Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24
Results 461 to 465 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #461 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Deci le vor vinde si separat...ciudata alegere. Oare 60$ bucata? Daca da, cat o fi trilogia?
    Super, in felul asta nu cumpăr 3-ul

  2. #462 SP
    495
    Member 495's Avatar
    1c1fe330-9580-43e6-9802-ee729f2bb91c.jpeg

    18 ani diferenta.

  3. #463 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am terminat si eu jocul acum cateva zile, a fost pentru prima data cand l-am jucat.Uitandu-ma acum la lista cu trofee, am niste nelamuriri in legatura cu unele dintre ele.

    Am vazut ca trebuie sa-l rejoc de minim doua ori, dar am impresia ca va trebui de mai multe ori, unele trofee nu s-au deblocat.
    Family am facut toate misiunile secundare de la cei trei asociati, dar mi-a ramas un "steal truck" de la Vito, care pur si simplu nu mai este acolo unde indica semnul de pe harta, poate din cauza ca am full resurse la toate districtele sale.
    Trofeele pentru racket nu a iesit niciunul, nu am respectat cerintele.Insa am inteles ca s-ar putea sa aiba bug unul sau mai multe.
    Nici cele pentru Takedowns, Stealth si Brutal Takedowns n-au iesit.Macar unul ma gandesc ca trebuia sa apara , am jucat cat de stealth am putut si cred ca am facut 100.

    Am jucat cu ultimul update v1.12. Am citit ca cea mai buna versiune pentru platina ar fi v1.09.
    Daca mai tineti minte sau daca l-ati platinat anul acesta ori in trecut si puteti sa-mi spuneti daca ati intampinat vreun glitch.

  4. #464 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Din cate imi amintesc, nu am avut problema cu trofeele. Ce-i drept, am jucat jocul in perioada noi. 2016 - ian. 2017 si nu stiu ce versiune era atunci.

    Am reusit sa fac 51 de trofee din 56. Imi ramasesera:
    Just You and Me
    Big Earner
    The New Boss
    Live Another Day

  5. #465 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Sunt buged, alea de au count uri, x stealth kills, bla bla, also cele cu banii, si cele cu kill all, turn all informants, solutia e sa ti faci downgrade la patch, lucru mega greu, nu a meritat bataia de cap sincer, daca vrei iti caut un link sa vezi exact cum se face si care trofee sunt cu probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts