Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 194

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2015

  1. #161 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Bine ca nu ai fost in uefa...

  2. #162 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    dupa 3 zile de jucat pot zice ca jocul e superb. nu e simulator super mega realist de fotbal, dar oricum e mai bun decat orice fifa si pes aparut pana acum.

  3. #163 SP
    Banned asperas's Avatar
    Da man este ''superb'' insa arata ieftin pt 2015 si pe asa zis NG ..da-o ncolo de.. dupa atatia ani kONAMI vin cu 14 stadioane si cu atatea lipsuri pe partea de editare! Astia nu sunt constienti ca daca nu era munca moderilor ei erau plecati de mult la garla, asta o spune unu' ca mine care le-am cumparat toate jocurile din franciza inca de cand de abia isi mijeau ochii! Nu am vazut niciodata un cuvant de multumire din partea kONAMI pt baietii care muncesc din pasiune pt ca ei sa isi ridice banutii..ei (k) incasaza anual si mai apoi se plang ca le-au pus eA licenta si pe apa de ploaie!

  4. #164 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    superb am spus pt partea de gameplay. asta conteaza in primul rand la un joc de fotbal. pe mine nu ma intereseaza partea de editare sau cosmetizarea meniurilor. pt asta avem un rahatel superb ambalat numit fifa. chiar nu doresc sa apara tot felul de copii pe aici care sa se certe cu ce jucator pot ei sa expoateze mai tare jocul. nu vezi ca pe threadul de fifa nu apare un post legat de gameplay cu paginile? doar ut ut ut. trist...

  5. #165 SP
    Banned asperas's Avatar
    te deranja un editor de stadioane ori acel pixel edit pt embleme..? cand vad acel galben de la fake arsenal ma ia groaza si inchid jocul! sunt banii mei si am dreptul sa cer mai mult de la ei in 2015 ! nu e un debate pes vs fifa

    daca nu e in stare konami de mai mult atunci sa-i lase pe altii (exclus ea) si sa ramana la mgs, silent hill!

  6. #166 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Aveti dreptate amandoi,dar ce ziceti de online?intr o ora nu cred ca joc mai mult de 2 meciuri.Mi am luat teapa cand am cumparat varianta digitala de US,nu am stiut ca si acum merg pe servere diferite(am incercat sa joc cu Nutzu,el avand jocul zona 2,si nu a mers;( ),dabea ma conectez cu alti jucatori ,se intrerupe,lag,este jalnic ce sa mai.Sper sa l repare saptamana asta pt ca nu te poti bucura de joc in conditiile astea.

  7. #167 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    eu am cumparat varianta promo de pe olx cu 150 de europa evident. jocul il joc aici in nemtia pe un net de tot rahatul si totusi merge perfect pe online.

  8. #168 SP
    Banned asperas's Avatar
    momentan am renuntat la subscriptia ps+!

  9. #169 SP
    Member nutzule's Avatar
    spike poate facem ceva meciuri, da un add: usanutzu , valabil si ptr alti useri doritori de meciuri pes

    flightcrank, imi pare rau, ti am zis ca versiunile sunt incompatibile, dar am cumparat jocul imediat dupa discutia noastra, mi ai starnit cheful de un vs play, desi initial am zis ca astept cateva saptamani pana il cumpar
    astept sa faci rost de un promo copy sau varianta normala

    in privinta problemelor... asa a fost intotdeauna, imediat dupa lansarea jocului serverele erau varza (cel putin la pes), insa eu nu am avut probleme in a ma conecta sau cu gameplay ul, inca ceva ,camera wide nu prea e wide, destul de aproape fata de jucatori, dar ma obisnuiesc

    personal, cred ca jocul e mult mai bun fata de cele anterioare, nu e chiar perfect, dar au adus ceva schimbari majore: grafica, gameplay mult mai fluid si responsiv, no acces code, au copiat oarecum fifa la My Club, golurile nu sunt identice, etc

    iar ptr cei care compara pes cu fifa, poate fifa are mai multi fani, ea mai multi bani, dar in fiecare an aduc acelasi joc cu schimbari minime,
    cand joc fifa am senzatia ca joc tenis de masa, fifa street sau fotbal de sala, faci 10 driblinguri , fentezi si portarul treci si de tribune, iesi din stadion topaind in scheme
    pes insa, a riscat intotdeauna, in fiecare an au incercat altceva, alt gameplay, alt mod de juca, au schimbat unele comenzi, alt motor grafic, nu au trecut pe next gen de anul trecut, au pierdut in fiecare an pe buna dreptate, dar anul asta clar pes e mai bun

  10. #170 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    superb am spus pt partea de gameplay. asta conteaza in primul rand la un joc de fotbal. pe mine nu ma intereseaza partea de editare sau cosmetizarea meniurilor. pt asta avem un rahatel superb ambalat numit fifa. chiar nu doresc sa apara tot felul de copii pe aici care sa se certe cu ce jucator pot ei sa expoateze mai tare jocul. nu vezi ca pe threadul de fifa nu apare un post legat de gameplay cu paginile? doar ut ut ut. trist...
    pai oamenii slabi intotdeauna prefera un mode dream team ca sa aibe sanse si ei sa ajunga mai sus
    asa o sa fie si cu myclub de la pes


    am cautat clipuri despre team play lobby si nu gasesc deloc,din nume este o copie slaba pro club
    iti creezi jucator sau cinee capitanul alege o echipa si de acolo va alegeti jucatorul?
    am inteles ca a aparut de anul trecut ca un dlc.anul asta l-au inbunatatit?daca da in ce fel?

  11. #171 SP
    Junior Member treft's Avatar
    Buna seara

    Sunt nou posesor de Ps4 si nu stiu ce joc sa imi cumpar dintre Fifa 2015 si Pes 2015? Intr-un magazin am vazut un trailer dar nu specifica daca este Fifa sau Pes. Descriere vizuala era cu o atmosfera gen torte in tribuna,un ambient dragut facut de suporteri...pe scurt mi-a placut. Dar nu am reusit sa aflu ce joc era? Pe net n-am gasit acel trailer...
    Ma poate ajuta un coleg?

    Multumesc

  12. #172 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Team play inseamna 11 vs 11, care se poate juca 2 vs 2, 4 vs 4 etc. Meciurile sunt unranked, deci se joaca la distractie, eu din acest motiv am luat PES-ul.

  13. #173 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    rog pe cei care au jocul si abonament de ps plus sa isi lase psn-ul aici. ca sa nu cautam in spate, copiati va rog lista de mai jos si adaugati-va id-ul la sfarsit dupa model.

    1. ID forum: nutzule - ID PSN: usanutzu
    2. ID forum: Spike - ID PSN: der_rote_Hund

    ma gandesc ca pe viitor sa organizez un campionat de pes 2015 pt ps4

  14. #174 SP
    Banned Venom's Avatar
    1. ID forum: nutzule - ID PSN: usanutzu
    2. ID forum: Spike - ID PSN: der_rote_Hund
    3. ID forum: Venom - ID PSN: Chifteluta

    Dar pe mine ma gasiti mai greu.

  15. #175 SP
    Banned Venom's Avatar
    Din pacate azi a fost ultima zi in care am mai bagat discul cu PES 2015 in consola. De ceva vreme nu mai pot juca nimic online, se blocheaza consola daca insist, am fu**t setarile de internet si pe router de l-au gasit toti dracii, nu mai am ce incerca. In camera de mesaje numai issues, numai "ca o sa investigam", nimic nu merge, basca ca imi stric stilul la FIFA din cauza controlului. Pacat de joc ca este mai bun ca FIFA la gameplay, dar nu este pentru mine. Bye PES.

  16. #176 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    PES-ul e scriptat pe ratari, ratare cu capul din 3 m si o ratare cu piciorul tot din 3 m, ambele ratari peste poarta.

  17. #177 SP
    Member nutzule's Avatar
    poate apesi prea tare pe buton, poate te emotionezi cand ajungi la poarta

  18. #178 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Din 3 m numai Vladoiu a ratat.

  19. #179 SP
    Member nutzule's Avatar
    si tu

    ---------- Post added 23-11-2014 at 20:14 ----------

    ce id de psn ai?

  20. #180 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Quote Originally Posted by Mechatronick View Post
    In caz ca este cineva interesat de joc promo copy astept un pm
    Am 2 copii
    1 copie ramasa, 120 lei neg.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2018 By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 35 Last Post: 06-03-2022, 22:59
  2. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  3. Pro Evolution Soccer PES 2017 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 129 Last Post: 24-03-2017, 12:18
  4. Pro Evolution Soccer PES 2010 By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 101 Last Post: 06-12-2009, 10:38
  5. Pro Evolution Soccer PES 2009 By richardm27 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 14-10-2008, 00:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts