Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 24 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #401 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    L-am terminat si eu ieri. Ii ofer nota 8,5, din cauza graficii (masinile se vedeau mai bine noaptea decat in timpul zilei). Era interesant daca puteai sa bei sau sa mananci prin pub-urile alea sau sa bagi combustibil...
    Am reusit sa fac aproape toate trofeele (51 of 56 Trophies) intr-un singur playthrough. Mi-au ramas:
    - Just You and Me
    Kept only one Underboss alive until "Yet Here We Are
    - Big Earner
    Received $10,000 in earn from one Underboss
    - The New Boss
    Flipped 16 Racket Bosses
    - Live Another Day
    Recruited 15 Racket Informants

    Nu stiu daca il voi rejuca prea curand ca sa pot face platina la el.

  2. #402 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^dude, spoiler

  3. #403 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu inca mai joc la el, dar nu mai am mult. Overall, e un joc mult mai bun decat imi facusem parerea, bazata pe ce ati spus voi pe aici si review-urile de pe internet.


  4. #404 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Si mie îmi place, deși repetitivitate devine obositoare.

  5. #405 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Scuze, nu a fost cu intentie.

  6. #406 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Acuma l-am terminat si eu.

  7. #407 SP
    Member kukenstein's Avatar
    M-am apucat si eu de el ieri. E mult mai ok decat se spune printre critici. Are niste faze de gameplay mai ciudate, sau mecanici de joc, sau cum pana mea se numesc, dar in rest povestea si atmosfera sunt faine.

  8. #408 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari. Stiti cumva daca varianta Deluxe vine cu voucher pentru season pass sau totul e pe disck ca la GOTY? Vreau sa stiu daca pot sa l iau fara probleme si sh ( de pe ebay)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #409 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    In general la jocurile cu season pass, nu vei avea totul inclus pana la eventuala editie completa, suprema, goty etc. Deci cumpara cu grija

  10. #410 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Primul DLC din season pass e disponibil de azi:


  11. #411 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Deluxe edition este la ofertă pe ps store 135 lei, ce spuneți merită prețul ,mai ales că au adaugat lucruri noi in joc din cate am înțeles.

  12. #412 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu am luat varianta fizica cu 130 (Standard Edition) si l-am jucat cu penultimul patch, in conditiile in care au lansat un nou patch de curand. N-am intalinit prea multe BUG-uri, iar experienta totala a fost ok. Main story mi s-a parut destul de bun, pacat ca trebuia sa faci multe misiuni de acelasi fel, sa cuceresti zonele.
    Ca si impresie dupa ce am terminat jocul a fost ca as mai fi vrut sa ma joc si alte misiuni gen Main Story, iar daca DLC-urile oferta asta, merita Deluxe edition. Pentru 130 de lei, cat am dat eu, zic ca si-a facut banii. Daca poti sa iei Delux la pretul asta, eu spun ca merita.

  13. #413 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    Deluxe edition este la ofertă pe ps store 135 lei, ce spuneți merită prețul ,mai ales că au adaugat lucruri noi in joc din cate am înțeles.
    Normal ca merita luat (oferta e doar pt 3 zile)!

  14. #414 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    A aparut si Demo.
    Attached Images Attached Images nba-2k17_20170328104714.jpg

  15. #415 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte dezamagit de primul DLC, Faster Baby. Consider sincer ca nu merita Season Pass-ul, daca si urmatoarele 2 sunt la fel.

    Cred ca are 5 misiuni noi, din care 3 principale. Cred ca tine maxim 1.5h, daca stai si vezi si noua harta, desi nu e nimic interesant pe ea.
    Basically, singurul lucru care mareste durata DLC-ului, este faptul ca trebuie sa faci niste misiuni la distanta mai mare de unde esti si trebuie sa conduci pana acolo.

    Sunt foarte dezamagit. Daca jocul de baza ar avea un 7.5-8 pentru poveste + alte cateva aspecte, acest DLC are un mare 2 de la mine si asta pentru inceput. Mai mult timp am pierdut cu instalarea jocului, a patch-urilor si a DLC-ului, decat sa-l joc...

  16. #416 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Cei care au cumparat editia de colectie au primit si season passul asa ca eu nu ma plang de dlc-uri. Primul mi-a placut, misiuni rapide si antrenante, faza cu crescutul plantelor a tinut ceva mai mult.

    Al 2-lea se anunta iar sa fie fain, mai ales ca e cu Donovan!


  17. #417 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu tot de la editia de colectie il am, dar nu mi se pare justificabil. Da, faza cu iarba-ti mai ocupa ceva timp, dar...ce faci cat astepti sa creasca, daca nu mai ai nicio misiune de facut, pe toata harta ?

    Da, noul DLC pare bun, la fel cum parea si primu. Sper sa fie mai lung...

  18. #418 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nu te astepta sa fie cu mult mai lung.

    Ideal ar fi sa mai faci un delivery, o cursa, o misiune mica ceva intre misiunile dlc-ului, asa ii poti prelungi viata.

    Mi-a placut jocul mult, dlc-urile le vad ca plusuri la o campanie peste medie.

  19. #419 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu inteleg, am terminat ultima misiune in care ai de ales daca sa X sau Y (spoiler free), daca aleg X imi da credits, ma spawnez iar pe harta si imi apare iar aceiasi decizie, aleg Y iar credits, iar ma spawnez si ....iar apar misiunile. Asa trebuie sa fie logica in jocu asta sau e bug?

  20. #420 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Te lasa sa te bucuri de harta, de upgrades si sa termini orice ai lasat neterminat.

    Mai bine asa, zic eu, decat sa o iei de la zero.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 24 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts