatar
    Mi S-a stricat routerul după 2 ani. Având 3 ani garanție am dus-o. Nu s-a putut repara asa ca am primit versiunea mai noua pe 30 de lei.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1504 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Uau. Sa vezi cand ti se strica placa de baza de 4-5 milioane iar salariu e la ani lumina distanta si descoperi ca mai ai garantie la eMag si in a 3-a zi ai o placa de baza nou nouta. Sa vezi atunci ce "ploaie de apa" este. Doar pentru ca ai avut "noroc" pana acum, nu inseamna ca garantia = 0.
    Nu vbvb bună y

    Trimis de pe al meu F3311 folosind Tapatalk

  5. #1505 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    Nu vbvb bună y
    Ce este asta?

  6. #1506 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Uau. Sa vezi cand ti se strica placa de baza de 4-5 milioane iar salariu e la ani lumina distanta si descoperi ca mai ai garantie la eMag si in a 3-a zi ai o placa de baza nou nouta. Sa vezi atunci ce "ploaie de apa" este. Doar pentru ca ai avut "noroc" pana acum, nu inseamna ca garantia = 0.
    Sa fim serioși, la 1000 de lei cât am ieșit pe un ps4 pro, te mai interesează garanția ? Dacă îl pun acum pe bazar cu 1200, intr-o ora l-am dat. Consolele, cel puțin ps4-urile, in afara de prima versiune, sunt fiabile, cât ai grija de ele și nu te joci 24/7 ca disperatul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1507 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Ce este asta?
    Sorry, s a jucat fetita mea cu telefonul.

    Trimis de pe al meu F3311 folosind Tapatalk

  8. #1508 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Sa fim serioși, la 1000 de lei cât am ieșit pe un ps4 pro, te mai interesează garanția ? Dacă îl pun acum pe bazar cu 1200, intr-o ora l-am dat. Consolele, cel puțin ps4-urile, in afara de prima versiune, sunt fiabile, cât ai grija de ele și nu te joci 24/7 ca disperatul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Si daca prin absurd persoana de la care ai luat consola a folosit-o si nu a avut grija corespunzator de ea, iar in clipa asta, sau maine, ti se strica ps4 pro-ul ala la care ai iesit "meleoane" in plus, pe unde mai scoti camasa?

    Scuze dar mi se pare absurd sa dai sfaturi de genu: cumpara SH si mergi pe credinta dumnezeiasca ca nu ti se strica, eu am facut asta si a mers. Una e cand cumperi ceva NOU cu garantie si una e cand cumperi de la o alta persoana care...crede-ma nu toti sunt apa lui Dumnezeu si daca ti se strica consola, vine, iti da banii inapoi si iti face si un masaj . Intre o firma de milioane care iti da acelasi produs dar nou in locu celui stricat si o persoana care poate fi shady..sau poate ca nu....mersi dar o sa aleg mereu firma aia de milioane.

  9. #1509 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    VA ROG NU MAI POSTATI AICI DESPRE CUM FACETI BISNITA CU CONSOLE LA MANA A DOUA PENTRU CATEVA MILIOANE SAU CUM LE CUMPARATI NOI DIN MAGAZIN DE FRICA SA NU CRAPE EU AICI INTRU SA VAD O OFERTA BUNA PENTRU SWITCH MULTUMESC

  10. #1510 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ai crede ca o persoana cu 2.286 posturi citeste regulamentu'

    Abuz vizual de culori/caps lock/fonturi imense - se acorda 1 punct - expira in 7 zile.

    Nu mai fa pe copilu' rasfatat si scoate abominatia aia de caps lock.O sa ignor aroganta si sarcasmu' si o sa zic totusi ca ma indoiesc ca 2-3 posturi ti-au dat peste cap lumea si nu mai poti sa vezi ofertele. In fine, water under the bridge, toti ne comportam ca niste copii frustrati pe "net".

  11. #1511 SP
    Junior Member cooper's Avatar
    Salut,

    PS4 Pro + controller aditional - 1800 lei la eMAG

    https://www.emag.ro/consola-sony-pla.../pd/DVKHF2BBM/

  12. #1512 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Casti asus rog strix 7,1 - 268 lei. ( eu am comandat sa vedem ce si cum cind or venii )
    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...trix-7-1-negru

  13. #1513 SP
    Member eastbason's Avatar
    Merita banii oare? Am plasat si eu comanda....dar parca nu sunt convins 100 %. Intentionez sa le folosesc la PC.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  14. #1514 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    La banii astia cu siguranta. Dar la dublu logitec. Acum fiecare dupa buget, utilizare. Cazul meu copil - care a rupt firele la 2 perechi de casti de la jackul de la controlerul ps4 - se folosesc exclusiv ps4 . Acum sa vedem ce mai poate face si la astea wifi.

  15. #1515 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    4:21

  16. #1516 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Sa fim serioși, la 1000 de lei cât am ieșit pe un ps4 pro, te mai interesează garanția ? Dacă îl pun acum pe bazar cu 1200, intr-o ora l-am dat. Consolele, cel puțin ps4-urile, in afara de prima versiune, sunt fiabile, cât ai grija de ele și nu te joci 24/7 ca disperatul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ideea de a avea garantie 2 ani este ca daca se strica produsul, acesta ti se repara gratuit, se inlocuieste sau primesti banii inapoi. Daca iei un produs la jumatate de pret de pe piata gri/neagra, fara garantie, in momentul in care ti s-a stricat ai pierdut banii dati pe acel produs.

  17. #1517 SP
    Member Clau23's Avatar
    Quote Originally Posted by mamurom View Post
    Casti asus rog strix 7,1 - 268 lei. ( eu am comandat sa vedem ce si cum cind or venii )
    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...trix-7-1-negru
    A dat cineva comanda de 2? Vreau si eu o pereche si vad ca nu mai este oferta.

  18. #1518 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Merita banii oare? Am plasat si eu comanda....dar parca nu sunt convins 100 %. Intentionez sa le folosesc la PC.

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
    Da . Merita fiecare leut din cei 268 lei. Spun asta dupa ce mi-au venit si ascultat. Poate mai trebuia nitel bass dupa gustul meu dar sunt super.

    Revin cu citeva raspunsuri " colegului " clavazator care nu era sigur ca acele casti asus rog strix 7.1 in compatibilitate reala a lor cu cel putin consola ps4/ps4 pro/slim. DA SUNT COPMATIBILE CU ELE - CONSOLELE PS4 TOATE. Ai posibilitatea conectarii lor wifi prin sticul conectat la usb sau prin cablu jack jack direct in controller - unde sigur cred ca o sa descarce mult mai repede acumulatorul. La pc nu am ajuns inca sa le conectez ca nu prea se folosesc acolo - castile vin cu toate accesorile nesesare conectarii directe cablu jack audio tata+ jack microfon tata la un capat iar la celalalt mufa jack mama unde conectezi cablu jack jack.

    Numai vorbe bune despre ele la ps4 la banii astia. Pot fii unii care vor spune ca altele cu siguranta la o alta suma de bani mult mai mare decit 268 lei ca fac si aud mai bine SA NU UITAM SUMA PLATITA .

  19. #1519 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu înțeleg de ce esti asa agresiv.

    1. Media Galaxy le-a scris numele greșit. Nu exista căștile Asus Rog Strix 7.1. Exista Asus Rog Strix Wirelesshttps://www.asus.com/us/Headphones-H...trix-Wireless/ (cele despre care tot vorbim)

    si Asus Strix 7.1https://www.asus.com/us/Headphones-Headsets/STRIX_71/ (alt model compatibil doar cu PC

    2. E asa greu sa înțelegi ca am vrut sa fiu de ajutor? dar nu eram sigur așa ca am scris "daca stie cineva mai multe sa spuna"

    3. Daca intri pe linkul oficial al căștilor de pe site-ul Asus o sa vezi ca scrie ceva foarte mic jos pe pagina:
    "7.1 virtual surround sound is available only when the headset is connected to a PC"

    DECI NU SUNT COMPATIBILE 100% CU PS4, "colegule"! Ma bucur ca ti le-ai cumpărat, sâc!

  20. #1520 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Nu înțeleg de ce esti asa agresiv.

    1. Media Galaxy le-a scris numele greșit. Nu exista căștile Asus Rog Strix 7.1. Exista Asus Rog Strix Wirelesshttps://www.asus.com/us/Headphones-H...trix-Wireless/ (cele despre care tot vorbim)

    si Asus Strix 7.1https://www.asus.com/us/Headphones-Headsets/STRIX_71/ (alt model compatibil doar cu PC

    2. E asa greu sa înțelegi ca am vrut sa fiu de ajutor? dar nu eram sigur așa ca am scris "daca stie cineva mai multe sa spuna"

    3. Daca intri pe linkul oficial al căștilor de pe site-ul Asus o sa vezi ca scrie ceva foarte mic jos pe pagina:
    "7.1 virtual surround sound is available only when the headset is connected to a PC"

    DECI NU SUNT COMPATIBILE 100% CU PS4, "colegule"! Ma bucur ca ti le-ai cumpărat, sâc!
    Pentru mine era destul de clar ca nu erau compatibile 100% cu PS4, ca din ce stiu, doar cele Sony Gold + Platinum sunt singurele casti care pe PS4 merg 100% wireless + 7.1/Surround Sound.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 102 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts