Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 65 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1284

Thread: The Division

  1. #761 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    ...ca ti-l ia samsaru si ti-l pune la un pret ok pe olx

  2. #762 SP
    Banned asperas's Avatar
    Aia e pana la urma sa il joace Chazy sanatos, eu mai pot astepta (nu ma trag prietenii de maneca sa imi iau jocul) iar aceasta chestie cu always online nu este cam pe placul meu insa in cazul in care nu mai pot fara de el il au in magazine (vazut aseara la altex unirii la pretul de 379) deci.. inca o data spor la joaca Chazy si va doresc numai de bine!

  3. #763 SP
    Member sepet's Avatar

  4. #764 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Sper ca nu crede cineva pe aici, ca i-am furat jocul de sub nas, ca de 3 zile tot dau refresh pe Olx sa il gasesc la un pret rezonabil, ca deja eram ieri aproape sa il cumpar de la Altex, dar nu mi-a placut faptul ca cei 25 de ron de la pre-order se aplica doar la editia normala, asa ca mi-am luat doar cateva alte jocuri din magazin la reducere si am plecat acasa si sa nimerit tocmai azi dimineata sa am putin noroc. La cate jocuri am luat eu la pret prea mare ca dupa cateva zile au aparut mai ieftine, mai trebuie sa am si eu putin noroc

    Ca sa va bucurati totusi si voi de ceva, dau codul 'Hazmet Gear' pentru Xbox One:

    26GFJ-4M6D7-HX3M9-MTJWD-PHW6Z

    Daca doreste cineva sa imi ofera unul pentru PS4 (jucasem beta pe Xbox One dar m-am razgandit acuma cu platforma) as aprecia, altfel hf cu acest cod. Puteti mentiona cine la luat, ca sa nu se mai chinuie altii dupa.

  5. #765 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Mai are cineva problem cu eroarea "a lan cable is nit connected"? apare din senins mesajul asta si imi iese din joc.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  6. #766 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Presupunand ca esti conectat prin Ethernet la consola, te sfatuiesc sa incerci pe wireless ( daca ai posibilitate) pentru inceput si vezi daca mai primesti disconnect, daca nu remufeaza cablul de retea

  7. #767 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ti-am trimis un Hamzat code pe PM Chazy. Eu m-am jucat beta Division si nu il voi cumpara / folosi.

  8. #768 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Cum ati reusit sa activati personajul, acolo la inceput in apartament? Ma tot invart pe acolo 1 ora si nu reusesc. O gramada de lumenconectata incercand acelasi lucru. E vreun bug sau estia de la Ubi isi bat joc de noi?

  9. #769 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  10. #770 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ok, revin cu pareri dupa gameplayul de aseara. Am sters jocul si l-am reinstalat. Are exact aceleasi probleme, insa am observat ca ele sunt prezente doar la inceputul jocului, in partea cu activation, etc. Dupa ce pleci cu elicopterul catre Manhattan e totul ok (sau nu am mai bagat eu de seama fiind prins de gameplay).
    Am schimbat contul si am facut US primary. Acum il joc de pe contul de RO. Am luat si Hazmat Gear (multumesc razvanrazy) si totul pare sa functioneze cum trebuie. Am facut si cateva misiuni multiplayer. Am jucat pana spre dimineata. Acum sunt zombi

  11. #771 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu cred ca te-a prins gameplay-ul, altfel nu vad cum dintr-o data explodeaza cauciucurile cum trebuie si se sparg geamurile masinilor la timp. Mai incearca testele facute initial, sunt curios de problema asta.

  12. #772 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Pana la urma daca nu il joci impreuna cu prietenii, are rost sa il iei pentru a juca singur?
    Ca si Destiny luasem initial cu season pass insa am ajuns singur pana la level 20 apoi l-am abandonat.

  13. #773 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Da, il poti juca dar e mult mai fun in echipa, avand in vedere ca ai 4 posibilitati de matchmaking.

  14. #774 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Pana la urma daca nu il joci impreuna cu prietenii, are rost sa il iei pentru a juca singur?
    Ca si Destiny luasem initial cu season pass insa am ajuns singur pana la level 20 apoi l-am abandonat.
    Dacă ai prieteni care-l joacă ar trebui să-l cumperi, dacă vrei să te joci singur, nu are rost. Eu daca nu aveam amici, nu dădeam doi bani pe Destiny, am încercat să joc singur, plictisitor. Jocurile astea sunt făcute pt modul co-op

  15. #775 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Dinamo daca n-ai cu cine juca nu prea are rost sa cumperi jocul.

  16. #776 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Poti gasi oameni acolo, nu trebuie neaparat sa-l joci cu cei din lista ta de friends. Eu asa il joc si imi place.

  17. #777 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @dinamovistu
    Lasă-ti id-ul aici, sigur găsești câțiva colegi
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1331039

  18. #778 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Sa imi spun si eu parerea, dupa ce am ajuns level 15.

    Platforma pe care am ales sa il joc este PC. Nu am intampinat nici probleme de cozi, nici probleme de oameni care sa blocheze usi sau lag.

    Buguri sunt, am facut si teastare de jocuri in tineretea mea, iar daca stau sa le gasesc sunt multe. Insa doar incerc sa ma bucur de joc si pana acum a fost destul de rewarding.

    Din punct de vedere grafic jocul este 90% ceea ce au aratat in trailerul ala celebru, iar atentia la detalii este mult peste ce am vazut in alte jocuri.

    Cred ca daca oamenii s-ar concentra mai mult asupra jocului si mai putin asupra problemelor de natura tehnica (World of Warcraft are si acum probleme mult mai grave atunci cand se lanseaza un expension nou si baietii aia fac asta de mai bine de 10 ani) nu ar mai exista atata hate pe un ip nou (culmea..lumea se plange de versiuni remaster, iar cand apare ceva nou sar ca arsi).

    Cat despre comparatia cu Destiny este total nefondata si nici macar nu vreau sa intru in aspectul asta.

    Se poate juca si single linistit, dar cu un prieten sau doi e mai fun fiindca poti aplica tactici noi sau ai un areal mai mare de skilluri la dispozitie. Este destul de challenging jocul si nu doar un brainless run and gun.

    P.S. Este absolut genial cand gasesti cate o bucatica din puzzle-ul mare..si anume ce este acest dollar virus.

    Happy hunting!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #779 SP
    Banned Pirvu_mb's Avatar
    Bine punctat DW


    Trimis de pe LG - G3

  20. #780 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    intrucat si eu il joc tot pe PC, mai jos aveti si de la mine un COD pentru PS4

    THIS CODE WILL AUTOMATICALLY UNLOCK YOUR HAZMAT GEAR SET ON PS4

    P5EM-LMN6-3NDL

    Enjoy!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 65 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts