Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20
Results 381 to 393 of 393

Thread: Rise of the Tomb Raider

  1. #381 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nici nu o sa il vezi. Dlc ul asta se acceseaza direct din joc, daca tin bine minte dupa ce ajungi la Soviet Installation.

  2. #382 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Corect, din Soviet Installation se accesează, dupa ce avansezi puțin in poveste.

  3. #383 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Ok, deci joc din nou tabara sovietica si dupa asta ma baga direct in DLC?

  4. #384 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ca sa nu postam noi spoilere aici, vezi ca in zona Soviet Instalation, o sa gasesti un NPC cu care discutand vei initia story-ul DLC_ului. NPC-ul e in zona cu Saw Mill (fabrica de cherestea).

  5. #385 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si are culoare roz sau mov pe harta

  6. #386 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am început și eu RotTR, se mișcă fain în modul High FR, cred că așa îl joc. Pana acum nimic impresionant, sper sa ma prindă, la capitolul grafică e mult sub Uncharted 4. Acolo am rămas mască, aici parcă văd jocul din 2013 cu mici îmbunătățiri.

  7. #387 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am început și eu RotTR, se mișcă fain în modul High FR, cred că așa îl joc. Pana acum nimic impresionant, sper sa ma prindă, la capitolul grafică e mult sub Uncharted 4. Acolo am rămas mască, aici parcă văd jocul din 2013 cu mici îmbunătățiri.
    Joacă pe Enriched Details.

  8. #388 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am jucat, prefer high fr

  9. #389 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Man, dupa ce ai jucat Uncharted 4, Tomb Raider nu are cum sa te mai impresineze prin grafica. Just enjoy the game for what it is.

  10. #390 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am jucat, prefer high fr
    Ei zic ca jocul ar merge la 30fps-uri in modurile cu high graphics, dar senzata mea era ca se misca la vreo 20 si ma dureau ochii, si eu tot pe high fps l-am jucat, pt mine celelalte 2 moduri erau inacceptabile.

  11. #391 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Am inceput sa il joc si eu dar deocamdata zace abandonat cam la jumatate. Nu mai am curiozitatea de a-l termina. Spre deosebire de TR 2013 care avea o poveste interesanta, RoTR mi se pare foarte sters si fortat la acest capitol. Grafica jocurilor din ziua de azi a ajuns frumoasa la toate incat povestea face diferenta.Jocurile sunt ca si un film unde tu esti actorul principal, iar daca nu te prinde si povestea nu te uiti pana la capat.

  12. #392 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu l-am abandonat mai repede, o sa-i mai dau o șansă, prin vară, când o sa bată vântul prin lansări.

  13. #393 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu unul l-am platinat, dar într-adevăr mi s-a părut mai slab ca primul. Grafic nu mi-a plăcut aproape deloc, preferam niste culori mai vii, gen far cry 3-4 sau uncharted. Aici maro, gri si verde închis peste tot. Povestea nu mi s-a părut cine știe ce in nici unul, dar parca mi-au plăcut mai mult personajele din primul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 14-06-2015, 17:10
  2. Rise of the Tomb Raider exclusiv Xbox By paunstefan in forum Console News
    Replies: 32 Last Post: 23-08-2014, 22:40
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 07:06
  4. Rise of the Tomb Raider anuntat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-06-2014, 22:59
  5. Replies: 0 Last Post: 01-04-2013, 07:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts