Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 20 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 393

Thread: Black Friday 2013

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Black Friday 2013

    Anul acesta nebunia incepe pe 29 noiembrie. Primele oferte vin de la GameStop, mai jos aveti cateva imagini scapate pe internet un pic mai devreme
    Attached Images Attached Images 01-2sfmuqa.jpg 02-wfojkgw.jpg 03-1bdabqa.jpg 04-nelxhsd.jpg 05-hsnuxtj.jpg 06-fludai5.jpg 07-gdth2gc.jpg 08-xl8ezqm.jpg 09-5eqgags.jpg 10-s3dsoju.jpg 11-bq1giyl.jpg 12-bpuu1un.jpg

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma intreb ce gunoaie ne mai baga astia de la noi pe gat sub pretextul de "oferte".

  3. #3 SP
    Member eastbason's Avatar
    Si uite asa....incepe nebunia . Sa speram ca anul asta si la noi o sa fie un adevarat Black Friday nu o tentativa cu preturi umflate in ultima luna si reduse dupa la pretul vechi. Asta nu e reducere....

  4. #4 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am vazut in pozele de mai sus PS+ de 1 an la 30$ pe US(acum e 50$).
    Oare va fi Black Friday si pe PS Store?

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca tot ati deschis thread, nu mai are rost sa fac eu ceva gen http://www.consolegames.ro/forum/f59...-black-friday/ prin urmare, ramane sa postati aici ofertele pe care le gasiti, dar cel mai important, postati aici site-urile care mai sunt live. Daca si anul asta se va intampla precum in 2012... o sa ma distrez copios.

  6. #6 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Tin degetele inodate poate prind un ps3 la vrio500lei, nu de alta da nu am mai jucat un God of war de pe vremea cand avea bunicu' ps2...

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Prinzi sigur un ps3 12gb ss la vreo 500-600

  8. #8 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La DS3-uri credeti ca vor fi oferte?

  9. #9 SP
    Member eastbason's Avatar
    nu cred. cel putin noi nu avem un magazin tare pe asa ceva care sa-si permită sa scoată oferte chiar și la accesorii...iar pentru magazinele mari...astea sunt nimicuri...
    Poate reușesc sa prind un PS3 SS ca sa`mi închei colecția...sau un xbox e

  10. #10 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Eu la emag am prins ds3 + motorstorm apocalypse acun doi ani la 160 de lei. La flanco era si versiune cu KZ3, la acelasi pret. La momentul acela ambele erau jocuri lansate recent.

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu erau asa recente, erau lansate la inceputul anului.

    Eu zic ca vor exista multe pachete avantajoase, ma bazez pe Altex, ei au avut preturi bune in ultima vreme. Si sigur vor dori sa mai miste ceva din generatia asta inainte sa vina cea noua, iar Black Friday e cea mai buna ocazie. Nici nu imi vine sa cred, dar chiar cred ca Altex are o tactica vizavi de vanzarile din aria de gaming. Se poate si la noi

  12. #12 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    o rugaminte am si eu, daca o pot numi asa, daca sunt reduceri la jocuri nu mai luati cate 10 ca sa prindem si noi astia care chiar doresc sa le joace. .

  13. #13 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    o rugaminte am si eu, daca o pot numi asa, daca sunt reduceri la jocuri nu mai luati cate 10 ca sa prindem si noi astia care chiar doresc sa le joace. .
    +1

  14. #14 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    o rugaminte am si eu, daca o pot numi asa, daca sunt reduceri la jocuri nu mai luati cate 10 ca sa prindem si noi astia care chiar doresc sa le joace. .
    N-ai loc de "bisnitzmeni"

  15. #15 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    si eu care credeam ca o sa-mi sara lumea in cap. Chiar mi se pare de prost gust chestia asta. Vorbesc despre acel incident cand a fost eroare de preturi la Altex si am vazut oameni care cumparau 10 bucati dintr-un singur joc.

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu erau asa recente, erau lansate la inceputul anului.

    Eu zic ca vor exista multe pachete avantajoase, ma bazez pe Altex, ei au avut preturi bune in ultima vreme. Si sigur vor dori sa mai miste ceva din generatia asta inainte sa vina cea noua, iar Black Friday e cea mai buna ocazie. Nici nu imi vine sa cred, dar chiar cred ca Altex are o tactica vizavi de vanzarile din aria de gaming. Se poate si la noi
    De cand cu lansarea GTAV, au vazut si ei ca poti scoate ceva profit daca stii sa te organizezi. Sper sa ai dreptate si sa nu mai fie ca anul trecut, plin de prajitoare de paine si maxim o tableta/2 TV-uri la reduceri.

  17. #17 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Iata tactica celor de la koyos.ro: Voucher Black Friday
    Ce parere aveti de strategia lor ?

  18. #18 SP
    Member eastbason's Avatar
    cam aiurea! si ce reducere imi ofera de 5 euro? 5 % din produs?

  19. #19 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Habar n-am.. stiu doar ca mie unul nu imi plac aceste strategii de marketing.

  20. #20 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ma intreb ce gunoaie ne mai baga astia de la noi pe gat sub pretextul de "oferte".
    Ce le-a rămas pe stock acum 2-3 ani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 20 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Replies: 0 Last Post: 20-07-2013, 09:07
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts