Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 386 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1901 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @Cristian2191 nu incerci cu o captura prin intermediul butonului Share(pentru astia mai chiori).
    Butonul are 2 moduri de functionare care pot si personalizate:
    - modul Standard:
    - 1 apasare -> meniul
    - apasare lunga -> screenshot
    - 2 apasari -> incepe inregistrarea
    sau
    - modul Screenshot(eu asa il am setat):
    - 1 apasare -> screenshot
    - apasare lunga -> meniul
    - 2 apasari -> incepe inregistrarea

  2. #1902 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    in locul lui Willian in BPL e Mirallas la 2-3K - fiind ft apropiat de parametrii lui Willian si de 7-8 ori mai ieftin .. sau Oxlade care e rezerva lui Walcott la arsenal la 1K .

  3. #1903 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Stiu dar mi-a fost lene sa descarc poza pe stick

    ---------- Post added 22-10-2014 at 23:48 ----------

    I am incercat pe amandoi + Sanchez si nu mi au placut .

  4. #1904 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Am renunțat la Kompany&Courtois sa il cumpar pe Hazard
    Ba esti nebun de unde draci ai atatia coins?

  5. #1905 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    voua va merge Ultimate Team ? Mie imi da o erorare Fix cand am terminat challange-ul de la Team of The Weak mi-a iesit din UT si acum trb sa o iau de la capat Si ii batusem si eu la Profesional cu 2-0...


    @:gvingi76 am incercat cum ai zis tu dar intampin eroarea asta:


  6. #1906 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Ba esti nebun de unde draci ai atatia coins?
    Din Trading + Falcao aseara la jumbo pack

    Primul gol al lui Hazard <3

  7. #1907 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

  8. #1908 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by forsakenbv View Post
    Mda, si uite ca mi-a venit si consola ps4 cu fifa 15.Nu e saltul ala gigantic cum a fost de ex la ps2 la ps3, dar, e o diferenta semnificativa.
    Fifa 15 mi se pare un joc liniar si repetitiv, slab tactic, extrem de slow.Am ajuns in divizia 1 la modul seasons dar imi fac numai si numai nervi ...
    Stiti cum e ? ori sunt intr-o forma din aia colosala , ori pierd 4 meciuri consecutive, ma bat toti cordacii.
    La fifa 11, fifa 12, nu ma bate orice incepator, aici daca imi da un gol dintr-o centrare plouata, am 1451451 de ocazii si tot nu-mi intra-n poarta.
    Poate ca-s eu mai subiectiv, dar cu siguranta jocul asta se putea ridica la un nivel mult mai inalt, asa mi s-a parut mie din trailer cel putin.
    Totusi, traim in 2014... ne prinde 2015
    In afara ca poti lua gol direct cu jucatorul de la mijlocul terenului cand incepe partida sau se reia jocul, FIFA 15 e cel mai bun de pana acum. Tactica la FIFA se poate face dupa cum vrea fiecare. Eu nu inteleg de ce te-ai dus pana in Divizia 1.

    Si Ludogoret a batut aseara pe Basel.

  9. #1909 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    2 zile dureaza sa ajungi pana in divizia 1 , 3-4 ore pe zi daca joci.
    ma gasiti la psn forsakenbv, joc mai mult modul seasons dar putem juca si friendly
    @ragna, scoate-l pe rafael din RB ca e varza.l-as da afara pe rosicky, si as astepta pana as lua pe altul, iti face nervi la maxim.iti trebuie un CAM creativ dar si cu forta-n sut. Shaqiri e preferatul meu dar ti-l recomand si pe kroos.

  10. #1910 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Uitându-mă la UCL aseară mi s-a făcut și mie pofta de un refresh, asa ca l-am luat și eu pana la urma. N-am de gând sa mai investesc timp în UT și în gameplay-ul lui dubios... L-am luat pt offline și eventual pro clubs, seasons,..

    Pe world class cu ceva modificări de slidere chiar ajunge sa fie mai tactic și apropiat de ce vedem la TV.

  11. #1911 SP
    Member Game101's Avatar
    @Ragna merge si Modric in locul lui Rosicky, eu il prefer in locul lui Kroos.

  12. #1912 SP
    Junior Member RaduCH's Avatar
    Quote Originally Posted by vladvlad178 View Post
    am echipa de bpl si il am pe markovic RM, sa il iau pe walcott in locul lui?sau poate aveti alte sugestii de RM
    Ai putea sa il iei pe willian sau pe jesus navas!!!

  13. #1913 SP
    Member larry92's Avatar
    in Liga BBVA faci cea mai buna echipa ... jucatori inalti , rapizi ... dar iti trebuiesc si bani , de exemplu Sergio Ramos costa vreo 100k , cu Pique rupe ... eu il am pe Busquets si cu siguranta e cel mai bun DM din lume , inalt , alearga mult ... pacat ca nu are mai mult PACE

  14. #1914 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Dupa mai multe incercari cu BPL,Seria A,am dat de cea mai buna echipa,raport calitate-pret
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1414054139165.jpg

  15. #1915 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by forsakenbv View Post
    2 zile dureaza sa ajungi pana in divizia 1 , 3-4 ore pe zi daca joci.
    ma gasiti la psn forsakenbv, joc mai mult modul seasons dar putem juca si friendly
    @ragna, scoate-l pe rafael din RB ca e varza.l-as da afara pe rosicky, si as astepta pana as lua pe altul, iti face nervi la maxim.iti trebuie un CAM creativ dar si cu forta-n sut. Shaqiri e preferatul meu dar ti-l recomand si pe kroos.

    minte in alta parte ca daca joci 3 meciuri intregi online trece o ora
    dureaza 17 minute daca joci un meci intreg online
    sunt destui oameni care stau si joaca tot meciul chiar daca sunt condusi cu 3-4 goluri
    ca sa ajungi cat mai repede posibil in div1 iti trebuie un record perfect in jur de 50 de victorii
    mie greu sa cred ca ai un record perfect sau ca aproape un record perfect unde 70% din oponentii tai dau quit din prima repriza

  16. #1916 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    si in plus, trebuie sa te rogi sa nu iti dea jocul un sut in fund si sa iti dea DNF cand ai mai mare nevoie de victorie

    ---------- Post added 23-10-2014 at 14:01 ----------

    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Pai baga dar isi si fac... Mai ales KSI ala, face cate 1mil + de vizualizari la un clip pe zii. Si daca e cum am auzit eu, adica 1$ la 1000 de vizualizari va imaginati si voi...
    nu se dau bani pe vizualizari, asta ca sa nu mai informati lumea gresit. Banii pe youtube se primesc din sponsorizari/reclame...

    ---------- Post added 23-10-2014 at 14:03 ----------

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Attachment 235005

    Am renunțat la Kompany&Courtois sa il cumpar pe Hazard ♡
    sincer..Courtois mi se pare cel mai bun potar...poate Neuer sa il intreaca anul asta... E decizia ta, clar, insa comparand, eu l-as alege pe Schurrle si l-as pastra pe Courtois... o sa imi dai dreptate curand

  17. #1917 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    si in plus, trebuie sa te rogi sa nu iti dea jocul un sut in fund si sa iti dea DNF cand ai mai mare nevoie de victorie

    ---------- Post added 23-10-2014 at 14:01 ----------



    nu se dau bani pe vizualizari, asta ca sa nu mai informati lumea gresit. Banii pe youtube se primesc din sponsorizari/reclame...

    ---------- Post added 23-10-2014 at 14:03 ----------



    sincer..Courtois mi se pare cel mai bun potar...poate Neuer sa il intreaca anul asta... E decizia ta, clar, insa comparand, eu l-as alege pe Schurrle si l-as pastra pe Courtois... o sa imi dai dreptate curand
    LOL , se dau foarte multi bani pe vizualizari si pe subscriberi ! KSI incaseaza undeva la 1 mil 200 de mii E

  18. #1918 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    vorbesti prostii...documenteaza-te: https://www.youtube.com/yt/creators/earn-money.html

  19. #1919 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    sincer..Courtois mi se pare cel mai bun potar...poate Neuer sa il intreaca anul asta... E decizia ta, clar, insa comparand, eu l-as alege pe Schurrle si l-as pastra pe Courtois... o sa imi dai dreptate curand
    in curand o sa il cumpar si pe courtois .
    aseara aveam 860k la trasfer profit iar azi am ajuns la 920k

  20. #1920 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    daca ai coins...te inteleg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 386 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts