Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 26 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 LastLast
Results 461 to 480 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #461 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E fix acelasi joc, doar interfata e un pic altfel ca sa se vada mai bine.

  2. #462 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Cartile care imi pica in pachet, imi vin in mana la basic decks sau trebuie sa fac custom deck? Am jucat doar basic pana acum si nu am observat sa imi vina vreo carte din cele 2 pachete pe care le-am desfacut...
    Mersi!

  3. #463 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    Trebuie sa faci tu un costum deck unde le adaugi cum vrei..

  4. #464 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ma intreb oare cati jucatori de HS sunt pe acest forum ca sa facem un campionat.

  5. #465 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu ma bag daca e.

  6. #466 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Eu sunt noob. Doar ce m-am apucat
    Care este diferenta dintre cartile normale si cele gold? Vad ca au aceleasi stats doar culoarea difera si sunt animate. Mi-a dat una la nivel 15.

  7. #467 SP
    Junior Member GoreMotel's Avatar
    Sunt galbene și animate și costă mai mult dust.

  8. #468 SP
    Member ymess's Avatar
    Si eu am inceput saptamana asta Heartstone, oarecum sunt surprins placut, nu ma asteptam sa fie asa addictive.

  9. #469 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    pana acuma ma fi 2 daca ne-am strange 10 ar fi un numar decent. Oricum ar dura un pic pana citeste lumea topicu asta dar o sa ii dau bump din cand in cand. Si ar fi fain daca are cineva experienta in a organiza un campionat sa ne ajute daca se strange lumea.

  10. #470 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    ☆Ma bag si eu

  11. #471 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Si eu

  12. #472 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Recomandati-mi un ghid pentru incepatori . Cum pot sa farmez cat mai repede si ce pacheuri buna cu cat mai putin dust sa-mi fac

  13. #473 SP
    Junior Member alecutheman's Avatar
    Vezi pe hearthpwn, is pachete facute si poti sa le sortezi dupa cost si rating. Ma bag si eu la campionat

  14. #474 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @oldblueeyes In primul rand cand primesti un quest de 40 gold schimba-l de fiecare data ca sa primesti cele de 60 (20 de gold fac diferenta aici). Dupa aceea joacate cat iti permite timpul si incearca sa faci winnuri ca sa mai strangi 10 gold la 3 victorii. Nu cumpara niciodata pachete cu gold pentru ca nu e rentabil. Mai bine joci arene cu 150 gold si daca faci 0-3 oricum primesti garantat un pachet si dust sau 25-30 gold si deja esti in plus.

    Iar in legatura cu campionatul ar fi cineva mai cu experienta in a organiza "eventuri" de genul asta dornic sa ne ajute? Vad ca deja ne-am strans cativa si poate o sa mai vina lumea daca tot apare topicu in "hot spot". Stiu ca eu am venit cu ideea dar chiar nu as avea timp sa organizez campionatul.

  15. #475 SP
    Member ymess's Avatar
    Pentru basic decks, mi-a recomandat cineva siteul asta: MaSsan HearthStone

  16. #476 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    Ma bag si eu!:d

  17. #477 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    salutare! stie cineva pretul pt 60 de packs in lei? Intreb pentru ca la 40, cursul era 4 lei pe euro,ceea ce e ciudat.Mersi

  18. #478 SP
    Junior Member kerjo's Avatar
    Ma inscriu si eu

  19. #479 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ne tot inscriem dar inca nu avem pe cineva care ar avea timp sa organizeze camiponatul

  20. #480 SP
    Junior Member ra3or's Avatar
    ce e asa greu de organizat? o masa, 2 tablete, 2 perechi de casti, 2 scaune pentru jucatori si 2 monitoare pentru spectatori, entry fee pentru jucatori, un regulament, 2 comentatori.... a fost concurs de HearthStone la DreamHack

    edit: regulament(2014)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 26 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts