Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 109 of 109

Thread: Game of Thrones

  1. #101 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ala ala, vezi ca stii?

  2. #102 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Daca ziceti voi... Eu ii apreciez enorm pe cei de la Telltale si chiar daca nu e OK sa astepti atata pentru episoadele lor, oarecum e de inteles. Lucreaza la mai multe jocuri in paralel. Adevarul este ca niciodata nu m-a deranjat sa astept dupa jocuri. GTA V sau Witcher 3 au fost amanate si reconfirmate de n si n si n ori, iar de fiecare data cand jocul se anula, ma facea oarecum sa ma simt mai bine. Stiam ca urmeaza ceva foarte bun, tocmai fiindca nu ne aflam in prezenta unor publisheri grabiti dornici de a scoate jocul intr-un moment prestabilit. Si intr-o foarte mare masura, cred ca asta e cazul si la Telltale. Imi place mult stilul lor si chiar daca au inceput sa faca genul asta de jocuri de cativa ani, inca mi se par o gura de aer proaspat intr-o industrie ticsita de shootere si open-world-uri banale.

    Vreau sa incep si eu sa joc Game Of Thrones, insa nu am vazut nici macar un episod din serial (stiu ca sunt singurul de pe planeta). Exista un anumit numar de sezoane sau de episoade pe care mi-l recomandati sa il vad inainte de a-l incepe?

  3. #103 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Vreau sa incep si eu sa joc Game Of Thrones, insa nu am vazut nici macar un episod din serial (stiu ca sunt singurul de pe planeta). Exista un anumit numar de sezoane sau de episoade pe care mi-l recomandati sa il vad inainte de a-l incepe?
    The events in the game series generally coincide with Season 4, beginning towards the end of Season 3 and ending just before Season 5 begins.[5]

  4. #104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu te juca GoT dacă nu ai văzut serialul, btw toți îi apreciem pe cei de la Telltale, doar ca au nevoie de o idee nouă. Nu e "dacă zicem noi", avem altă părere, nu are nimeni dreptate în acest caz

  5. #105 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bun ultimul episod. Cel mai tare mi-a atras atenția o fază simpatică, un bug probabil, mi-a apărut pe ecran "Press B to skip", pe PS4, hahahahaha.

  6. #106 SP
    Member akzation's Avatar
    Macar a avut cineva un ending mai bun decat ce am avut eu ?


    Ma refer in special la faptul ca eu

  7. #107 SP
    Member maudrunk5's Avatar

  8. #108 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Damn. Mail notifications killed it

  9. #109 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vine iarna!
    Telltale Confirms 'Game of Thrones' Season 2 Game*
    PS Aveți grijă cu articolul, spoilers!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Csander in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 713 Last Post: 23-05-2019, 15:35
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts