Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 74 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #1341 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    exista buton de ignore pe care ti-l recomand cu incredere.
    Nu merge ca ti-am dat eu de mult dar tot vad aberatiiele tale de pe telefon.

  2. #1342 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Am o vaga impresie ca se pune prea multa baza in ceea ce zic niste flacai pe YT, care oricum nu au pareri originale.
    Ai dreptate, dar asta e lumea in care traim. Nu degeaba se numesc "influenceri"; scopul lor e sa faca vizualizari
    si sa formeze opinii, iar multi pun botul la asta sau pur si simplu sunt un mod de a le valida propriile pareri: "daca x a zis asta pe yt, inseamna ca sigur asa e".

    @Xander, vad ca iar dai dovada de respect dar e mai bine ca ultima oara cand m-ai injurat pe PM ca la tine pe scara blocului. Bravo, progresezi.

  3. #1343 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Mi-a trecut pedeapsa si nu te mai injur promit. Nici daca imi vine sa te injur rau de tot dar rau rau de tot iti promit ca nu te mai injur niciodata.

    Referitor la post, imi cer scuze daca te-ai simtit jignit cu ceva, eu am spus 100% sincer si cu sufletul ce am simtit am incercat sa fiu constructiv ca sa nu te afli in eroare ca are omul ceva cu tine si nu vrea sa-ti dea ignore.
    Gata back to RDR scuze de off topic.

  4. #1344 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Am o vaga impresie ca se pune prea multa baza in ceea ce zic niste flacai pe YT, care oricum nu au pareri originale.
    Adicătelea, dacă nu-s păreri originale, sunt egale cu zero, sau cum devine cazul ?

    În plus, evident că nu-s originale, fiindcă o grămadă de lume consideră asta o problemă.

  5. #1345 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, in principiu cei care joaca foarte multe shootere competitive, adica cei care vor ca toate jocurile sa se controleze la fel.

    Treaba este foarte simpla. Exista input lag la animatii (desi nu am vazut niciun video care sa confirme asta 100% pentru partile unde conteaza, gen shooting) pe langa animatiile destul de slow paced ale jocului, dar nu este ceva deranjant, astfel incat efectiv sa nu te poti acomoda la el.

    Incercati sa tratati fiecare joc ca fiind diferit, nu incercati sa le faceti pe toate sa fie trase la indigo.

  6. #1346 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu stiu daca-i vorba de input lag. Am mai spus-o dar jocul da prioritate animatiilor. Ce apesi, aia face personajul, cu mici briz-brizuri de animatie.

    Jocul nu e competitiv si nici arcade, de-aia calul se sperie, oboseste, Arthur are animatii in plus pentru fiecare incalecat/descalecat, calul are animatii pentru orice tip de suprafata, poti sa invarti pistolul pe deget inainte sa il pui in toc, animatii pentru intrat si iesit din cover, animatii pentru orice fel de impact, etc.

    Toate sunt posibile datorita soft-ului de physics pe care R* il folosesc si perfectioneaza de la GTA IV incoace si care este unic in gaming la momentul asta. In afara de Star Wars Force Unleashed, eu nu stiu de vreun alt joc care sa-l foloseasca, iar rezultatele se vad cu ochiul liber: orice corp reactioneaza diferit la orice impact/suprafata. Din pct. meu de vedere e ceva revolutionar, dar se pare ca pe multi nu-i intereseaza chestiile cu adevarat revolutionare ci mai mult chestiile "surface-level", gen grafica smechera (HDR) sau twitch-control.

    Ai mare dreptate cu ultima fraza si pot sa adaug ca ziua in care toate jocurile se vor face dupa acelasi calapod, va fi o zi tare trista pt gaming.

  7. #1347 SP
    Member DiablQ's Avatar
    La voi nu va da eroare dupa 5 min de joc in online?

    Trimis de pe al meu ASUS_X00QD folosind Tapatalk

  8. #1348 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nop. Ce eroare?

  9. #1349 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu mai primesc ceva eroare din cauza serverelor lor insa se intampla destul de rar (cam o data la 2 ore or so).. Oricum e mult prea grindy... Sunt rank 13-14 si abia am avut bani sa imi cumpar arcul si cateca lucruri esentiale..

  10. #1350 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu cu Ultimate teoretic am avantaj sa ajung mai repedea level 25 dar nu am avut rabdare cu el.

    E prea slow paced si prost facut iar economia e la pamant.

    Iar modul battle royale e o gluma proasta. Efectiv e one shot - one kill. Dar asta e valabil la orice, inclusiv saca ai cazut de la inaltime relativ mica, mori.

    Si btw. MARE atentie. Au anuntat ca nu se stie daca se va porta progresul din Beta in versiunea oficiala (cand o fi ea).

  11. #1351 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Retrag ce am spus mai devreme... Am inceput sa iau crash din cauza serverelor din jumatate in jumatate de ora... Si cat apuc sa joc dau (in 80% din cazuri) numai de lume infecta care te omoara fara un motiv anume.

  12. #1352 SP
    Member Otman's Avatar
    Online...MEH....ma apuc din nou de Story.

  13. #1353 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Mda se pare că nu ai face până nu va fi oficial Red Dead Online,erori peste erori,și la prietenul meu la fel..așteptăm acum..

    Trimis de pe al meu ASUS_X00QD folosind Tapatalk

  14. #1354 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    hmmm
    ce zic astia care au mai multe ore in MP? E asa cum zice tipul?

  15. #1355 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Red Dead Redemption 2

    Nu am vazut clipul dar da, economia e la pamant.

    E facut special ori sa faci ffff mult grind, ori sa cumperi aur cu bani reali cand vor da drumu la store.

  16. #1356 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Da, deci daca nu modifica dramatic modul in care functioneaza economia, sper sa se aleaga prafu' de modul asta. Au facut o treaba incredibila cu single player-ul si acum se caca pe ei cu online-ul. GTA Online, cel putin in momentul asta, e de 100 de ori mai OK. Si acolo trebuie sa tragi pentru vehicule si proprietati, dar ai un singur tip de currency si nu trebuie sa bagi efectiv sute de ore ca sa te poti descurca.

    Cu toate astea, GTA a inceput extrem de modest, cu o economie foarte rezonabila si s-a inrautatit in timp abia dupa ce a devenit profitabil. Asta e de la bun inceput gandit sa te faca sa dai bani.

    https://www.youtube.com/watch?v=7goY...&frags=pl%2Cwn

  17. #1357 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Asta e atunci, oricum nu e o mare pierdere pentru mine modul MP la un joc Rockstar

  18. #1358 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Chestii.


    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Adicătelea, dacă nu-s păreri originale, sunt egale cu zero, sau cum devine cazul ?

    În plus, evident că nu-s originale, fiindcă o grămadă de lume consideră asta o problemă.
    Nu am spus ca sunt egale cu zero, dar nici chestii regurgitate din articolele altora, sau banalitati observate de toata lumea.
    Nu am nimic cu aceesti oameni pt. ca sunt capabil sa imi formez singur o opinie.

  19. #1359 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Oamenii mei, am ajuns la final si pot sa spun ca

  20. #1360 SP
    Banned heroes3's Avatar
    Intr-adevar, el si cu God of War au salvat anul 2018 de la dezastru.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 74 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts