Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 386 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #6681 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eeee , nu impinge omul la pacat sa se riste asa sa isi termine toti coinsii

  2. #6682 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Baleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Dc iti apare ca il ai de pe data de 31.03.2015..... ca el a aparut in pack-uri pe 1.04.2015...???

  3. #6683 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Haha, la puținele sezoane pe care le am, automat și coinsuri puține )

    Am. Prins aseară unul în liga a6a, cu Ronaldo Messi Bale și Neymar în echipa. M-am chinuit ca niciodată în FIFA sa scot un 2-1 la final cu el.

  4. #6684 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Greseala de la EA )

  5. #6685 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Haha, la puținele sezoane pe care le am, automat și coinsuri puține )

    Am. Prins aseară unul în liga a6a, cu Ronaldo Messi Bale și Neymar în echipa. M-am chinuit ca niciodată în FIFA sa scot un 2-1 la final cu el.
    cu echipele bune , tu ai scriptul cu tine , scriptul ii transforma pe cei cu echipa buna in cizme si pe cei cu o echipa de 81-82 in mari viteji

    e clar ca cineva in div a 6 a cu asa echipa , joaca fff prost , normal se distra cu tine chiar si contra scriptului , doar o fi avut bulan de 1-2 negraci la pachete si si-a facut echipa messi bale neymar sunt ieftini , cam 5.000.000 toti , daca iti cadea orice negraci gen ibra SIF , ii iei pe toti linistit ,

    eu in cupa aia intr-o semifinala am batut unul cu echipa de 87 cu 9-2 . eu mi-am downgradat echipa pe la 83-84 . iar in finala m-am chinuit cu unul de 81-82 . deci traiasca scriptul si caile dubioase ale EA-ului

    spor la coinsi , si parerea mea , pana nu iti faci echipa ft buna nu mai trage pachete , noi am tras 100-200-300 de pachete pe zi si nu am prins nimic - ai fost simpatic ca tu ai tras 3 pachete si erai revoltat ca nu ai prins nimic

  6. #6686 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Au picat serverele Ea... si cred ca imi iau DNF

  7. #6687 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Praaaaaf

  8. #6688 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    M-am distrat ziua asta cu fifa ca niciodata. Dupa ce mi-am luat vreo 5 batai la rand in div 3 am bagat echipa de romani. I-am spulberat. 3 meciuri mai aveam de jucat si trebuia sa le castig pe toate trei la rand ca sa nu retrogradez. Dintr-o data se lega totul. Pasele se duceau unde trebuie, jucatorii stateau pe picioare. Marica era zeu, driblam cu el mai usor decat cu Ronaldo. Ii depaseam pana si cu Tucudean. Erau demoralizati baietii, se bagau ultra attack,bagau jucatori gen Doumbia si le mai dadeam cateva boabe pe contraatac.

  9. #6689 SP
    Junior Member seemenomore's Avatar
    si eu am echipa silver de bundesliga si bundesliga 2. 72 rating. Rup echipe cu gelatu, mesi , scaune, neymar..Baga baietii jucatori ca doumbia, musa, walcot, rahati din astia, vor sa dribleze tot , iau mingea de la mijloc si vor sa intre cu ea in poarta, dar din pacate oamenii is praf, cred ei ca glitchul asta merge ca si faza cu capul de anul trecut. A trecut vremea vitezei si lov de cap de la jumatea terenului. Am sa fac si eu o echipa de romani sa vad cum merge. L-am avut pe Maxim IF in echipa asta de silver , 2 meciuri, dadea cu stangu-n dreptu. Sold.

  10. #6690 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    N am auzit de mesi , gelatu , scaune ..cine sunt astia ?

  11. #6691 SP
    Junior Member seemenomore's Avatar
    Jucatori de *** din Fifa..ii ai pe toti asa e?Si tu ari terenu ? Run Ronaldo , run!

  12. #6692 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    In ce divizie esti tu ? Pentru ca in divizia 1 ma indoiesc ca bati tu cu echipa de silveri.

  13. #6693 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Cine e "Scaune" totusi ??

  14. #6694 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Suarez probabil.

  15. #6695 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Nu pot sa ma conectez la serverele ea ca cik nu am net, sa încerc mai tarziu, deși la test conection(ps4) rupe viteza si merge si psn, voi aveți probleme?

  16. #6696 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    E mentenanță pana la 21.30 parca

  17. #6697 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Nici pe X1 nu merge, e de la ei

  18. #6698 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    cu echipele bune , tu ai scriptul cu tine , scriptul ii transforma pe cei cu echipa buna in cizme si pe cei cu o echipa de 81-82 in mari viteji

    e clar ca cineva in div a 6 a cu asa echipa , joaca fff prost , normal se distra cu tine chiar si contra scriptului , doar o fi avut bulan de 1-2 negraci la pachete si si-a facut echipa messi bale neymar sunt ieftini , cam 5.000.000 toti , daca iti cadea orice negraci gen ibra SIF , ii iei pe toti linistit ,

    eu in cupa aia intr-o semifinala am batut unul cu echipa de 87 cu 9-2 . eu mi-am downgradat echipa pe la 83-84 . iar in finala m-am chinuit cu unul de 81-82 . deci traiasca scriptul si caile dubioase ale EA-ului

    spor la coinsi , si parerea mea , pana nu iti faci echipa ft buna nu mai trage pachete , noi am tras 100-200-300 de pachete pe zi si nu am prins nimic - ai fost simpatic ca tu ai tras 3 pachete si erai revoltat ca nu ai prins nimic

    Nu stiam de acest script si ca exista asta in FIFA. Pana acum FIFA a inseamnat sute de meciuri in offline cu amicii, turneu de 60+ echipe fiecare cu jumatate si jucam cateva luni la un turneu. Si desi sunt into gaming de ani de zile si probabil unii de pe forum ma stiu de cand s-a pus prima stire pe portal, in FIFA sunt n00b Jucam de placere cu amicii, fara sa stiu de glich-uri si bug-uri ce puteau fi exploatate.

    Ultimate Team joc de curand si am urmatoarea echipa :

    De Gea - Carvajal / David Luiz / Boateng / Alaba - James Rodriguez (Hernanes) / Luka Modric (Pogba) / Gundogan - Schurlle / Lewandowski / Sanchez si joc 4-3-3.

    In paranteza sunt rezervele.
    Am 100 jocuri in Ultimate, 90% online. si acum ma mentin in liga a6a, nu reusesc sa urc momentan.

    Ceva feedback sau sfaturi?

  19. #6699 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai incearca sa iti faci o echipa cu 10 Chem. la jucatori.

  20. #6700 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Astăzi făcu unu o fapta buna,aveam la vânzare un jucător bronze (un portughez), îmi dădu 5000 pe el

    BTW: pe ce criteriu se selectează adversarul, adică echipa.. Eu am 79 și am primit ieri în cupa unu cu 90+, avea echipa din legende... L-am bătut cu 2-1 dar am tremurat pe final

    Ceva recomandări pentru atacanți buni și ieftini din BPL.?.. acum am Remy, Diouf și Welbeck,dar ma gândesc să-l vând pe Welbeck, + rezervele care nu sunt din BPL (Mollo St ettiene,Biabiany -Parma)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 386 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 385 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts