Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 88

Thread: EA Sports UFC

  1. #61 SP
    Member legokid220's Avatar
    nu stiu de ce dar eu credeam ca este exclusivitate ps3/4 in fine... Am inteles de la mai multi ca DEMO'ul este nimic in comparatie cu originalul. sper ca asa sa fie planuiesc si eu sa-l cumpar .

  2. #62 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    UFC glitches.

  3. #63 SP
    Member legokid220's Avatar
    N-am prins niciodata vreun glitches de genu asta tot ce pateau la mine jocurile era sa cad prin nivel.. parca sunt blestemat pt asta nu e joc sa nu se intample asta.

  4. #64 SP
    Junior Member blurogue's Avatar
    Salutare
    Pentru cei care detin jocu , ce ziceti de niste meciuri intre noi astia RO.
    Ne antrenam si noi . si de ce nu FOR FUN
    Pe PSN sunt RazvanJak
    Mersi si multa sanatate la toti

  5. #65 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    mai joaca cineva pe ps4, faceam cateva meciuri intre noi ?

  6. #66 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ieri am zis sa-mi incerc norocul si tada
    daca erati curiosi,o cariera tine intre 39-42 meciuri
    ca sa intri in hall of fame e bine sa ai un record bun si probabil sa ramai campion iar lupta de final nu mai detii centura dar e bine sa-l castigi
    am un record 31 w 8 l
    dar am descoperit tarziu daca dai quit chiar si la 2 secunde dupa decizie,te da inapoi de meciul pierdut si il poti rejuca si astfel poti avea un record perfect sau sa nu pierzi mai mult de 8 meciuri

    nici macar nu sunt destul de bun.nu am incercat niciodata takedowns sau submission.habar n-aveam cum sa dau reverse oponent ground
    am jucat practic doar k1

  7. #67 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    mai joaca cineva pe ps4, faceam cateva meciuri intre noi ?
    Chiar nimeni ?

  8. #68 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    077danyel - tocmai mi l-am cumparat eu ieri, dar sunt super incepator.

    PSN id: alessio87alex

    ---------- Post added 17-11-2014 at 16:47 ----------

    apropo exista topicul asta pentru PS4 -> http://www.consolegames.ro/forum/f11...sport-ufc-ps4/

  9. #69 SP
    Senior Member nina's Avatar

  10. #70 SP
    Junior Member Robert_Alex's Avatar
    bun joc

  11. #71 SP
    Senior Member nina's Avatar
    cum a intrat ea ufc in ea access si sunt cativa romani cu acest abonament
    e cineva interesat de turnee ufc in stil k1?
    adica daca il dai pe jos nu-l mai lovesti,il lasi sa se ridice.acceptabil pana in 1-2 pumni sau 1 picior ca ai apasat prea de multe ori butonul
    sunt interzise takedowns.acceptabil daca faci din greseala dar cand esti groggy clar interzis ca asa scapi
    acceptabil clinch-ul dar ca la box nu stati mult in el.puteti lovi in clinch
    jucand in stil k1 meciul va dura mai mult,vor fi mai inclestate meciurile si asa poate vor intra mai multi fiindca majoritatea sunt oricum slabi la takedowns,ground si submission.
    pentru majoritatea e mai usor sa se foloseasca doar pumnii si picioarele
    am vazut pe forumuri cand jocul era facut de thq astfel de turnee

  12. #72 SP
    Member Otman's Avatar
    Well....Well....Well


  13. #73 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    UFC nu se compara cu Star Wars la popularitate, deci nu vor fi rauri intregi scrise despre microtranzactiile online (Ultimate team) pentru acest joc, dar cine este interesat, poate citi mai multe aici: https://www.astutegaming.com/single-...SPORTSUFC3BETA

    The fundamentals, striking, grappling and submissions, can all be significantly improved with the purchase of rare boosters, acquired solely through loot crates. These loot crates don’t just contain different techniques or abilities, they promote maneuvers that outright boost player statistics in moment to moment competition.
    Every single technique, ability, fighter, and stat roll, is entirely acquired and upgraded through the loot box system.
    Pressing the square button to throw a punch at an opponent, quite literally the simplest and most obvious mechanic in an MMA game, perfectly exemplifies the absurdity of the microtransactions in question. A base level jab will do minimal damage to online opponents, however a fighter that purchases a loot box and acquires a five-star rarity level jab, will not only have a more efficient and powerful technique in combat, but will also be treated to a host of stat increases in all regards, making their player undeniably better in every scenario.
    Stim, e doar pentru online, deci este ok. Not...

  14. #74 SP
    495
    Member 495's Avatar
    ce click bait-ers is baietii din clip, gizas! e identic mersul spre octagon si intrarea pentru ca e un ritual.

    gameplay-ul e schimbat 100%, inspre rau, din ce am jucat in beta.

    il cumpar oricum, pt mine ufc e cum pt altii fifa sau cod.

  15. #75 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pentru simplu motiv ca au zis ca mersul catre octagon e identic nu m-am mai obosit sa ma mai uit. Adica fiecare jucator are un ritual un obicei etc. E ca si cum te-ai plange ca Scorpio din Mortal Kombat are aceiasi abilitate ca in ultimele 13 mii de MK-uri si te trage cu harponu..si colac peste pupaza mai zice si "Get over here" adica..chiar nu se asteptau sa observam asta? Grafic nu a fost schimbat cine stie ce, dar toata schimbarea in asta e in gameplay, la fel cum a zis si 495...nu prea spre bine.

  16. #76 SP
    Member Otman's Avatar
    Dude......da fak......e identic, nu e vorba de cum se apleaca face o cruce.....etc.
    Tot e la fel, intrarea, cine e pe langa el, acelasi arbitru care face aceleasi gesturi, aceleasi pipite in tribune........pe bune.

    Si pe langa toate astea arata clar mai rau ca 2 si e plin de micro$ de genul nu sti sa dai cu pumnu pana nu platesti.

    De ce naiba ar cumpara cineva jocu asta, daca esti fan UFC joaca 2 in continuare......hai sa ii dati bani la EA pt un copy paste cu downgrade grafic si plin de microtranzactii.

  17. #77 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nu joc online dude, doar versus si career. Nu te mai uita la clipuri facute de oameni care se doar se uita la clipuri si joaca beta, am un cod daca vrei.

    Si am zis deja ca e naspa gameplay-ul dar e singurul joc de fighting care imi place, injustice, tekken, etc nu ma mai atrag deloc, poate daca aveam 12 ani.

    Eu sunt si fan UFC, cred ca se intelege, urmaresc toate diviziile, nu pierd nicio gala, intru des pe siteuri cu stiri mma, interviuri etc.

    Daca vreau luptatori up to date, si grafic si dupa stats, trebuie sa iau 3-ul.

  18. #78 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu sunt fan UFC dar mizeria asta nu o voi cumpara, am UFC 2 e numai bun pentru ce-l folosesc, nu am innebunit sa dau bani pe un copy paste de joc care arata oricum mai penal ca cel precedent.

  19. #79 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu ma inscrisesem in beta si am primit cod in closed beta.i-am dat unui roman celalalt cod ca il vedeam des jucand ufc2
    eu din primele 2 meciuri mi-am dat seama ca nu-mi place
    daca te-a pus jos si chiar daca ai stamina pe jumatate dar oponentul are mai multa stamina si desigur un pic mai bune atributele la sol nu te mai ridici de jos in dese cazuri sau daca te ridici nu o vei face usor si vei fi destul de sifonat,e un mare minus
    nu mai exista counter punch.cat am incercat eu sa fac asa ceva fara rezultat.daca oponentul incepe si loveste 10 pumni la capatana ta nu ii poti bloca un pumn si apoi sa-l lovesti.ii blochezii pumnii cu fata daca incerci sa il lovesti,un alt mare minus
    stamina parca tine mai mult si poti lovi intr-una si e un minus daca nu poti contracara.asa loveste si AI-ul nu doar human players
    partea buna de la acest gameplay e ca raza in care incerci sa faci un takedown sau clinch e mica fata de celelalte jocuri si e un plus fiindca nu te va pune de 10 ori la pamant(doar ca acum nu te mai poti ridica asa usor)
    poti face ko oricand folosind combinatii,un plus
    per total nu se merita cumparat,iti vei face nervi foarte usor jucand vs AI pe normal,ca sa nu mai zic online

  20. #80 SP
    495
    Member 495's Avatar
    si pe mine ma enerveaza foarte multa lipsa parry-ului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-05-2014, 09:42
  2. Replies: 0 Last Post: 11-02-2014, 02:22
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 09:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts