Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 102 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1601 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    Eu unul o sa le trimit inca un mail, inca astept raspuns de ce mi-a fost pusa comanda "in livrare", mi-au atasat factura si garantia la produs, iar apoi au spus ca nu il au. Ii informez pe aceasta cale si ca sunt indreptatit la apelez la ANPC ( pentru ca inainte sa faci o reclamatie, trebuie sa ai dovada ca ai incercat sa rezolvi pe cale amiabila), iar apoi, evident, voi depune tot ce am pe mail, screenshot-uri, inclusiv de pe site, unde toate consolele sony sunt in stoc furnizor.

    Nu ma astept sa imi fie livrata, insa cu siguranta in urma unui control riguros din partea ANPC, nu vor mai exista clienti pacaliti cu false advertising, in special ca intr-o luna urmeaza black friday. In caz ca doriti sa faceti la fel, reclamatia se poate depune fie personal la sediu, unde duceti toate hartiile si va trebui sa mai completati o fisa cu descrierea, fie mai simplu pe site-ul ANPC.

  2. #1602 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Eu am rezolvat altfel pana la urma. Am luat de la eMAG PS4 Pro resigilata cu 1570 lei, sâmbătă ajunge.
    OFF-TOPIC:
    Pe unde o sa văd evomag o sa las câte un review cu întâmplarea mea care sa reflecte profesionalismul cu care își tratează aceasta companie clienții.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1603 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Puteti crede asa ceva ? Am acordat 1 stea pentru EvoMag.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  4. #1604 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Puteti crede asa ceva ? Am acordat 1 stea pentru EvoMag.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk
    Penibili.

  5. #1605 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Lol. Acum s-a băgat in seama cu tine doar fiindcă ai acordat review negativ. Sau care a fost treaba?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1606 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Salut. Eu te incurajez sa apelezi la anpc. Din experienta mea - si nu e mica cu anpc-ul - cu siguranta ai castig de cauza DACA - ai primit confirmarea comenzii si daca in plus ti-au si facturat produsul/produsele indiferent de modalitatea de plata - rambus, card aici si in rate sau in magazin.Singura problema e durata rezolvarii.

  7. #1607 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Puteti crede asa ceva ? Am acordat 1 stea pentru EvoMag.
    Unde pot vedea ce review i-ai dat ? Oricum tipu nu e CEO, pentru ca evoMag nu este corporatie. Asa-l numesc publicatiile platite de el. El e doar un idiot.

  8. #1608 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Unde pot vedea ce review i-ai dat ? Oricum tipu nu e CEO, pentru ca evoMag nu este corporatie. Asa-l numesc publicatiile platite de el. El e doar un idiot.
    I.am acordat o stea pe facebook firmei EvoMag si apoi le.am trimis un mesaj "calduros" (fara injurii). Si m.a abordat acest domn. Mai sus am postat screenshot din conversatia cu el. Am terminat si apoi mi.a cerut sa.mi retrag "nota" de pe facebook. Dupa care i.am spus ca ii fac plangere la ANPC si a intervenit instant cu un telefon pe messenger. Mi.a spus el ca la randul lor nu au stiut de ce stoc dispune furnizorul, ca nu au actualizat oferta din cauza lor etc. I.am spus ca nu o sa recurg la plangere pentru ca nu am timp si stiu ca nu rezolv mare branza.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  9. #1609 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iti recomand sa pierzi totusi cele 3 minute (atat iti ia sa depui o plangere la ANPC, am facut-o si eu) si sa nu mai lasi de la tine.

    La asa tactici recurg ei, cu atitudinea pur romaneasca de a incerca sa aranjeze orice si sa profite de orice, in loc sa aibe o atitudine de business serios. Adica au gresit, a intervenit ceva - no problem, suporta firma tot, pentru o experienta buna a clientului.

  10. #1610 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    Sustin ce a zis razvan. Nu merita sa cedezi, ei oricum ies pe profit chiar daca ar vinde cu 1700. Atitudinea lipsita de respect merita trasa la raspundere, ca altfel se va repeta la nesfarsit. Eu unul nu as da curs unei convorbiri telefonice, ci as pastra totul in scris.

    Mi se pare exagerat sa-ti ceara un anume individ, prin apeluri si mesaje repetate, in timpul tau liber, in mod expres sa iti schimbi tu nota acordata magazinului, bazata strict pe experienta avuta. Daca vrea sa se schimbe nota, pe viitor sa fie seriosi si sa onoreze comenzile.

  11. #1611 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by dell333 View Post
    Sustin ce a zis razvan. Nu merita sa cedezi, ei oricum ies pe profit chiar daca ar vinde cu 1700. Atitudinea lipsita de respect merita trasa la raspundere, ca altfel se va repeta la nesfarsit. Eu unul nu as da curs unei convorbiri telefonice, ci as pastra totul in scris.

    Mi se pare exagerat sa-ti ceara un anume individ, prin apeluri si mesaje repetate, in timpul tau liber, in mod expres sa iti schimbi tu nota acordata magazinului, bazata strict pe experienta avuta. Daca vrea sa se schimbe nota, pe viitor sa fie seriosi si sa onoreze comenzile.
    Total de acord. Am avut multa treaba astazi si nu am putut nici pe forum sa povestesc detaliat. Mie nici nu imi vine sa cred. Fac cumparaturi online undeva la 2-3 luni sau la nevoie dar asa ceva n.am intalnit pana acum...
    Maine daca o sa am timp o sa ma ocup de plangerea la ANPC.

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  12. #1612 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Am făcut și eu o sezizare online la ANPC. Sper sa facă cât mai mulți, poate măcar or sa își schimbe politica interna privind comenzile ce nu le pot onora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1613 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca nu faceți plângere la ANPC când aveți dreptate, va meritați soarta.

  14. #1614 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    Controller PS4 DS4 v2 Rosu 180 lei daca faceti comanda in Showroom Timisoara Sagului.

  15. #1615 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

  16. #1616 SP
    Junior Member Mr_Cristian_san's Avatar

  17. #1617 SP
    Member Alex_P's Avatar
    eMAG:10% discount (voucher) la console, periferice, jocuri pana pe 26.10.img_0171.jpgimg_0172.jpg

    Plus la alte produse pana la 30%.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #1618 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    un deal excelent
    Attached Images Attached Images img_3838.jpg

  19. #1619 SP
    Member eastbason's Avatar
    L-am folosit pentru un Xbox One X - 1.979 lei!
    Pare un pret ok.

  20. #1620 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Eu am folosit unul de 10% , unul de 15%. Un aspirator și o mașinuța electrică copilului. E tare ca se aplica și la resigilate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 102 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts