Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 74 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #1141 SP
    Member Otman's Avatar
    Cateva is faine tare

    Tip...mute sound


  2. #1142 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu găsesc și nu știu cum să caut mai exact pe google.
    Dacă joc doar Main story, pierd misiunile de la Strangers?
    Sunt la capitolul 6 cu 66% story progression și sunt tare curios ce se întâmplă în continuare, dar nu vreau sa pierd și misiunile secundare.

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  3. #1143 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  4. #1144 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Hahaha super nu l-am mai jucat de aproape o saptamana de abia astept vineri seara. Sunt foarte foarte multe de facut

  5. #1145 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu tot speram ca repara bug-ul ala cu cei 4 care lipsesc din camp pana in weekend, dar nu prea cred ca se intampla asta....

  6. #1146 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nici eu nu l-am mai jucat de mai mult de o saptamana si de-abia astept weekend-ul. N-am mai fost asa de entuziasmat de un open-world de muuulta vreme.

  7. #1147 SP
    Member blondutzu's Avatar
    L-am terminat si eu aseara. Superb!
    Rar termin jocurile open-world, ma plictisesc de obicei dupa 10-15 ore, dar pe asta l-am savurat timp de 60 de ore.

  8. #1148 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    L-am terminat si eu aseara. Superb!
    Rar termin jocurile open-world, ma plictisesc de obicei dupa 10-15 ore, dar pe asta l-am savurat timp de 60 de ore.
    Și după ce l-ai terminat ai mai putut să faci misiunile secundare?

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  9. #1149 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Am facut misiunile secundare inainte sa termin campania. Am luat un achievement pentru ele si din cate am observat doar 0.91% players au luat achievementul, deci as zice ca nu mai le poti face de la un punct incolo.

  10. #1150 SP
    Member geo971986's Avatar
    Sunt in chapter 3 de 2 saptm si mi-e ok...imi place sa pescuiesc

  11. #1151 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu inca sunt in chapter 2 si ma joc zilnic 2 - 3 ore, am facut foarte putin din misiuniile principale, mai mult ma plimb si vanez si descopar evenimentele random.

  12. #1152 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu am ajuns abia la epilogue part2 si am cu siguranta peste 70 de ore de jucat. Joc de nota 11, un adevarat masterpiece. Povestea a fost super immersive si mi-au dat lacrimi de crocodil la sfarsit

  13. #1153 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Eu joc de o saptm si imi place sa admir natura.Imi este bine

  14. #1154 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Un exploit pentru cine vrea un cal arab gratis la capitolele 2 sau 3. Confirm ca merge, dar dupa vreo 20-30 de incercari.

    Mergeti la locul marcat pe harta si salvati in apropiere de staul. Apoi Story, Exit Game. Incercati de cate ori e nevoie pana gasiti calul dorit. De fiecare data se spawn-eaza cate 2 cai. Iesiti din joc numai prin Story, Exit Game.

    https://www.reddit.com/r/reddeadrede..._you_can_find/

  15. #1155 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Auziti, dar calul Arabian white coat pe care il gasesti doar in salbaticie e doar female sau se poate spawna si male? Eu unul am gasit doar female pana acum

  16. #1156 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Langa lac gasesti doar femela. Exista si un mascul dar nu in salbaticie; cel al lui Dutch.

    ---------- Post added 10-11-2018 at 16:25 ----------

    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Trebuie sa existe un trofeu sau ceva daca reusesti sa mergi prin Saint Denis si sa nu calci pe cineva cu calul.
    In oras se merge cel mult la trap, nu galopand. Normele de circulatie erau practic inexistente la 1899, fiecare mergea pe unde i se scula. Cum zicea cineva, Red Dead e exact opusul GTA la capitolul asta.

  17. #1157 SP
    Member Mishy's Avatar
    Stiu ce zici, dar si asa sunt uni mai sinucigasi si se arunca in fata calului. Cel mai enervant e cand incerci sa te urci pe cal si Arthur decide sa-l placheze pe cine e in zona si bineinteles ca politia vine tragand in tine.

  18. #1158 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Iti inteleg perfect nemultumirea. In orasul ala daca nu mergi la pas, ai toate sansele sa lovesti pe cineva. Din tot jocul, Saint Denis e locul pe care il ocolesc cel mai mult, iar asta e unul dintre motive.

    Plus ca-mi aduce prea mult aminte de faptul ca odata cu orasele si avansul tehnologic, viata de nomazi a cowboy-lor e pe sfarsite.

  19. #1159 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Plus ca-mi aduce prea mult aminte de faptul ca odata cu orasele si avansul tehnologic, viata de nomazi a cowboy-lor e pe sfarsite.
    Asta e si ideea. La fel si cu Blackwater in primul, daca-ti mai aduci aminte misiunea cu "masina" aia.

  20. #1160 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Lucrul asta e clar deja din frazele de inceput ale jocului. Nu se exclud deloc una pe cealalta.

    Doar voiam sa spun ca Saint Denis ramane, in opinia mea, cel mai "nesuferit" loc din RDR2. Iar aici se vede din plin talentul celor de la Rockstar care au creat un contrast foarte reusit. Civlizatia oraselor - care aduce cu sine disparitia unui intreg mod de viata, etc, etc.

    De asta zic...tinand cont ca e cel mai mare oras, m-as fi asteptat ca S.Denis sa-mi placa cel mai mult. Din pacate, nu-mi place.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 74 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts