Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 91 of 91

Thread: Resident Evil 7: Biohazard

  1. #81 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Am terminat si Ethan Must Die dupa o groaza de esecuri.

    Attached Images Attached Images screenshot_20170216-201748.png

  2. #82 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar


    Go Tell Aunt Rhod

  3. #83 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am si eu nevoie de cateva lamuriri. Nu inteleg care sunt diferentele de versiuni ale jocului + biohazard season pass. A vrea sa cumpar cea mai completa versiune si sa stiu cum ies ca pret cel mai ok. Multumesc!

  4. #84 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    In europa pe disc se gaseste doar jocul vanilla. Daca iei de pe store Deluxe edition o sa ai tot ce se va lansa.

  5. #85 SP
    Member geo971986's Avatar
    As vrea totusi sa il am pe disc. Deci inteleg ca "RESIDENT EVIL 7 biohazard " e vanilla...Pass-ul ala separat "biohazard season pass" va permite sa downloadez tot contentul inclus in deluxe + ce va aparea in viitor?

  6. #86 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Da. Season Pass-ul se cumpara de pe store si include tot ce se va lansa.

  7. #87 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar


    Not A Hero e amanat

  8. #88 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Trailer pentru DLC Not A Hero


  9. #89 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cam slab jocul....
    • Cred ca e mai mult facut sa-l joci cu ochelari VR sau cu ochelari 3D. Altfel nu merita timpul consumat pe el.
    • Jocul pare sa fi fost facut strict pentru console. Grafica e slaba pentru 2017 (culmea e ca la grafica pe care o are, e foarte prost optimizat pe PC , ruland infect si pe setari minime daca n-ai procesor de la i7 in sus , si chiar si asa, tot ai caderi de fps si freez-uri).
    • E mai mult GORE decat HORROR/SCARY. Jocul iti produce mai mult dezgust decat frica. Ori asta nu se poate numi joc survival horror, ci mai degraba genul de joc "how much resist to see crap".
    • N-am inteles daca protagonistul este sau nu drogat, ori experimenteaza un cosmar...pentru ca sunt numeroase faze cand el e taiat, membrele ii sunt amputate, dar numai cu o sticla cu apa magica, si le asambleaza la loc. Inclusiv iubita lui, care cred ca a primit la gloante si topoare in cap..... si brusc iti apare in fata ca si cum nu i s-a intamplat nimic.
    • Daca esti veteran in ale jocurilor horror, nu te sperie mai nimic.
    • Nu prea inteleg rostul casetelor VHS doar ca sa ne arate cine stie ce alte faze crap
    • Luptele sunt foarte SCRIPTATE.
    • Se instaleaza rapid plictiseala





    Ce mi-a placut la el:
    • Sistemul de inventar
    • Detaliile casei
    • Jack Baker


    Nota: 6


    Prefer Outlast sau Amnesia ca alternative care sunt de zeci de ori mai bune si horror in adevaratul sens al cuvantului.

  10. #90 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De arhivat:




  11. #91 SP
    Manager paul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. BioHazard (Resident Evil) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 4 Last Post: 23-02-2014, 03:25
  2. Replies: 14 Last Post: 10-08-2012, 02:37
  3. Replies: 0 Last Post: 10-08-2012, 02:30
  4. Resident Evil 3: Nemesis/Biohazard 3: Last Escape By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 20 Last Post: 25-03-2010, 22:29
  5. Resident Evil 2/Biohazard 2 By RonanN1 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 7 Last Post: 04-08-2009, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts