Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 20 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 392

Thread: Middle-earth: Shadow of Mordor

  1. #221 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca vindeti careva jocul pe PS4, pm me. Am avut iar o experienta mirobolanta cu stimabilii de la Altex.

  2. #222 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackGremlin View Post
    Iti dai seama ca intr-un fel ii faci sa se simta prost pe detinatorii de PS3 care inca nu-si permit sa treaca la PS4.Si ca sa-ti raspund la intrebare...insane,poate ca nu.Arogant, da.
    Eu ma refer strict la faptul ca e un joc bun si daca mi l-as permite mi l-as lua pe ambele platforme, nicidecum nu bat apropouri rautacioase si gratuite. Imi cer scuze daca s-a simtit cineva in felul asta.

  3. #223 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stiti de unde pot sa-l cumpar retail in Romania in afara de Altex/Mediagalaxy?

  4. #224 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Middle-earth: Shadow of Mordor PS4 - 4games.ro Magazin Jocuri Online Diverse Titluri sau vezi poate este in stoc la Altex/MG la magazinul din orasul tau.

  5. #225 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^ astia nu-s teparii aia din Cluj de vindeau PS4 fictive la lansare sau ii confund?

  6. #226 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Hmm nu stiu , am fost la magazinul fizic din Maritimo Constanta si pareau destul de seriosi.

    ---------- Post added 07-10-2014 at 12:28 ----------

    Am gasit si la pcgarbage : Joc Warner Bros Middle-Earth: Shadow of Mordor pentru PlayStation 4 - PC Garage

  7. #227 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    pareau destul de seriosi.
    Nu sunt. Tipii de la 4games/game-shop/gamesline sunt pur si simplu jeguri.

  8. #228 SP
    Admin MonkY's Avatar

  9. #229 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ar trebui să postez pe alt thread probabil, dar totuși am s-o fac aici deoarece este vorba despre titlul în cauză.

    Deci, fac pre-comandă la acest joc în data de 17 iulie (cu bonus Bere Stella Artois, 6 x 0.5l, wtf?).

    Pe 2 octombrie sunt anunțat că

    Buna ziua Florin Hatmanu,

    Produsul precumandat de dvs Middle-earth: Shadow of Mordor - Special Edition PS4 a intrat in stocul nostru.

    Va multumim!
    Toate bune și frumoase, aștept să mă sune curierul a doua zi, adică la data lansării oficiale. Și aștept. Și atept. Și se duce ziua. Zic, mbuon, or fi avut oamenii de onorat alte chestii, lasă că or să mă sune mâine. Și stau și ziua următoare lipit de telefon. Și degeaba. Meh, lasă că am ce să joc în weekend, m-or contacta luni. Între timp, duminică le trimit un email să-i întreb de sănătate.

    Luni nu primesc nici vreun reply la email, nici apel de la vreun mușteriu cu livrările, nici nimic. Deja mă enervez.

    Astăzi, pe la prânz, sunt întiințat în scris cum că "sesizarea mea a fost întregistrată" și reprezintă o prioritate pentru ei. Așa mare prioritate, încât abia încă peste câteva ore primesc un alt email de la o domniță prin care mi se aduce la cunoștință că

    Buna ziua,


    Va multumim pentru interesul acordat companiei Altex.


    In ceea ce priveste comanda plasata pe site-ul nostru va informam ca, din pacate, nu vom putea onora comanda dvs, din lipsa stocului (comenzile fiind confirmate/onorate in ordinea in care ele au fost inregistrate pe site).


    Dorim sa va comunicam pe aceasta cale, ca vom mai avea promotii atractive in perioada urmatoare.


    Cu respect,
    Pardon? Ce?

    Păi să nu fac eu ceva pe promoțiile lor atractive în ideea în care Middle-earth: Shadow of Mordor - Special Edition PS4 se poate comanda în continuare bine mersi de pe site și nu este precizat în vreun fel că nu ar avea stoc?

    -

    Tocmai îi pregătesc un email de dulce domniței. Mai aveți careva de dat binețe stimabililor de la Altex? Nu de alta, dar le-aș include în reply, să facem economie de cerneală electronică.


  10. #230 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai eu ce crezi ca am patit azi? Am sunat la Altex-ul local, am intrebat daca au pe stoc acest produs, in speta Mordor PS4, duduia confirmandu-mi ca EXISTA in magazin. Am luat-o fuguta pentru a cumpara jocul, cand am ajuns acolo m-a intampinat un chior: "Ce Mordor domne'? N-avem asa ceva, nici n-am avut."
    A urmat:



    Este a nu stiu cata oara cand patesc la fel cu imbecilii astia, n-am pomenit atatia retardati la un loc intr-o singura companie in viata mea.

  11. #231 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Scrieti si voi problemele astea pe thread-ul dedicat. Stiu din surse sigure ca PM-ul de la Altex de pe media urmareste fix acest thread.

  12. #232 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    foarte misto a doua harta

  13. #233 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Am ajuns si eu aseara si am ramas absolut uimit de cum arata pe noate, cand ploua. Este absolut demential sa vezi lumina de la foc si ce mai e p-acolo, pe pelea orcilor si pe iarba si cum se loveste si curge apa de ei si de iarba.

    O batalie in fortareata de sus, pe ploaie, noaptea, cu app 30 de orci, cu explozii si arcasi controlati...nu cred ca am cuvinte sa exprim cu adevarat cat de grandios a putut fi acel moment

    Uite ca se poate face un joc bun si care sa te tina zeci de ore in fata TV-ului fara sa te plictisesti si de catre altcineva inafara de R*

  14. #234 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cred ca o sa ramana cel mai tare joc mutliplatform de anul asta

  15. #235 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    R*

    Cine este acest R?

  16. #236 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am comandat si eu de la Emag, a aparut pe stoc la ei. Sper ca maine sa imi ajunga.

  17. #237 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by rhadoo69 View Post
    Cine este acest R?
    E R* (rockstar)

  18. #238 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi-a ajuns si mie jocul si imi scrie pe carcasa ca am inclus "dark ranger dlc". Stiti cumva despre ce e vorba?

  19. #239 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko, e un skin extra:



    Cam astea le primesti pt. "preorder":
    • Dark Ranger Character Skin: Begin your own quest for vengeance with a new Dark Ranger character skin that embodies Talion’s darker side
    • “Test of Power” Challenge Mode: Face Sauron’s Captains and defeat them to earn powerful Runes and gain a head start in the game.
    • Access to Exclusive Leaderboards for “Test of Power” Challenge Mode: Test your speed, skill and strategy and measure yourself against your friends on the leaderboards in this challenge mode

  20. #240 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E un costum pentru el. Nu-ti da nicio abilitate in plus, e doar ceva grafic, sa-l vezi pe el imbracat cu alta haina.
    Si inca o misiune, ca challenge.

    O mizerie ordinara sa dai asa ceva ca DLC...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 20 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts