Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 65 of 65

Thread: Just Cause 3

  1. #61 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    MOR! Stie cineva ceva de GOTY?! Apare...n-apare? (pe disc)

  2. #62 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Just cause 3 jocul in care nu se intampla nimic, s-a mucit mult pt o harta chiar draguta, harta pe care nu se intampla ,repet, nimic! Joc cu 24 de misiuni cine a mai pomenit si alea se tot repeta lasand un iz de creator cu sindromul down, autism si mitomanie pt ca ne a promis si un multiplayer ,multiplayer care era vital adica jocul asta trebuia sa fie doar multiplayer,dar este doar o teapa lamentabila. Just cause 2 a avut tone de misiuni a fost la fel de bun ca gta pe cand acest Just LOSTcause 3 dragi mei este o umbra unui joc,parca l-au facut conducerea acestei tari doar ei sunt demni de asa ceva!

  3. #63 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mie imi place mult ce-am vazut insa pacat ca n-au scos (si cred ca nu vor scoate niciodata) o editie GOTY cu toate DLC-urile. Este una, XL, insa aia-i doar digitala...pacat.

    Il iau asa cum ii (day one edition, ala) si sanatate buna. Collector's nu-mi iau ca nu-mi place ce ofera desi l-am gasit la pret bun (270 lei).

  4. #64 SP
    Junior Member AtotheMtotheZ's Avatar

    Îmbunătățire framerate Just Cause 3

    Salutare! Dat fiind că JC3 e acum gratui prin PS Plus mă gândesc că vor fi mulți dintre noi ce se vor confrunta cu un framerate oribil al jocului.

    Un oarecare fix pentru acesta care a funcționat pentru mine a fost să intru în setting în meniul PS, Network, după care să debifez căsuța ”Connect to internet”. A imbunătățit FPS-ul cu 50% cel puțin, iar loading time-ul cu 100%.

    Pe scurt, dacă jucați JC3 offline performanța jocului se va îmbunătăți substanțial.

    O zi frumoasă!

  5. #65 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Pentru pc esxista vreo optimizare a frame rate-ului?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Just Cause 2 By oBL1O in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 29-05-2020, 17:56
  2. Just Cause 2 Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 16 Last Post: 02-12-2010, 21:53
  3. Just Cause 2 Videos By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 19-08-2009, 13:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts