Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 74 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #1121 SP
    Member Mishy's Avatar
    Trebuie sa existe un trofeu sau ceva daca reusesti sa mergi prin Saint Denis si sa nu calci pe cineva cu calul.

  2. #1122 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Calul meu mereu isi ia dauna cand vreau sa sar un gard cu el dar se ridica si functioneaza normal. I-am zis Dacia. Ce nume v-ati pus la cai?
    MyLittlePony, la white arabian.

  3. #1123 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Daca ma bate gandul sa trec pe ps4 pro, cum naiba mut eu saveul de pe o consola pe alta???

  4. #1124 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu e automat in cloud?

  5. #1125 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Save in cloud faci manual si numai daca ai PSPlus activ , daca nu iti pui salvarile pe stick.

  6. #1126 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    A mai pierdut cnv sau a vandut gresit ceva legendary pelt? Animalul e mort dar nu o gasesc nici unde...nu mai stiu ce am facut cu ea

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  7. #1127 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Dacă ai dat skin și aveai pielea pe cal o poți recupera de la orice trapper.

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  8. #1128 SP
    Member madskills's Avatar
    Apropo de skin, pe ce buton apesi sa faca un "instant skin", sa nu mai stai dupa animatia aia? Am reusit de cateva ori dar din greseala. Si la Assassins Creed 3 mergea asta.

  9. #1129 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Imi amintesc ca am vandut o pe undeva...ciudat e ca la trapper nu mi apare nimic nou de croit...ma cam ameteste sistemul de acolo

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  10. #1130 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ma poate ajuta cineva cu informatii in ceea ce priveste craftingul? Ma simt coplesit, pt ca unele iteme de la categoria valuables pot fi atat vandute cat si craftate. Ce iteme sa pastrez si ce anume pot sa vand? Ce fac cu pieile? Le pun pe cal si nu le mai pot da jos. Cum obtin piei in perfecta stare pt crafting?
    Momentan ma aflu in capitolul 3, am doar cate un quest galben pe harta.

  11. #1131 SP
    Member Mishy's Avatar
    1. Recomand sa vinzi tot, dar pastreaza chestiile care au in descriere "Can be used for crafting", o sa ai nevoile de ele si sa nu uiti sa vinzi si ceasurile care din nu stiu ce motiv nu sunt in tab-ul "Valuables".

    2. Ca sa obti piei perfecte trebuie sa studiezi animalul si apoi cand esti cu tinta pe el apesi R1/RB si iti da niste informati despre el si ce arme sa folosesti ca sa obti o piele cat mai buna si tot in descriere iti arata starea animalului, cauta sa scrie "Pristine" ca sa obti una perfecta. Pieile le poti vinde in tabara la Pearson sau la Trapper

  12. #1132 SP
    Member Darthstone's Avatar
    E vreo diferenta ca vand pieile la Pearson sau Trapper? Pearson e butcherul, nu?

  13. #1133 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    E vreo diferenta ca vand pieile la Pearson sau Trapper? Pearson e butcherul, nu?
    Da e o diferenta,la Trapper poti alege ce vrei sa obti de acolo,de ex vrei o haina de animal,iti arata mai exact ce vrei obtii pt aceea uniforma sau nu stiu ce..Si da Pearson e butcherul.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  14. #1134 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ca idee, cand ar trebui sa ma apuc de vanat? Momentan sunt in capitolul 3 si banuiesc ca nu am deblocat multe chestii...

  15. #1135 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Ca idee, cand ar trebui sa ma apuc de vanat? Momentan sunt in capitolul 3 si banuiesc ca nu am deblocat multe chestii...
    Oricand,ca trebuie sa mai iti hranesti gasca,daca nu vrei sa i lasi flamanzi nu i asa?

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  16. #1136 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca termin jocul, mai pot sa fac side quest-urile albe? Sunt cam boring si vreau sa-i dau speedrun prin poveste si sa le las la urma de tot. Raspunsuri cat mai non-spoily pls

  17. #1137 SP
    Member DiablQ's Avatar
    @eagle-eye Da mai poti,cel putin la mine a mai ramas 2 cand am terminat jocul.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  18. #1138 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    ^Nu cred. Exista si un achievement pt "side-quest-urile" astea, Lending a Hand. Eu le-am facut pe toate in ordinea in care au aparut. Unele le poti face doar intr-un anumit capitol si altele se mai "lungesc" si le poti face timp de mai multe cred. Oricum eu as recomanda sa le faci si sa nu lasi la sfarsit pt ca e foarte probabil sa nu le mai poti face. (cel putin unele)

  19. #1139 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Parcă și pe mine mă tentează să mă grăbesc prin joc, dar simt că mi-ar părea rău pt că e frumos universul și simt că aș pierde chestii. Îl iau natural, fara graba, mă bucur de el că și cum m-aș afla personal in joc.

  20. #1140 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    "Red Dead Redemption II sold-in more units in its first eight days than the original blockbuster Red Dead Redemption sold in its first eight years and, as of today, the title has sold-in over 17 million units worldwide".

    Sursa: http://ir.take2games.com/phoenix.zht...cle&ID=2375981

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 74 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts