Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 24 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #141 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu sincer ma asteptam sa vad ceva gen Il Capo Dei Capi sau The Sopranos, de explozii si ciori am parte atunci cand ma joc GTA, deci nu cred ca era cazul sa le introduca si aici...

  2. #142 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    de explozii si ciori


    PS: explozii erau si in Mafia II mai mult decat destule, ba chiar erau misiuni care cereau specific sa arunci masini in aer.

  3. #143 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Eu sincer ma asteptam sa vad ceva gen Il Capo Dei Capi sau The Sopranos, de explozii si ciori am parte atunci cand ma joc GTA, deci nu cred ca era cazul sa le introduca si aici...
    Eu ma asteptam sa nu vad un rasist pe forumul asta, dar ce sa-i faci.

  4. #144 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai nu, primesti bann daca te caci la figurat, dar poti folosi apelativul "negri" fara sa se atace adminii.

  5. #145 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Eu ma asteptam sa nu vad un rasist pe forumul asta, dar ce sa-i faci.
    Ti se potriveste numele de Clown sa stii Aici discutam despre jocuri nu despre rasism sau alte prostii. Eu cand aud de Mafie ma gandesc la niste oameni care au plecat de jos si au ajuns sus, as fi vrut sa se puna accent pe regulile pe care le impuneau familiile de mafioti si cum actionau ei, cum erau pedepsiti cei care incalcau aceste reguli si asa mai departe. Din ce vad eu in gameplay cu rampele alea si cu 1 shot and boom imi da de inteles ca vor sa atraga pustani catre jocul asta.

    PS: Asta e un forum unde ne spunem parerile, unii deja o iau prea in serios.
    Si nu, nu sunt rasist

  6. #146 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ba tocmai asta ești, din moment ce consideri că e ok să denumești "cioroi" personele de etnie afro-americană.

    Ne exprimăm părerile, dar nu încurajăm xenofobia.

  7. #147 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Sau poate ca sunteti voi prea sensibili daca deduceti ca din cuvantul "cioara" cineva e rasist.

  8. #148 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Ti se potriveste numele de Clown sa stii Aici discutam despre jocuri nu despre rasism sau alte prostii. Eu cand aud de Mafie ma gandesc la niste oameni care au plecat de jos si au ajuns sus, as fi vrut sa se puna accent pe regulile pe care le impuneau familiile de mafioti si cum actionau ei, cum erau pedepsiti cei care incalcau aceste reguli si asa mai departe. Din ce vad eu in gameplay cu rampele alea si cu 1 shot and boom imi da de inteles ca vor sa atraga pustani catre jocul asta.

    PS: Asta e un forum unde ne spunem parerile, unii deja o iau prea in serios.
    Si nu, nu sunt rasist
    Man, maturizeaza-te. Mafie inseamna ce zici tu doar in filme. Realitatea e un pic mai dura, iar daca tu esti semidoct si habar nu ai ce s-a intamplat in sudul americii in anii 70, asta nu inseamna neaparat ca vor sa atraga pustani. Poate vor sa le bage in cap ca mafia nu e ce vezi tu in godfather sau mai stiu eu ce.
    Parerile tale sunt rasiste, oricat de liber ai vrea tu sa ti le exprimi.

  9. #149 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar


    Clipul publicitar este un pamflet insa esenta e foarte rasista.

  10. #150 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Eu sincer ma asteptam sa vad ceva gen Il Capo Dei Capi sau The Sopranos, de explozii si ciori am parte atunci cand ma joc GTA, deci nu cred ca era cazul sa le introduca si aici...
    Spui asta, insa nu cred ca ai vrea ca Mafia 3 sa aibe acelasi sfarsit ca serialul Sopranos.

  11. #151 SP
    Junior Member Mr.Trane's Avatar
    De ce nu?
    Sfarsitul primului joc este pentru mine, si acum in primele trei finaluri de joc pe care le-am terminat.

  12. #152 SP
    Junior Member Biaritz_ND's Avatar
    Salut,am vazut pe site la micromania relese date 15 martie 2016.http://www.micromania.fr/mafia-iii-62867.html


  13. #153 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Man, maturizeaza-te. Mafie inseamna ce zici tu doar in filme. Realitatea e un pic mai dura, iar daca tu esti semidoct si habar nu ai ce s-a intamplat in sudul americii in anii 70, asta nu inseamna neaparat ca vor sa atraga pustani. Poate vor sa le bage in cap ca mafia nu e ce vezi tu in godfather sau mai stiu eu ce.
    Parerile tale sunt rasiste, oricat de liber ai vrea tu sa ti le exprimi.
    Ok domnule Toto Riina, imi cer scuze, nu stiam ca vorbesc cu dumneavoastra

  14. #154 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pai faza e ca nici in filme nu e cazul. Incepand cu Goodfellas si terminand cu Boardwalk Empire, sunt destule personaje din alte grupuri etnice (afro-americani, irlandezi, evrei), toti cu roluri foarte importante. Evident, nu sunt "made men" dar asta nu-I face cu nimic mai determinanti pentru modul in care s-au dezvoltat aceste organizatii. Pana si modul in care a fost organizata Mafia Italo-Americana incepand din anii 30, este in mare parte opera unui evreu, Meyer Lansky, prietenul cel mai bun al lui Lucky Luciano.

  15. #155 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Ai dreptate, radule. Eu nu am vrut sa intru in detaliu ca stii cum e vorba aia... Strici orzu pe gaste

  16. #156 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Prietene, tu crezi ca eu pe tine te iau in serios ? Esti un penibil, vii aici si imi spui mie sa ma maturizez ? Cine te crezi ?

    Mafie inseamna ce zici tu doar in filme. Realitatea e un pic mai dura
    Ca sa iti dai seama cat esti de penibil, uite ce ai putu sa spui.

    @: Te rog nu te mai baga cu mine in seama si ramai cu realitatea ta de Mafiot

  17. #157 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Prietene, tu crezi ca eu pe tine te iau in serios ? Esti un penibil, vii aici si imi spui mie sa ma maturizez ? Cine te crezi ?

    Ca sa iti dai seama cat esti de penibil, uite ce ai putu sa spui.

    @: Te rog nu te mai baga cu mine in seama si ramai cu realitatea ta de Mafiot
    Bai nervosule, stai cuminte la tine in banca pt ca nu stii cu cine vorbesti. Poate daca m-ai vedea pe strada, n-ai mai fii atat de tare-n cioc.

  18. #158 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar

  19. #159 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Hai sa nu mai facem off-topic aici, lasa-mi PSN-ul tau pe PM sau da-mi add sa te bag in party sa vb acolo mai bine, ca de smecheri de tastatura sunt satul.

    @Esti mare smecher ma lasi masca ti s-au imprimat literele pe degete de la taste.

  20. #160 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 24 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts