Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 74

Thread: ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro

    Incepand de astazi, am deosebita placere de a anunta inca un parteneriat intre ConsoleGames.ro si Actionfigure.ro. Parteneriat care sper sa aduca beneficii atat comunitatii CG (mai multe premii) cat si romanilor care au acum la dispozitie figurine care nu erau de gasit decat pe meleaguri straine. Stim cu totii cat de greu a fost sa schimbam mentalitati, sa aducem in inima colectionarului roman cuvinte precum jocuri originale, figurine, collectors edition, etc... si speram ca prin aceasta colaborare sa reusim sa mai facem inca un pas inainte.

    Va rog sa postati aici orice doleanta si dorinta pe care o aveti legat de Actionfigure.ro si de ce nu, sa prezentati figurine pe care ati dori sa le achizitionati/castigati... Nu uitati si threadul dedicat action figures de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ction-figures/

    Ca urmare a colaborarii cu Actionfigure.ro, de la urmatorul concurs am placerea de a anunta lunar premii din partea dansilor, premii ce vor consta bineanteles in figurine din jocuri. Luna aceasta, un pachet Gears of War 2 Delta Squad. Mai multe detalii pe threadul de concursuri.

    Multumesc pentru atentie, si sper sa fie intr-un ceas bun !
    Attached Images Attached Images consolegames_actionfigure.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Man, that's sick. Super parteneriat. Asteptam cu interes concursul .

    Thanks (yet again), MonkY!

  3. #3 SP
    Member Kratos's Avatar
    Super. Multumim CG si ActionFigure.ro ! Deja ne-am obisnuit cu concursurile si premii de nota 10. Tineti-o tot asa si o sa ajungeti departe !

  4. #4 SP
    Member Snake's Avatar
    Wooohoooooooooooo ! That's what i was talking about ! In sfarsit, aduce si la noi cineva action figures in Romania ! Vin vremuri bune (pacat ca e criza). Ce putem spune decat sa le uram "succesuri" si sa multumim echipei CG.Ro pentru ceea ce fac pentru comunitate. Ma simt ca un copil mic care isi asteapta cadoul de Craciun. Woooohooooo !

  5. #5 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    super parteneriatul

    speram sa fie si preturile cat mai accesibile pt comunitate (in momentual actual sunt de neatins )

    felicitari

  6. #6 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Super voi avea si eu action figures. Monky iti multumim.

  7. #7 SP
    Junior Member Impaler's Avatar
    preturile vor fi mai accesibile, ne luam alt contabil

  8. #8 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Felicitari CG&multumim MonkY

  9. #9 SP
    Member richardm27's Avatar
    Zuuuuuuuuper !!!! Thanks Monky & Co !

  10. #10 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Felicitari pentru parteneriat!

    Am vazut ca au acolo si sectiune cu commics, mi-ar placea sa se poata face abonament sau cumparat prin dansii reviste din universul marvel si dc .

    Thumbs up

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Good stuff!

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe langa Comics, ar fi frumos daca s-ar aduce si reviste de profil (PSM 3, Xbox Magazine, Game Master, Nintendo Power, OXM, etc). Desigur, cu abonament pe un an... sau daca e mai simplu, lunar...

    Vad ca sunt orientati si pe boardgames, un domeniu in care sunt novice (nu am decat un World of Warcraft Battlechest)

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Warhammer 40k board game! Foarte tare!

  14. #14 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    felicitari pentru partenierat !!!

  15. #15 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Multumim MonkY

  16. #16 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Yhuuuuu thx MonkY

  17. #17 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Bravos MonkY !

  18. #18 SP
    Junior Member Impaler's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Felicitari pentru parteneriat!

    Am vazut ca au acolo si sectiune cu commics, mi-ar placea sa se poata face abonament sau cumparat prin dansii reviste din universul marvel si dc .

    Thumbs up
    Vor fi disponibile in curand si comic books. Speram sa va placa ce va pregatim. Ce v-ar place sa cititi?

  19. #19 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pe langa Comics, ar fi frumos daca s-ar aduce si reviste de profil (PSM 3, Xbox Magazine, Game Master, Nintendo Power, OXM, etc). Desigur, cu abonament pe un an... sau daca e mai simplu, lunar...
    Subsciu si eu aici !

  20. #20 SP
    Junior Member Impaler's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Warhammer 40k board game! Foarte tare!
    Incet incet ne pregatim de Warhammer 40k si nu numai. E timpul ca si in Romania cei interesati sa se poata pregati pentru a juca astfel de jocuri (armate, board-uri, etc) apoi sa le chiar joace. Avem deja o sectiune dedicata Warhammer 40k unde puteti deja sa va laudati armatele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46
  5. ConsoleGames & Happy Fish TV By MonkY in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 17-10-2008, 20:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts