Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 65 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 1284

Thread: The Division

  1. #1221 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu imi mai bat capul. Deja am gasit il dau la schimb pentru Fallout 4. Poate cand scade pretul drastic si or sa mai apara updateuri il iau.

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  2. #1222 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    nu are nici o legatura unul cu celalalt
    da , wildlands e mai boring..
    nu mai ai pvp , ai o harta imensa ca si la the crew fara sens , un squad de 4 ca la division + misiuni ca la division , plus mecanica armelor si a personajului.. mie unul imi pare un altfel de division, insa mai boring.

  3. #1223 SP
    Member b615dub's Avatar
    Deci dupa aprox 10 min de gameplay am primit o eroare La asa ceva sa ma astept la tot jocul? Si eu m-am bucurat ca l-am luat cu 70 lei.
    Attached Images Attached Images error.jpg

  4. #1224 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Jocul a fost mult mai bun la lansare.. Acum este ca o buba coapta, insa nu cred ca nu ai sa te poti juca.

  5. #1225 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe ce-l joci ? Eu m-am jucat saptamana trecuta cateva ore (Xbox One), pe seara si nu am intampinat nicio eroare. Ba chiar mi-am luat season pass-ul, cand mi-am adus aminte de cat de fun este jocul.

    Din cate stiu, inafara de momentele in care opresc ei serverele 2-3h pentru mentenanta, nu sunt probleme cu serverele.

  6. #1226 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu il joc de o luna cat de des pot si sa zicem ca nu am avut atatea erori/buguri pe cat se plange lumea
    bugul cand se blocheaza pe scara asta l-am avut de 3-4 ori si una mai serioasa cand eram intr-o misiune mi-a aparut o eroare si nu ma lasa sa intru pe servere timp de 5-10 min cu toate ca cei pe care ii aveam in lista jucau linistit

    am si eu season pass-ul.underground e fain doar fiindca iti maresti gearscore-ul foarte usor prin acele underground cache dar iti trebuie gearscore 231 sau majoritatea echipamentului sa fie de 240.mai am un pic si fac 255 si eu

  7. #1227 SP
    Senior Member nina's Avatar
    m-am uitat la un clip si vreau sa stiu daca merge aceasta faza si acum
    daca faci level in underground primesti acel underground cache
    joci o misiune care iti da xp-ul pentru a face level si astepti sa iti apara reward-ul(item/items+ug cache) si apoi dai quit din misiune,nu o completezi practic
    item-urile iti raman,printre care si acest ug cache,iar xp-ul nu si astfel poti juca iar o misiune ca sa faci acel level sa primesti ca bonus iar ug cache
    asta ii spunea farming

  8. #1228 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am o problema de ma dispera. Cum @&@& scap de scutul ala balistic, imi tot apare in fata si nu pot sa mi selectez carabina


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1229 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Deci...am cumparat din nou jocul (mai degreaba l-am luat la schimb). L-am instalat,am intrat frumos si dupa 2-3 minute mi-a dat hard freeze de si-a dat restart singur xboxul. Am zis ok,hai sa mai incerc odata,am intrat si am jucat 1 ora jumate fara freezeuri fara nimic. Tipu de la care l-am luat a zis ca si lui ii dadea freezuri doar ca scotea discul si il baga din nou.
    Nu mai inteleg nimic,e de vina discul ? E de vina consola ? La Doom in toata campania am primit un singur freeze,la AC Unity tot unul singur chiar in ultima misiune,la Fallout 4 in 6 ore inca nimic,la Black Ops 3 aproape dupa fiecare meci in multiplayer imi da kick la dashboard (nu toti o patesc). Batman Arkham Knight,am jucat 2 ore dupa a inceput cu freezeuri la fiecare 3-5 minute dupa ce intram.
    O sa duc totusi consola la garantie sa vad ce zic si aia.

  10. #1230 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Esti cumva in preview program ? Vezi sa nu fie de la asta. Daca nu, poate chiar e de la consola. Eu in 2 ani de Xbox One, cu sute de ore de joaca, n-am patit, cred, niciun freeze de genu.

  11. #1231 SP
    Junior Member geronimo's Avatar
    SALUT O INTREBARE A INTALNIT ASA CEVA SAU ESTE VREUN REMEDIU CAND SELECTEZ MISIUNEA NU AMI ARATA LINIA DE SUS UNDE SA MA DEPLASEZ LA MISIUNE, SI A DOA PROBLEMA E CUM INTRU IN ZONA DARK ZONE NU STIU CUM FOLOSESC ARMELE DIN RUCSAC .....

  12. #1232 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pt GPS ( linia aia ) apasa R3 cand esti in meniul ala cu harta.

    pt a doua intrebare.. n-am inteles ce vrei.. mai ales ca dactilografiezi intr-un stil anume..

  13. #1233 SP
    Junior Member geronimo's Avatar
    Scuze nu m-am exprimat cum trebuie in dark zone culeg arme de ex. nu le gasesc in rucsac armele culese ma refer la cele din dark zone multumesc....

  14. #1234 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Trebuie sa faci extraction pentru a folosi armele pe care le gasesti in dz, nu le poti echipa direct.

  15. #1235 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Da , faci extractie si mai apoi te duci si lootezi din checkpoint ce ai extras, ai o cutie mare in care iti gasesti itemele lootate si extrase din DZ.

  16. #1236 SP
    Junior Member geronimo's Avatar
    Va multumesc frumos....

    ---------- Post added 05-10-2016 at 13:38 ----------

    Va multumesc frumos....




    psn : gero81darius

  17. #1237 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am 255 gearscore si astept acel 1.4 patch si dlc survival
    nu dau astia o zi exacta in octombrie cand apar astea

    27$
    Tom Clancy's The Division Xbox One CD Key, Key - cdkeys.com

  18. #1238 SP
    Senior Member nina's Avatar
    a ajuns chiar la 24$ de la 27$

  19. #1239 SP
    Junior Member XRaze's Avatar
    Sper sa ma convinga patch 1.4 iar apoi dlc Survival sa revin la acest joc, are potential imens.Am vazut ca au facut schimbari semnificative pe public test realm, dar se poate intra doar pe PC.

  20. #1240 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Mai joacă lumea? Vad ca e la reducere pe PSN si ma întreb daca merita cumpărat după patchul de săptămână trecută. Cum se prezintă jocul zilele astea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 65 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts