Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 386 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #21 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar


    ---------- Post added 09-06-2014 at 23:06 ----------

    cred ca a sutat Hulk de s-a miscat poata cu totul
    oricum, portarii la fel de prosti o sa fie...eu asa presimt

    ---------- Post added 09-06-2014 at 23:22 ----------

    FIFA 15 - Hands On Preview - Futhead News - FIFA 14 and Ultimate Team News - interesant

  2. #22 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    "Your teammates and opponents now recognize what’s happening in the match and will adjust their tactics just like real players. Park the Bus, In The Mixer, and Time Wasting are some of the Team Tactics you’ll come up against in FIFA 15."

  3. #23 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da, asta a fost maxima pe futhead

  4. #24 SP
    Member Sopi's Avatar
    sper ca in 15 sa rezolve prostia aia de bug,cand fug cu un jucator in banda si vine un coechipier si se baga in fata mea si da offside

  5. #25 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    faza asta, plus faptul ca paseaza automat la cel in offside

  6. #26 SP
    Member colossus's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    sper ca in 15 sa rezolve prostia aia de bug,cand fug cu un jucator in banda si vine un coechipier si se baga in fata mea si da offside
    Sau la corner ,daca vrei sa bati scurt ,cu un jucator aproape ,da tot offside .
    Sau sa scurteze timpul cu cut-scene-ul cand se face schimbarea unui jucator .
    sau sa faca mai rezistente fazele fixe ,ca prea se ia repede gol .
    sau sa faca portarul mai rapid in fazele 1 la 1 ,(el practic fuge cu pasi mici )

  7. #27 SP
    Member Sopi's Avatar
    sau cand bat autul vine coechipierul spre mine dau pasa si da peste el...

  8. #28 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt multe astfel de erori. Multe se vor mentine, altele se vor corecta, dar vor aparea altele

  9. #29 SP
    Member colossus's Avatar
    Pai in afara de cele mentionate mai sus mai sunt si altele mai mici ,in rest poti duce un meci la capat fara probleme (eu cel putin sunt multumit),plus ca fata de PES ,este bijuterie FIFA la controale si nu numai (compara doar durata de loading dinaintea meciului fifa vs pes).
    Tind sa cred ca fiecare FIFA este un pas in fata spre perfectiune ,or mai fi ele mici probleme ,insa cateodata esti prea atent la meci ca sa le observi.

  10. #30 SP
    Member Sopi's Avatar
    Mie ce-mi place la fifa este ca in fiecare an incepi de la 0...si ca cei care au bagat bani nu sau ales cu nimic

  11. #31 SP
    Banned asperas's Avatar
    Eu as vrea ceva legat de Agger,Lavezzi,D.Alves si altii dar se pare ca nu vor aia de la 2k sa ne faca jocul!

  12. #32 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Eu as vrea ca FIFA 15 sa fie FIFA 11 cu grafica de next gen si inca cateva inbunatatiri...am fifa 14 original pe pc dar tot la fifa 11 pe gameranger ma intorc de fiecare data

    FIFA 15 cred ca o sa il iau pe PS4

  13. #33 SP
    Member colossus's Avatar
    FIFA 15 cred ca o sa il iau pe PS4
    Pai EA a anuntat ca FIFA 15 pe PC anul asta o sa fie ca pe next-gen (adica cu engine-ul iGNITE si toate celelalte) ,nu ca la Fifa 14 care practic grafica si altele erau PS3=Xbox360=PC (cu grafica ceva mai buna) si separat FIFA 14 next-gen care a fost cea mai buna versiune.
    Deci ai putea sa-l iei si pe PC .

  14. #34 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Pai EA a anuntat ca FIFA 15 pe PC anul asta o sa fie ca pe next-gen (adica cu engine-ul iGNITE si toate celelalte) ,nu ca la Fifa 14 care practic grafica si altele erau PS3=Xbox360=PC (cu grafica ceva mai buna) si separat FIFA 14 next-gen care a fost cea mai buna versiune.
    Deci ai putea sa-l iei si pe PC .
    Mda as putea daca mi-ar mai duce pc-ul pana la fifa 14 a dus acuma cu ceritele astea de la fifa 15 nici o sansa sa il rulez pe pc

    Deaia mi-am luat PS4

  15. #35 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dead on accuracy.
    Attached Images Attached Images 10447875_10152517807742679_1546242352350342142_n.png

  16. #36 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    In FIFA 14 sunt legacy issue-uri din FIFA 12, issue-uri care nu s-au fixat (de la sine) pana nu a aparut un nou engine (Ignite), acum problema este ca Ignite-ul va naste noi legacy-uri care nu vor fi fixate pentru ca producerii sunt niste imbecili care isi fac planuri cu mult peste asteptari si cand isi vor da seama de greseala vor da vina pe aia de sub ei (cand te impiedici dai vina pe pantof), inginerii nu au tupeu sa miste in fata producer-ilor, iar programatorii sunt mult prea over-worked sa ii intereseze, si chiar daca i-ar interesa, nu ii baga nimeni in seama.

    Ca fan FIFA (a se citi: "Ca un bou") probabil voi face rost de varianta "preorder" a jocului, pentru PS4, pentru ca sunt masochist (si bou). La fel ca in fiecare an ma voi lovi de bug-uri crancene, loss-uri mizere cat si de victorii fenomenale in fata prietenilor... pentru ca asta e FIFA, si probabil asa va fi in continuare (pana o dau rau de tot in bara si ma duc frumos la PES ca in perioada intunecata a FIFA 07-10).

    Va urez vizionare placuta la mondiale si spor la joc, eu ma intorc la FIFA 14 deocamda, vreau sa scot platinum la el (am mentionat deja ca sunt bou).

  17. #37 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se poate face deja preorder. Pentru cine este interesat de avantajele Ultimate Team Edition:
    http://bit.ly/1qegiE8

    FIFA 15 Ultimate Team Edition pre-order includes:
    • 40 FIFA Ultimate Team Gold Packs
    • *** Loan Player
    • The adidas® All-Star Team
    • The adidas® Predator Boot Collection
    • 3 new Celebrations
    • Historic Club Kits
    FIFA 15 Standard Edition pre-order includes:
    • 15 FIFA Ultimate Team Packs
    • Select EA SPORTS Football Club items depending on retail store.
    Attached Images Attached Images fifa-15-ut-historic-kits.png fifa-15-ut-adidas-predator.png fifa-15-ut-adidas-all-star.png fifa-15-ut-celebrations.png fifa-15-ut-40-packs.png fifa-15-ut-messi-loan.png fifa-15-pre-order-reasons_656x369.jpg

  18. #38 SP
    Member colossus's Avatar
    O analiza pe gameplay exclusiv FIFA 15 :



    Daca la Fifa 14 next-gen motorul IGNite s-a axat mai mult pe "living crowds si galerie" ,urmatoru capitol (FIFA 15) pune accent pe comportamentul terenului si gazon ,si cateva imbunatatiri ale caracterelor jucatorilor.

  19. #39 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai daca la gameplay jocul e perfect, la ce sa mai piarda timpul astia de la EA cu toate prostiile....

  20. #40 SP
    Member colossus's Avatar
    Pai de ce ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 386 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts