Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 26 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #201 SP
    Member hibrid13's Avatar

  2. #202 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă mai joaca cineva aștept un pm, poate jucam mâine dacă tot intra Campionatul Mondial in pauza

  3. #203 SP
    Member mof990's Avatar
    Joc eu zilnic. id: Cipri#2295

  4. #204 SP
    Member zulander's Avatar
    si pe mine ma gasiti zilnic Zulander#2913

  5. #205 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.polygon.com/2014/6/27/584...amas-adventure
    Just wanted to give everyone a head's up that we are currently targeting to release*Curse of Naxxramas*during the month of July," the post reads. "Unfortunately, we still have a lot of implementing and bug fixing to get through, so please stay tuned!*With that said, we are also targeting to reveal pricing details regarding*Curse of Naxxramas*next week on July 1, so please keep an eye out for that.

  6. #206 SP
    Junior Member rarry510's Avatar
    Salut.
    Am o intrebare legata de quest'ul acela de 300 gold pt 1000 victorii.
    De unde stiu cand fac acele 1000 de victorii?>

  7. #207 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu există un contor pentru Total Wins, ci unul pentru cele din Arenă și unul pentru cele din Play Mode. Le aduni pe cele două, iar eventual adaugi un număr aproximativ pentru jocurile câștigate împotriva prieteniilor.

  8. #208 SP
    Member chesterb's Avatar
    M-am apucat și eu acum 30 de minute și nu reușesc să trec de Illidan.

  9. #209 SP
    Admin MonkY's Avatar
    chsterb: rabdare si tutun. Incearca tactici diferite... La jocul asta nu prea poti sa "trisezi", trebuie sa inveti (si sa ai si noroc la carti). Altfel devine extrem de enervant (losing a lot).

    Btw, ar trebui sa adauge Blizzard un nou emote: F..K YOU! Sunt atat de multi care merita in jocul asta... Pacat ca nu ai mai multe moduri de a juca cu A.I.-ul.

  10. #210 SP
    Member chesterb's Avatar
    meh. mă fac eu mare...

  11. #211 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    M-am apucat și eu acum 30 de minute și nu reușesc să trec de Illidan.
    Sau recunosti ca esti nub muahahaha

  12. #212 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am jucat si eu azi vreo 30min, I don't see what the fuzz is about. Trebuie sa imi placa Wow? Ca nu m-a atras niciodata. Nu ma prind de unde nebunia cu jocul. Nu e hatereala, dar pur si simplu nu ma prind.

  13. #213 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Incearca Magic The Gathering (Duels of the Planeswalkers). Dacă jucai asa ceva înainte era ok si asta

  14. #214 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am jucat si eu azi vreo 30min, I don't see what the fuzz is about. Trebuie sa imi placa Wow? Ca nu m-a atras niciodata. Nu ma prind de unde nebunia cu jocul. Nu e hatereala, dar pur si simplu nu ma prind.
    Nu trebuie sa-ti placa WoW sau Warcraft, nici mie nu-mi plac. Trebuie doar sa-ti placa jocurile de tipul asta, gen Magic: The Gathering. Ce-i drept, Hearthstone e un var mai mic si retardat al lui Magic, 50% din victorii sunt bazate pe noroc, dar mecanica jocului nu-i pentru toata lumea.

  15. #215 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Se zvoneste ca pretul unei aripi din Naxxramas ar fi 600 gold.

    La Malédiction De Naxxramas - Hearthstone : Heroes of Warcraft

  16. #216 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am jucat si eu azi vreo 30min, I don't see what the fuzz is about. Trebuie sa imi placa Wow? Ca nu m-a atras niciodata. Nu ma prind de unde nebunia cu jocul. Nu e hatereala, dar pur si simplu nu ma prind.
    Eu nu am nicio treaba cu WOW sau alte cards games dar imi place la nebunie jocul asta Depinde de gusturi , unora le place Gears Of War iar la altii Limbo si tot asa.

    Nu va exista vreodata un film/joc/serial care sa multumeasca pe toata lumea

  17. #217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trefla daca îți place la nebunie joaca si Magic: The Gathering, e mult peste asta

  18. #218 SP
    Member chesterb's Avatar
    E frustrant. N-am câștigat niciun meci. Mă bagă numai cu jucători cu cărți bune.

  19. #219 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    E frustrant. N-am câștigat niciun meci. Mă bagă numai cu jucători cu cărți bune.
    La inceput da, e putin mai greu. Joaca cu AI-ul sa faci questurile si pana vezi care e treaba, si apoi baga banii in Arena. Acolo tine doar de noroc/skill

  20. #220 SP
    Member chesterb's Avatar
    Am jucat numai la ranked so far.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 26 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts