Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 109

Thread: Game of Thrones

  1. #41 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    uff, frumos... l-am terminat. la fel de captivant ca si serialul, te face sa il traiesti.


    cred ca daca avea si 20h tot nu ma plictiseam
    sigur am sa-l mai fac o data, ca sa vad si alte alegeri, desi cele mai bune sunt la primul instinct.
    surpinzator de putine momente "quick time" si foarte multe alegeri de dialog.

    merita.

  2. #42 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Incredibil ce pot crea cei de la Telltale Games, fiecare joc facut de ei ma lasa fara cuvinte. Ei demonstreaza ca nu grafica face un joc sa straluceasca, ci povestea. Cinste lor!
    Acum descarc Tales from the Borderlands, sper sa fie cel putin la fel de bun.

  3. #43 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Acum il descarc si eu, chiar is curios
    Sper sa fie la fel de placut precum serialul si cartile.

  4. #44 SP
    Member akzation's Avatar
    L-am terminat si eu , superb . Ca intotdeauna , baietii de la Telltale Games au reusit sa ma faca sa nu mai am rabdare pana la urmatoarele episoade .

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Acum il descarc si eu, chiar is curios
    Sper sa fie la fel de placut precum serialul si cartile.
    Sa-l joci într-o singura repriza, e superb. Din primele minute mi s-a făcut pielea de găină
    Btw, nu-l recomand celor care nu au urmărit serialul

  6. #46 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Gata, mi a placut. De abia astept urmatoarele episoade

  7. #47 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Cand apare episodul 2 ?



    *zile

  8. #48 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    la ei pe site scrie asa:

    There are six episodes in this first season of Game of Thrones. Episodes are usually available to download between 4 and 6 weeks apart.

  9. #49 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Putine legaturi cu serialul, ma refer la personaje. Cu toate astea, mi-a placut foarte mult si abia astept episodul urmator.

  10. #50 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  11. #51 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Oh yes! Abia astept, am deja season pass-ul pregatit.

  12. #52 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  13. #53 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  14. #54 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Super episod, nu stiu de ce are note slabute pe la review-uri, mie mi-a placut mult. Mi s-a parut mai bun ca primul.

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    M-am pus si eu la episodul 1, dupa toata lauda de aici si pot spune sincer, ca sunt destul de dezamagit.

    Nu am citit cartile, nu am urmarit serialul (la fel ca la The Walking Dead care m-a prins in ultimu hal), dar pot sa spun ca parca m-am saturat de acelasi motor grafic de prin 2007, animatii cretine si zero expresii faciale. Texturi intinse pana la refuz, totul are foarte putine poligoane si totusi jocul se mai blocheaza cate o secunda, mai ales la schimbarea de scene.

    Si, intr-adevar, daca nu stiu nimic despre univers, cred ca este destul de greu sa ma prind de ce se intampla in "spate". Ah...si nu-mi place faptul ca jucam cu prea multe personaje, parca nu ma pot atasa de niciunu.

    Astept sa-l termin, sa vad daca merita sa-l continui.

    Si sper din tot sufletu sa schimbe si ei motoru grafic, ca e pacat.

  16. #56 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai faptul ca jucam cu mai multe personaje e tipic universului din GoT unde atat cartea cat si serialul nareaza din mai multe puncte de vedere. Dar daca zici ca nu ai citit nici cartile si nu ai vazut nici serialul... iti inteleg dezamagirea.

  17. #57 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu iti place pentru ca nu ai urmarit serialul, te asigur ca asta e problema. Mie nu mi s-a blocat niciodata, nici macar pentru o secunda, pe ce platforma joci?

  18. #58 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Povestea e foarte buna daca ai vreo idee despre univers dar sunt de acord cu tine in restul punctelor...

    Eu am zis ca cei de la telltale si-au luato in cap dupa ce au vazut succesul de la TWD.

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Il joc pe X360 si grafica este, inca, la nivelul incepului erei PS2. Iar micile blocari de care zic, le-am intampinat si la Wolf among us si la Walking Dead si vad ca nu se opresc.

    Ba chiar de vreo 3 sau 4 ori, in ora asta de cand joc, s-a intamplat ba sa repete cineva o replica sau o bucata de replica de 2 ori, ori sa inceapa o propozitie si dupa 2 cuvinte sa inceapa alta, desi vedeam clar in subtitrare, ca nu e cazu.

  20. #60 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E diferit fata de TWD. Acolo puteai sa te integrezi in poveste, deoarece nu era in stransa legatura cu serialul. In schimb e greu sa prinzi ceva din GoT daca nu ai o baza de cunostinte despre univers, fiind foarte complex, iar povestea foarte ramificata, vazuta din perspectiva mai multor personaje.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Csander in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 713 Last Post: 23-05-2019, 15:35
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts