Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 24 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #281 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  2. #282 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un mic preview de la EA:



    Ce dubios arata la 2:15, cand explodeaza grenada aia si toti aia de pe scaune leviteaza in dreapta

  3. #283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E clar, în cel mai bun caz un joc de 7?
    Where’s Polygon’s Mafia 3 review? - Polygon
    Unfortunately, neither Polygon nor any other outlet is likely to have a review up before the game launches next week.

    Polygon was informed via a phone call from a 2K representative yesterday evening that 2K Games has decided not make the game available to press from any outlet prior to its release.

  4. #284 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    12 Deals of Christmas scrie pe el in cazul asta.

  5. #285 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Asta nu-l face automat un joc prost.

  6. #286 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Parca cu ultimul Doom la fel a fost si uite ce joc bun a iesit. Sper sa nu fie invers cu Mafia.

    Poate vor sa atraga atentia lumii cu lansarea, stiimd ca vor aparea stiri din astea deapre ei.

  7. #287 SP
    Member clovnusor's Avatar
    mi se par mizerii embargourile astea dar necesare in ziua de azi cand orice content poate ajunge pe twitch/yt.

    imi place tema jocului, locatia si perioada pe care o abordeaza dar executia pare mediocra, mai ales cand il compari cu alte open-world-uri mai vechi.

  8. #288 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Au aratat deja o buna bucata din joc nu cred ca fac asta de frica sa nu ajunga jocul lor pe twitch
    Si daca nu faceau asta, tot la 12 DOC ajungea

  9. #289 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Sper sa fie bun, sa petrec atatea ore cat am petrecut in Mafia II si sa fug dupa reviste playboy!

    Sunt sceptic ca au aratat foarte mult, foarte mult si imi pare un marketing prea agresiv cu atatea secvente din joc!

  10. #290 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Aflam intr-o saptamana.

  11. #291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...pana nu apar cel putin 3-5 reviews de la site-uri cunoscute, nici nu ma gandsc sa-l comand. Am asa un feeling ca o sa ia un 6.5-7.

  12. #292 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pai si 6.5-7 nu e above average? Trebuie toate sa ia 10? Toate jocurile care ti-au placut au luat numai 9 si 10?

    Notele la revewuri sunt o tampenie si nu ar trebui sa le iei in serios.

  13. #293 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    7 e mediocru,eu il vad la 8.5-9,va fi apreciat soundtrackul si feelingul anilor 60,din videourile ce le-am vazut gameplayul e ok,povestea ramane de vazut,singura mea problema momentan e condusul masinilor,care pare greoi

  14. #294 SP
    Member ConuGeo's Avatar

  15. #295 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Tocmai ce am facut ieri o precomanda la e-mag. A mai facut cineva ? Oare cand le livreaza ?

  16. #296 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #297 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sa postati si voi aici pareri, cei care ati primit jocul deja.

  18. #298 SP
    Member Kupy's Avatar
    Inca nu am descarcat jocul complet, dar OMGAWD tema de la pre order e bomba. Stau în meniu și ascult melodia

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  19. #299 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    No' cum ii jocu'? Ceva pareri de la baietii care-l joaca?

  20. #300 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am jucat aseara cam 2 ore. Impresii:
    • Povestea si prezentarea povestii sunt misto. Prima misiune e deseori intrerupta de interviuri, cutscenes, real footage si gameplay care arata cum s-a ajuns acolo, explicand diverse detalii a misiunii principale in care esti in prezent. Pentru prezentarea povestii, are nota 10 de la mine.
    • Gameplay-ul overall e decent. Nu impresioneaza cu nimic mecanicile sau level designul, dar reuseste sa fie bun prin prisma povestii cinematice. Pentru gameplay merita 7-8
    • Controlul functioneaza. Atat pot zice despre el bun. Movementul personajului scartaie putin, poate din cauza animatiilor. Cover systemul e ok. Shootingul e ok. Dar parca toate la un loc imi dau senzatia unui joc categoria B. Nota 7-8
    • Driving-ul si controlul la masini: nu e rau, e ok, doar ca va fi ceva subiectiv de la jucator la jucator. Cand virezi, intri intr-un fel de drift cu scartait de roti, acompaniat de o inclinare a masinii si o rotatie a camerei, care vrea sa contribuie la aspectul cinematic al jocului. E interesant si mai bine realizat decat in alte jocuri care foloseau aceasta tehnica. Drivingul pe drum drept e f responsive. Am ramas surprins de multe ori ca am reusit sa ma strecor "milimetric" printre masini, cu manevre scurte de stanga sau dreapta, acceleratie sau frana. Masina chiar face ce vreau eu sa faca, dupa cum apas butoanele. Nu am incercat modul realist de condus insa, dar pentru modul default are nota 8 la driving gameplay si nota 9 la controale
    • Am lasat la sfarsit partea cea mai proasta. Grafica. Grafica e ff spalacita cand conduci prin oras. Tot ce e mai departe de 10 metri de tine devine f sters, low res, low poly, low orice. In unele momente ale zilei sau in unele zone ale hartii, aproape totul se contopeste intr-o pata blurata din doua culori. Mi se pare ca are grafica mai proasta chiar si decat jocurile old gen. In schimb, cand esti pe jos cu personajul si faci misiuni prin cladiri sau chiar si pe strazi, grafica devine mai acceptabila. Cateva efecte de iluminare ii dau senzatia de fotorealism, desi cheap. Pt grafica dau nota 6 la oras si 7 la restul. Mentionez ca joc pe PS4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 24 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts