Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 19 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 367

Thread: Call of Duty: Advanced Warfare

  1. #201 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Gata, v-a dezamagit pe toti lagul?

  2. #202 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu n-am jucat nici o ora , mi se pare urat MP-ul, dar eu compar cu BF4 ,asa ca l-am dat.

  3. #203 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    eu n-am jucat nici o ora , mi se pare urat MP-ul, dar eu compar cu BF4 ,asa ca l-am dat.
    Mai asculta-ma si pe mine cand iti dau un sfat

  4. #204 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    asa-i , trebuia, dar nu m-am putut abtine

  5. #205 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by phaze0r View Post
    Gata, v-a dezamagit pe toti lagul?
    Eu inca ma joc TITANFALL ^_^ am zis ca nu ma apuc de COD pana ce nu-i fac 2000/2000 si pana ce nu ajung in diamond league. In diamond league am ajuns iar pt. 2000/2000 mai am putin. Am cred ca ~ 1900.


    ...COD-ul il am instalat, am descarcate toate bonusurile care au venit cu atlas pro edition, am si season pass-ul insa momentan n-am timp de prostii.

  6. #206 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Pe cand te apuci apare Titanfall 2

  7. #207 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Repede , ascundetile sub covor !

    In loc sa faca beta ... ma refer la beta testing adevarat , nu la conferinte unde cheama si platesc youtuberi sa ii pupe in dos si sa zica ca jocul e perfect , sublim , revolutionar etc.

    Activision Targets Call Of Duty Glitch Videos For Take Down

  8. #208 SP
    Member piratu360's Avatar
    Voua va merge multiplayer-ul pe ps4? Mie nu a vrut sa mi se conecteze azi...

  9. #209 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cea mai mare TEAPA, MIZERIE posibila, sau cum vreti sa o numiti este sa-ti cumperi COD si sa-l joci pe psn. De zile intregi incerc sa fac un party cu Trefla sa jucam, nimic nu merge.
    Da-o dracu de treaba de aici, nu merge nici sa dau accept la party, nu merge nimic. Pacat de consola asta superba, te lasa nervii cu serviciul astora de rahat.

  10. #210 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Nu inteleg cum de aveti toti parte de atatea probleme mie jocul imi merge foarte bine. Lag am avut dar foarte rar... Sa joc in party cu cnv merge. Sa ma conectez merge... (PS4)

  11. #211 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Lag compensation din call of duty e la "noroc". La unii merge bine, la majoritatea nu.

  12. #212 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Chiar are lag asa mare? Maine vreau sa il cumpar si eu.

  13. #213 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Call of Duty: Advanced Lagfare

  14. #214 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Bine zis.

  15. #215 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sa zicem ca pe ecranul meu am tras deja vreo 5-10 gloante , in killcam apare ca nu am tras nimica si ma uitam in alta parte

  16. #216 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Faza asta mi se intampla mie de la Call of Duty Modern Warfare 3 incoace. Nu tot timpul, dar se intampla de destule ori incat sa ma enerveze

  17. #217 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Vesnicele faze Insta Melt ? Yep , e rar cand nu mori dintrun glont ( cel putin asa apare , in killcam e cu totul alta branza fata de ce joc eu )

  18. #218 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    PSN este o mizerie, si este si contracost sa joci online. Tot timpul a fost garbage.
    Asigurati-va ca aveti Nat Open ca sa faceti party fara probleme.

  19. #219 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Se joaca cineva in noaptea asta? Sunt disponibil.

  20. #220 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    L-am luat si eu ieri, momentan joc povestea care mi se pare mega smechera, grafica excelenta. Am jucat si online 1 meci sa vad daca am lag si imi mergea fara pic de lag. Sper sa e mentina asa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 19 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Call of Duty: Advanced Warfare" By OEE in forum Concursuri
    Replies: 52 Last Post: 20-11-2014, 11:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts