Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20
Results 381 to 392 of 392

Thread: Middle-earth: Shadow of Mordor

  1. #381 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mda, cred ca asta e jocu care m-a purtat prin sentimente ca un rollercoaster. La inceput super bun, frumos, la mijloc...mmmmhhh chesturile te ajuta la achievements, nu prea sunt fan faza asta, mai ales ca e un achievement strict legat sa upgradezi folosind chestu.

    Iar la sfarsit...vine...CANCERU asta numit Shadow Wars, care efectiv e un mod ieftin care sa te tina in joc si sa cumperi chesturi si whatnot. De buguri nici nu mai zic, aparent orcii pe care ii ridici din morti se buguiesc in draci, level up nu mai poate sa faca, daca ii arunci in lupta sa scapi de ei...aparent castiga fiecare bataie, chiar daca ei sunt level 40 si inamicu 50 in sus. Sunt la stagiu 8 din Stage Wars, niciodata n-am vazut un asa joc repetitiv ca sa vezi un amarat de ending calumea. De platinat nici nu mai zic, stau cu 95 la suta ca ultima maimuta.

  2. #382 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am făcut absolut tot înainte de Shadow Wars asa ca aveam suficienți bani sa cumpăr chesturi sa am orci mai buni, ba chiar mi-a si rămas ceva mărunțiș. Orci buguiti nu am întâlnit. Level mai mare ca și tine nu pot sa faca, dar ma gândesc ca stii asta. Si cei resurected asa trebuie sa fie parca, nu mai poti face level. Cel mai simplu sa scapi de ei e sa ii pui bodyguarzi, ii sumonezi ai folosești skillul ala de le explodează capul si mor. Per total mi-a plăcut sa - i fac platina, dar puteau si ei sa pună cate un siege acolo pentru fiecare fortăreață ca era destul. Din cauza asta sunt satul de joc, parca nici nu mai vrea sa intru sa-i vad dlc-urile (am ediția cu season pass, asa a cumpărat prietenul cu care fac gameshare).

  3. #383 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că ați greșit topicul, primul joc a fost ok.

  4. #384 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ah lol...my mistake , dar da, primu a fost mult mai ok ca asta.

  5. #385 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    M-am apucat si eu de el , pana acum mi se pare mai slab ca primul..
    Sper sa-si revina pe parcurs..

  6. #386 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai slab ca primul? Care primul? Asta e primul, Shadow of War este al doilea...

  7. #387 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da da, asa e , ai dreptate ( primul l-am platinat , poate reusesc si cu asta )

    n-am vazut ca am postat gresit , am mai avansat in " shadow of war " pare mai complex si incepe sa-mi placa
    oricum mult "grinding" in joc..

  8. #388 SP
    Member westy9009's Avatar
    Middle-earth: Shadow of War - Microtransactions Are Gone & Big Improvements Arrive

  9. #389 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am facut misiunea cu 5 branded warchiefs
    nu am facut toate acele misiuni cu arc,cutit,sabie ca sa deblochez urfael,azkar
    nu am toate acele upgrades facute

    am nevoie de acele arme legendare ca sa-l bat pe black hand?
    daca termin jocul si cumpar shadow of war,imi da toate upgrades sau incep iar de la 0?

  10. #390 SP
    Member morphine's Avatar
    Am jucat un demo că văzusem reducerea la shadow of War dar parca tot nu-s convins. Parca mă bombardeaza jocul cu o grămadă de informații și cred că trebuie sa stau o oră numai cum sa-l învăț să joc.

  11. #391 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E mai bun decât shadow of war

  12. #392 SP
    Member morphine's Avatar
    De ce ? Care s diferențele ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts