Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 35 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 LastLast
Results 641 to 660 of 689

Thread: Fallout 4

  1. #641 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ahahahahahaha, ni la el ma!


  2. #642 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Fallout 4 – Wasteland Workshop Official Trailer

  3. #643 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Câteva întrebări:
    1. Câte facțiuni sunt în acest joc?
    2. Pot să dau join la toate și să fac toate misiunile, cum era la Oblivion?

  4. #644 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt 4 factiuni. Poti sa dai join la toate si sa faci misiuni pana la un punct unde va trebui sa alegi intre ele. Cu alte cuvinte nu vei putea face toate misiunile fara sa dai reload la salvari vechi.

  5. #645 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #646 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #647 SP
    Member lucas22010's Avatar
    cu cate factiuni poti de fapt sa fii din cele 4? poti de exemplu cu institute, brotherhood si minutemen? adica 3 din 4

  8. #648 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Poti fi cu Minutemen si cu una din celelalte trei. Deci 2 din 4 maxim.

  9. #649 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    not true. pana la sfarsit poti termina cu minutemen si in continuare aliat simultan cu doua din celelalte trei (brotherhood si railroad), daca termini jocul completand ultima misiune cu minutemen si anumite pre-conditii sunt indeplinite.

  10. #650 SP
    Member lucas22010's Avatar
    ok, multumesc.
    voi incerca sa termin cu minutemen, brotherhood si institite daca nu, sper ca macar cu brotherhood si institute

  11. #651 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca faci un save-game la momentul potrivit, vei putea termina cu toate factiunile.

  12. #652 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by lucas22010 View Post
    ok, multumesc.
    voi incerca sa termin cu minutemen, brotherhood si institite daca nu, sper ca macar cu brotherhood si institute
    M-ai inteles un pic gresit. Nu poti termina jocul in general aliat cu trei factiuni daca una din ele e institute. Odata terminat jocul cu institute vei putea cel mult sa ramai aliat cu minutemen. Altfel singura posibilitate sa fii aliat cu 3 factiuni este ca acestea sa fie railroad, brotherhood si minutemen. Si doar daca termini jocul facand ultima misiune cu mimutemen si doar daca pana la acea misiune nu ai intrat in conflict cu niciuna din cele trei. Cauta pe net exista, guide-uri in acest sens. Eu nu le-am urmat pentru ca eram deja avansat in story dar am reusit sa termin aliat cu cele trei simultan in felul urmator : Urmeaza MARE SPOILER.



    Toate astea sunt pentru cei care vor sa termine main story line aliati cu 3 factiuni simultan. Daca vrei trofee specifice pe factiuni sau doar sa vezi fiecare ending posibil, atunci faci cum a zis Tudy. Varianta mea va oferi o situatie unica in care exista o oarecare pace intre factiuni dupa *spoiler*
    . Si in plus npc-urile au niste dialoguri unice din ce-am inteles. Cel mai important e ca daca vrei sa continui joaca dupa finalul povestii, nu vei avea dusmani din aceste factiuni pe harta.

  13. #653 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #654 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Astia macar au dat ceva dupa ce au retras licenta
    http://www.dualshockers.com/2016/06/...as-an-apology/

  15. #655 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #656 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bravo Sony, ești dat dracu'...

    After months of discussion with Sony, we regret to say that while we have long been ready to offer mod support on PlayStation 4, Sony has informed us they will not approve user mods the way they should work: where users can do anything they want for either Fallout 4 or Skyrim Special Edition.

    "Like you, we are disappointed by Sony’s decision given the considerable time and effort we have put into this project, and the amount of time our fans have waited for mod support to arrive. We consider this an important initiative and we hope to find other ways user mods can be available for our PlayStation audience. However, until Sony will allow us to offer proper mod support for PS4, that content for Fallout 4 and Skyrim on PlayStation 4 will not be available.

    "We will provide an update if and when this situation changes."

  17. #657 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu vreau să iau partea dracului, dar poate chiar erau prost implementate.
    Poate să fie o poartă largă spre hacking sau alte belele.
    Regret mult lipsa lor în Skyrim.

  18. #658 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    L-am jucat si eu pentru vreo 25h. Oricat am tras de mine, nu am putut merge mai departe, are prea multe probleme tehnice, iar povestea si dialogurile sunt destul de plictisitoare. Daca era un IP nou, nu cred ca ar fi primit atatea laude. Mult zgomot pentru nimic!

  19. #659 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Wow, ai rezistat ceva, eu nu am reușit mai mult de 10 ore. Credeam că am îmbătrânit sau sunt pretențios. Nu am înțeles notele primite de la experți, nota de la noi de pe forum se apropie de adevăr chiar dacă nu sunt de acord cu acel 10 pentru Story.

  20. #660 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am jucat vreo 60 de ore si mi-a placut, cred ca depinde de fiecare. A fost clar mai bun decat 3-ul, dar va inteleg perfect nemultumirea. Daca la Oblivion si Skyrim ma intorc pana si astazi, Fallout 4 l-am jucat maxim o ora odata ce l-am terminat la 5 zile de la lansare.

    Pacat si de DLC-uri, au fost slabe si neinteresante pana acum, fata de ce ofera altii la RPG-uri e apa de ploaie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 35 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts