Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 101 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1521 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Partea cu 7.1 este adevarata ca nu face real doar cumva emuleaza cum am mai spus. Si poate ma repet - diferenta de pret in cazul ofertei de la media galaxy - 268 lei la 700 sony platinum cred ca nu mai e nevoie de comentarii.
    P.s castile de la sony cele normale cu fir am schimbat 2 perechi - se stricau la microfon si cablu se forfeca la jackul din controller dupa care am trecut la gold - prea dure , te dureau urechile si capul dupa 1 ora de stat cu ele pe cap, plasticul prea tare, drept dovada ca s-au rupt dupa 2 luni. De atunci am zis ca nu ai cumpar casti scumpe si fara o atenta informare.
    Asa ca spor la treaba si o zii buna .

  2. #1522 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Eu am avut castile Sony Gold si acuma am cele Sony Platinum. Sincer mi se par niste casti foarte bune si nu am avut deloc probleme cu ele. La cele Platinum am obtinut un pret super bun, de 400 ron ele find sigilate, dar poate mai reusesti si tu sa le gasesti candva la un pret bun.

  3. #1523 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e mare diferenta intre gold si platinum?

  4. #1524 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mi-au sosit si mie castile Asus ROG Strix de la MediaGalaxy, insa sunt foarte dezamagit de ele. Nici 150 lei nu merita, din punctul meu de vedere.

    Nu pot face diferenta intre acestea si o pereche de casti in-ear de la JVC de 100 lei, sincer. Singura diferenta este ca cele de la Asus sunt wireless.

    Dar poate nu sunt eu cunoscator, insa 700 lei (cat e pretul intreg) nu merita de nici o culoare. Probabil de aceea si-au si permis sa le ieftineasca in aceasta maniera.




    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Attached Images Attached Images img_2809.jpg

  5. #1525 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Gusturile nu se discuta. Daca nu-ti plac vezi ca era un coleg pe forum mai sus care isi dorea dar nu a apucat sa-si comande. Poate ii faci un bine.

  6. #1526 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Ce parere aveti de precomanda de la altex : https://altex.ro/consola-sony-playst...onaldo-edition ?
    Am vazut la emag PS4 Pro Neo . Care e diferenta ?

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  7. #1527 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nici o diferență, ălora de la eMAG le place sa se joace cu denumirile produselor.

  8. #1528 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Ce parere aceti de precomanda de la altex : https://altex.ro/consola-sony-playst...onaldo-edition ?
    E teapa, consola se vinde acum cu 1700 si mizeria aia de joc generic care apare in fiecare an nu face nici 50 de lei, cu atat mai mult 300.
    https://altex.ro/consola-sony-playst...-pro-1tb-negru

  9. #1529 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pentru cei interesati de PS4 PRO, la Flanco daca il achitati online cu cardul pretul final este de 1540 lei, au o promotie cu 15% discount la plata online cu cardul.

  10. #1530 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar
    Bun pont.

  11. #1531 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    pentru cei interesati de PS4 PRO, la Flanco daca il achitati online cu cardul pretul final este de 1540 lei, au o promotie cu 15% discount la plata online cu cardul.
    Ai cumva idee cat dureaza promotia ?
    Mersi de pont !!!

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  12. #1532 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pana pe 16, insa nu stiu ce stocuri au

  13. #1533 SP
    Member swenkyk9's Avatar

    Console si accesorii cu preturi bune

    Merge și la precomenzi oare ?

    Edit: Normal că nu

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1534 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Au si discount 15% la plata in rate cu card raiffaisen...oare se cumuleaza?

    Scrap that, e promo pe toate cardurile. E doar 15% reducerea

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  15. #1535 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Putin offtopic. Se mai gaseste in vreun magazin vita sau ps3?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  16. #1536 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Vita nu. Ps3 da,am vazut la Altex


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1537 SP
    Member kinezu's Avatar
    Acum o luna se mai gasea PS3 in MediaGalaxy, posibil sa mai gasesti in unele stocuri sau magazine dar online vad ca nu. Posibil sa mai gasesti la eMag sau la vreun partener eMag. Vita dpdv hardware in Europa este la EOL.

  18. #1538 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    pentru cei interesati de PS4 PRO, la Flanco daca il achitati online cu cardul pretul final este de 1540 lei, au o promotie cu 15% discount la plata online cu cardul.
    Si la plata cu cardul in magazin.

  19. #1539 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Aveti idee unde as putea testa un Playstation VR? Am fost pe la 3 Altex/MediaGalaxy dar nu-l au la teste.
    Ma gandesc din ce in ce mai mult sa-mi cumpar, mai ales ca apare si GT Sport.

  20. #1540 SP
    Member musat's Avatar
    La Emag titan au pentru testare un VR (zona Bucuresti)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 101 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts