Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 41 FirstFirst ... 31 39 40 41
Results 801 to 819 of 819

Thread: Assassin's Creed: Unity

  1. #801 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by bodada View Post
    Salut mi-am luat de curand assasins creed unity pe xbox one si mi se vede cam sacadat....o fi de la consola sau este de la joc???
    E de la joc. Optimizarea a fost foarte proasta pe toate platformele, iar patch-urile care au iesit dupa aceea nu au rezolvat mare lucru.

  2. #802 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e adevarat. Jocul este perfect jucabil si terminabil, cu unele bug-uri de rigoare si unele scaderi de framerate in zonele excesiv de aglomerate.

    El are probleme si in Syndicate, care este bine optimizat.

  3. #803 SP
    Member micul_'s Avatar
    Ce te mai chinuie seria asta Totuși, nu înțeleg de ce mai insiști cu el.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  4. #804 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    https://www.gamebyte.com/assassins-c...ld-notre-dame/


    AC Unity va fi folosit pentru reconstructia catedralei Notre Dame.

  5. #805 SP
    Member bdevil's Avatar
    For one week, we will be giving Assassin's Creed Unity away free on PC, for anyone who wants to enjoy it. You can download it now for Uplay PC here: http://assassinscreed.com/unity-notredame/ or get it directly on the Ubisoft Store here: https://store.ubi.com/

    https://news.ubisoft.com/en-us/artic...-dame-de-paris

  6. #806 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pentru un joc nu prea apreciat la vremea lui, culmea, acum e solutia salvatoare ptr Notre Dame. Cine putea sa isi imagineze ca Unity putea sa ajute in asa fel?

  7. #807 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eh, nu e chiar asa. Tu crezi ca oamenii care se ocupa de Notre Dame nu au schite? Plus ca jocul nu a avut drepturi pe absolut toata arhitectura, vezi biserica. It's all showbiz. Stii cum o sa cumpere toti "suferinzii" Unity? Cat ai zice "foculafostpusintetionatpentruaprimidonatiiexterne sinunumai".


  8. #808 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    17-25 aprilie - AC Unity este gratuit.

    https://register.ubisoft.com/acu-not...giveaway/en-GB

  9. #809 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O sa-l cumpere, mama-mama, la toti cei $0 cat costa acum

  10. #810 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Doar versiunea de PC este gratuita?

  11. #811 SP
    Member Mishy's Avatar
    Da, doar pe PC

  12. #812 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Pentru un joc nu prea apreciat la vremea lui, culmea, acum e solutia salvatoare ptr Notre Dame. Cine putea sa isi imagineze ca Unity putea sa ajute in asa fel?
    Posibil strategie de marketing Ubisoft. Imi vine greu sa cred ca autoritatile au nevoie de "jocuri video" pentru a reconstrui asemenea monumente importante.

  13. #813 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu au nevoie de jocuri video, ca doar nu stau persoanele competente sa omoare templari si sa se catere pe cladiri.

    Au nevoie de scan-ul si pozele folosite de Ubi pentru a recrea catedrala + ca probabil le vor da acces la catedrala digitala in super high resolution pentru a putea vedea ce-i intereseaza.

  14. #814 SP
    Member geo971986's Avatar
    Era o metafora. Monumentele istorice au arhive oficiale ce includ si scanari de inalta rezolutie care sunt aprobate si verificate de comisii specializate. Nu exclud complet idea ca ar putea folosi si scanarile facute de ubisoft, caz care l-as clasifica putin neprofesionist.

  15. #815 SP
    Member blondutzu's Avatar
    De ce ar fi neprofesionist?
    Eu cred ca sunt mai capabili Ubisoft decat institutiile statului cand e vorba de facut poze. Unii sunt specializati in tech, ceilalti nu.

    Insa cu siguranta s-a urmarit publicitatea aici, de acord.

  16. #816 SP
    Member geo971986's Avatar
    Neprofesionist din partea autoritatilor in cazul in care nu si-au luat masuri proprii si se lasa salvati de companii de gaming. La asta ma refeream.

  17. #817 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Daca aveti jocul pe CD, de nu faceti update la ultima versiune si il jucati prepatched, merge la 60fps pe ps5 (cred)

    Eu am inceput sa il joc inainte sa se downloadeze updateul, mergea f lin, apoi dupa update zici ca era alt joc (clar un downgrade - zici ca mergea sacadat...). Am sters jocul, l am reinstalat si am inceput sa il joc fara noile patchuri - voila. Iar mergea lin.

  18. #818 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, e unul din jocurile care venea uncapped pe disk, dar rezolutia ramane tot aia initiala - 900p parca.

    Asta este un AC pe care l-as cumpara remasterizat (desi sunt de parere ca este cam cel mai aratos AC out there + cel mai bun pe animatii si parkour). Deci n-ar trebui decat un simplu update.

  19. #819 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Cred ca e 1080p. Cel putin asa scrie pe carcasa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 41 FirstFirst ... 31 39 40 41

Similar Threads

  1. Assassin's Creed V: Unity precomanda By cata13nci in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 34 Last Post: 10-09-2014, 23:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts